Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

След 2 часа мъки , ребуутване , махане-слагане , слагане в друг апарат , набиране на 112 , базикане на AirPlane mode , пробване на ръчни настройки , най-сетне дойде обхвата.За мене обаче остава загадката , защо като пусна 3Г и ведната ми губи обхвата при EDGE-a нямам никакви проблеми?Дали проблема се крие в М-ентел или е в апарата/сим-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така, сега да уточня!

Колкото и да е PRO една Gevey, няма как да избегнеш набирането на 112 след загуба на обхват. При ръчно изключване и включване на телефона, може да се разминеш с Cancel, но и в този случай. Същото е когато преминаваш в друг режим (в случая EDGE/3G).

Капиш? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моите наблюдения не са точно такива. Аз съм с първото геви и ми се налага да набирам 112 само и единствено при рестарт. Един единствен път се бъгна при работещ телефон и тогава се наложи да вадя картата, както съм писал по-горе. Да уточня , че живея на място, кудето телефона редовно губи обхват и си го намира без никакви проблеми. При смяна на режима 3g/edge няма никакъв проблем. Повтарям, това са си мои наблюдения, не твърдя че при всички е така. Оператора е Ментел.

Редактирано от TUISTERa
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На 4.3.3 не ми правеше никакви проблеми , инъче преди малко бях до едно село и на 2-3 пъти ми изгуби обхвата и си го намери автоматично без проблеми , но пробвам ли да пусна 3г и всичко свършва,поне 30мин процедури.Явно ще карам само на EDGE :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли връзка в между това че с гивей трябва да се даде роуминга на включено (за нета) с това, че когато някой ми звънне и нямам в контактите му номера с +359 отпред не ми го разпознава и ми изписва номера? :scratch:

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля,че не...

Но това все пак е iphone,всичко може да се очаква...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да и имаше решение някъде, какво да се промени във файловата с-ма, но не мога да се сетя в момента. Има го някъде из темата или форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм без джейл, така че май няма смисъл :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си с иос 5 можеш да коригираш всички номера в iCloud.com. А иначе се променя един plist в uknown.bundle за да

знае че си на бг оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Телефона е от Мтел, а аз съм абонат на Глобул.

Като го пусна ми излиза Emergency call.

FW 4.3.5 с BB 04.10.01

Има ли вариант за джейлбрейк и ако си взема GEVEY SIM дали ще ми свърши работа след това?

Мерси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

има един пич може да ти го отключи без GEVEY , от форума . Свържи се по-добре с него . Търси "kawabiker"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако си с иос 5 можеш да коригираш всички номера в iCloud.com.

Къде я има тази опция, влизам в сайта и Контакти и не я виждам в Preferences....

Тоя гивей яко прецака сички контакти като нямам ни на един +359 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо не схващам....имам GEVEY чип, FW 4.3.5, BB 04.10....като искам да джайлбрейкна на 4.1 ако изобщо има смисъл. Какво мога да направя за да го пусна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз лично нищо не разбрах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

:tooth:

Телефона е от МТел, аз съм абонат на Глобул. Има FW 4.3.5 и BB 04.10.01. Смених си картата с МикроСим, която е с парола. Дава ми Emergency call само, дори и след като си купих GEVEY. Мисълта ми е необходимо ли е да го джейлбрейкна към по ниска версия за да работи GEVEY или.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но определено има нужда от активация. Свържи го към iTunes с една карта на Мтел да се активира и тогава му плесни турбината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето какво направих:

Свалих redsn0w 0.9.8b3

От Apple FW4.3.4

Джейл.......

След това въпреки кода на картата с GEVEY всичко си е наред.

Дано всички функции работят нормално!

Сега като се наложи да го рестартирам не иска да се включи - седи си ябълката и това е :)

Вариянта е да го включвам само с redsn0w 0.9.8b3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От три дни телефона не може и не може да намери обхват само на No Service си стой. Гевея е червен, но низнам в същтност дали проблема е от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Стой още с непопълнен профил и чакай от умрел писмо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да ми отвори очите с Виваком, кой модел турбина работи най-добре към момента , ако някой има и наблюдение и с 5.0+ Виваком, ще е супер !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам да поръчам по ибей за един приятел от новите сюприм гевей-и. Как да разбера кой е истински? Т.е. да не се набира всеки път 112 и тн.?

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nkw=gevey+supreme&_sacat=0&_stpos=&_sop=15&gbr=1&LH_PrefLoc=3&_odkw=gevey+supremе&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

По горния въпрос за Виваком - опитвал съм с моята карта на заключения телефон на един колега - всичко е наред. А той е от по-старите (червените, без рязане на сим). Според мен всеки ще ти свърши работа..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търси купувача ibstocksuk в Английския, от него купих една за 2 и 49 паунда и още един за доставка, работи си с нея съм, от жълтите сюприйм, нямам проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прочетох цялата тема, но за да съм сигурна ще питам.

Взех един iPhone 4 внесен от Англия, Фабрично заключен, FW 4.2.1, BB 03.10.01. От всичко прочетено разбрах, че е най-добре да си взема Gevey Supreme Pro (намерих човек от форума, който продава за 15 лв), защото няма да се налага рязане на сим картата и няма да се налага всеки път да се набира 112 след рестарт.

Въпроса ми е дали трябва да имам сим картата на Orange с която е купен телефона, за да се активира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...