Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Извади картата, ресни телефона , сложи картата, направи мурафетите с 112 и т.н. и си готов.

Когато си на 3G и загуни мрежа така става , затова е най-добре с турбинките да се седи само на пуснат EDGE, a 3G да се пуска само когато нужно !

П.П. Имаше някъде няква схема , за прескачане на тези истории, но не го откривам в момента .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси, колега, за информацията...но пробвах и това няколко пъти...оказа се, че СИМ картата си е заминала...защото беше самоделно рязана от моя милост....и се наложи да си направя подарък за Коледа за 20 лв :D (нова микро СИМ карта)...така, че мерси за бързия отговор, проблемът е решен...поне за сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Gevey работи под iOS 5.0.1 със запазен бейзбенд. Процедурата е същата, просто след пускането на иснтрукциите не се появява една чертичка, а No Service. Това не трябва да ви плаши, изчаквате 15 секунди и продължавате с процедурата както винаги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кажете , моля , дали ви открива на "find my iPhone" от "iCloud" . Интересува ме за ФЗ със запазени б.б. за IOS4(04.10.01 и "надолу").

Всички явно ви открива . Весело посрещане на новата година . Мнооооооого новости от Аpple и мноооооооооого джейлове и гевей-и .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вчера купих за моя позната Iphone 4 ФЗ с версия на софт 4.3.3 и ББ 04,10,01 и понеже тя нищо не разбира от телефона реших да и купя у gevey чип за да си го ползва с който оператор иска.Доскоро не знаех , че съществуват доста различни видове на чипа -ултра , про и т.н. та въпроса ми е какъв да взема.Кой е най лесен за ползване ,въобще каква е разликата и какъв ще ме посъветвате да взема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема ми е следният . След като се опитам да си активирам Iphone 4 (4,3,3) sim картата ми не намира мрежа (Глобул) .Пробвам с Б-Конект веднага тръгва . Четох и питах , казахами че проблема е бил в сим чипа защото е стар (а той е от 2001г) ОК! отидох в глобул платих си и ми смениха чипа . До тук добре но сега е големия ПРОБЛЕМ слагам чипа и телефона ми дава грешка NO SIM , а самата карта на другия ми телефон работи и си говоря без проблем .Та въпроса ми е къде бъркам и какъв може да е проблема

Тъй като ми преместиха темата ... става въпрос че пробвам с Gevey ultra blue

Редактирано от index
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получи проблем . Отключих го след това работеше без проблем , но сега въобще не намира мрежа ? Ако някой може да помогне лс . Мерси предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,да споделя и при мен как е...

Телефона(iPhone 4)ми е заключен към АТ§Т и е с 5.0.1 ББ 4,10,01 и работи с Gevey supreme(жълтите),но като го рестартирам се мъча по половин час,а понякога и повече.Просто не ми изкарва менюто на Gevey-a за да натисна Accept...Рестартирах последно може би 30 пъти,вадих картата,слагах и накрая незнам точно как и защо се показа Accept и успях да го пусна...

Ако някой знае защо се получава така може да ми помогне...

Сега просто не смея да го рестартирам и трябва много да внимавам да не ми падне батерията,защото следващият път може и да не успея въобще да го пусна.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дървен е чипът - преди месец се мъчих с един, накрая му поръчах друг чип и заспа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дам, за съжаление излизат много Гей дръвчета. Вчера хвърлих още един. Твойта карта да не е рязана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте,да споделя и при мен как е...

Телефона(iPhone 4)ми е заключен към АТ§Т и е с 5.0.1 ББ 4,10,01 и работи с Gevey supreme(жълтите),но като го рестартирам се мъча по половин час,а понякога и повече.Просто не ми изкарва менюто на Gevey-a за да натисна Accept...Рестартирах последно може би 30 пъти,вадих картата,слагах и накрая незнам точно как и защо се показа Accept и успях да го пусна...

Ако някой знае защо се получава така може да ми помогне...

Сега просто не смея да го рестартирам и трябва много да внимавам да не ми падне батерията,защото следващият път може и да не успея въобще да го пусна.

Поздрави

А от менюто не можеш ли да го изкараш аксепта?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някои Гевеи,нямат изобщо такова меню.

Опитай да инсталираш UltraSnowCN. Откакто го сложих се родих,все едно съм с ФО. Работи с всички видове Гевеи.

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми картата не е рязана,оригинална микро сим си е...

Поне аз не знам да може от някъде да се изкара аксепта...

Ще пробвам да инсталирам UltraSnowCN,но ме е страх да рестартиран,че може да си остана без телефон :)

Редактирано от Иво Кръстев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Settings-Phone-Sim applications-English.

Изчакваш малко и би трябвало да излезе аксепта. Иначе и аз съм китайския ултрасноу вече ... Никакви проблеми от една седмица...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ау този китайски сняг е супер :) Аз сложих 1.6b5 за iOS 5.0.1 Изчакваш 2мин. изписва No Sim Card и след малко е готов :guitarred: Удобно е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...