Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Защо не поглеждате обявите във форума? Има коментари, отзиви и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Почти никакви резултати не ми изкара търсачката при въвеждането името на сайта, на който съм се спрял. Та, какви са отзивите за този сайт:

http://applenberry.com/store/gevey-sim/gevey-ultra.html

Води се за сайт на производителя на Gevey, но пък цената е доста по-различна от гореспоменатата. 24 долара в сравнение с цената на iPhone 4 като цяло е нищо, но все пак. Предпочитам да се допитам до вас, защото съм сигурен, че имате по-голям опит от мен в тази област.

Поздрави,

sake

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малко помощ ако може. Айфон4 4.3.3 слагам му гивей всичко точно закача към глобул обаче после нито може да набира нито да приема повиквания. Пише горе глобул но като набереш дава call failed. Ресторнах го начисто с кастъм 4.3.3 без активация да проверя дали не е ФО но не е. Пробвах с 3 различни гивея и все така излиза оператора но неработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз току що взех тази за 3 паунда с доставката, като дойде ще кажа как е.

http://www.ebay.com/itm/250888931935?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649#ht_1145wt_1049

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Почти никакви резултати не ми изкара търсачката при въвеждането името на сайта, на който съм се спрял. Та, какви са отзивите за този сайт:

http://applenberry.c...evey-ultra.html

Води се за сайт на производителя на Gevey, но пък цената е доста по-различна от гореспоменатата. 24 долара в сравнение с цената на iPhone 4 като цяло е нищо, но все пак. Предпочитам да се допитам до вас, защото съм сигурен, че имате по-голям опит от мен в тази област.

Поздрави,

sake

Потърси във форума kalinikol,ще ти реши проблема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз току що взех тази за 3 паунда с доставката, като дойде ще кажа как е.

http://www.ebay.com/...#ht_1145wt_1049

Оk. Ще чакам за отзиви.

@pepo1919: Добре. Сега ще видя какво предлага колегата. Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До колкото разбирам Gevey-то играе и на къстъм 5.0 със запазен ББ от 4.3.Х

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно така. Работи без проблем на iOS 5 ако е запазен бейзбенда от 4.3.Х. Лично го пробвах.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някъде четох, че гивии-тата ментаци можели да пречинят яко загряване и стапяне на батерията или дори хардуерна повреда...и ми се изправи косата? Някой по запознат да се изкаже щото моя телефон дойде и е с 4.3.3 04.11.01 и май само гивея ме спасява? Някой ползвал ли е този тип http://www.ebay.com/itm/250888931935?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

Ментаците имали някакви холограмни лепенки а аз точно такъв забърсах?

И друго - има ли вероятност след натикване на гивея и сима да не мога да ги извадя от трея и да стане фал?

Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм със същия Gevey Supreme Pro+ на ББ 4.10.01 и до сега не съм имал никакви проблеми.В сайта на applenberry прочетох противоречива информация,но всеки сам си преценява.Успех ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой пробвал ли е на новия бейзбанд 04.11 дали играе Gevey?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гледах един , му се моли 10 минути и тамън да захапе и му рече - Баш Сакатлък- service друг ден :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен това не сработва по никакъв начин. Телефона е iPhone 4 с турбина про, разбира се има активиран интернет на сим картата. Тествано на 4.2.1 и 4.3.3. Иначе с Мтел няма грижи. Други идеи?

П.С. Не са слагани шитни като SBSettings и аналогични. Начисто.

@Grievous намери ли решение?

Аз от 1 ден смених вече на новия телефон + гивей и нямам нет.

Телефона не е джвйлван, cellular и roaming = ON, APN = internet.globul.bg = чушки няма нет

ПП

индикатора за GPRS "кръгчето" е там

EDIT

@Grievous при мен стана с APN = globul, username = globul, без парола и нета тръгна!

ето шот от къде намерих настройките в сайта на Глобул макар и да не разбирам какво значи т.4 (да не вземе да ми цоца пари извън пакета) :tooth:

clipboard02lv.jpg

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой пробвал ли е на новия бейзбанд 04.11 дали играе Gevey?

Не...засега Гевей,работи само до 04.10.01.

Да се надяваме,че ще направят и за 04.11..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@profusion, четвъртият ред хич не те грее - това е безжичен протокол за интернет от ерата на siemens c25

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте ! Случайно пуснах да изпробвам 3G-то , но тогава обхвата рязко падна на 1 бар и ми изписа "No Service" с Gevey Supreme Pro+ съм от 45 мин пробвам да съживя обхвата , но без успех.Пробвах ръчно да избера мрежа но като посоча М-Тел БГ и ми дава грешка "....your sellected cellular network is no longer available...." и отново no service , също така ребуутнах 3 пъти без успех.Моля за помощ , ако имате някакви идеи.С хактивиран къстъм съм ако и това има значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излиза ми гивея давам Accept набирам 112 , после си играя с AirPlane Mode и пак но съвиз :| :| :|

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробвай с друга карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестартирай с изкарано геви. След като зареди го вкарай обратно в тел :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да,точно така... изкарай гевея и не го слагай в тел. поне 5-10 мин.

Ако не стане така,извади картата и я сложи в обикновен телефон, с адаптер разбира се :smile:

След като картата се регистрира в мрежата,я изваждаш и слагаш в Айфона.

Би трябвало да няма никакви проблеми ,след тази процедура.

Успех!!!

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно. Преди като бях с iphone 3G още като нямаше software unlock използвах turbo sim. Там по същия начин, при загубване на мрежата нямаше начин да се върне. При слагане на картата в друг телефон, намира мрежата и чак тогава турбо сима е разпознаваше.

П.С. като бях в България това лято ми се наложи да използвам gevey с 4ката. След набиране на 112, 11 пъти влючване и изключване на airplane mode, без значение какво ми казваше, и картата тръгваше всеки път. Само споделям личен опит. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...