Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да и е хубаво да си я пазиш.

Наложи ли се рестор, активацията с картата на оператора към който е заключен телефона, е най-доброто решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако телефона е използван, значи е активиран. Карта за активация ще ти трябва само след рестор, който не те съветвам да правиш докъто не прочетеш кое как се прави и на кои FW и BB работи този Gevey.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лошото е че нямам сим карта на Orange. Това значи ли, че като си купя Gevey ще мога да говоря, но телефона няма да може да се джейлбрейкне т.е. след джейлбрейка няма да може да се активира?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не незначи, НО първо прочети какво и как се прави джейлбрейк и рестор и тогава мисли да ги правиш . Ако в момента телефона е активиран няма проблем да си купиш Gevey и да си го ползваш и да си правиш джейлбрейк ! Пък ако закъсаш за карта на Orange, все ще се измисли нещо ;) , стига да си сигурна , че е на Orange !?

П.П. 4.2.1 се активира и със redsn0w 0.9.6 beta rc19

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря. Ще прочета подробно как се прави джейлбрейк, но най-вероятно ще го дам на един познат, който уж разбира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Постарай се да избягваш "уж" разбиращи - скъпо излиза. Или чети сама(иска мъъничко зор), или ползвай сервиза на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Само да вмъкна в темата: 1-во има два вида GEVEY които са произведени от applenberry и са на пазара....1-вия е GEVEY PRO, а втория GEVEY ULTRA....като Ултрата е по-новото поколение и следователно е по-скъпа. Всички останали Супреми и т.н. са ментеливи БОКЛУЦИ при които се губи обхват и т.н. (проблеми с 3г-то и др..) Аз съм с Ултра, пробвал съм и ПРО....предимствата на ултрата(ако имаш джейл) е, че се активира почти автоматично....иначе е същата работа...И ПРИ ДВАТА ОРИГИНАЛНИ ГЕВЕЙ-я се налага рязане на картата...което не е болка за умиране всъщност...А относно активацията, ако не е активиран телефона ще ти трябва или карта на Orange, или Custom FW...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпреки писанията , че на 5.0.1 Gevey не работи, едно момче потвърди , че след омазване на телефона е качил къстъм с ББ 04.10 и турбината си работи , а и това видео е обещаващо

http://www.youtube.com/watch?v=FpJoUxE-4Wk

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колега според мен, със запазване на бейзбанд от 4.х.х няма причина да не работи, ама не се наемам да качвам на моя 5.х.х още, че много скъпо ще ми струва ако се оплескат нещата :biggrin: Нека ако някой си е подкарал телефона с 5.х.х с ГЕВЕЙ да каже как върви, че не ми се правят експерименти! :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От 2 седмици съм на 5.0 с Гевей.

Имам 3 вида турбини и с всички работи перфектно.

Успех...

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой ли не се усеща , че става дума за 5.0.1 - актуалния фърм, 5.0 е ясно че си работи от излизането му !?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абре момче младо стига ак@ по темите, свали си един оригинлен 4.1 фърм щом си с 3гс , направи едно ресторче и се куртолисай малко !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой ли не се усеща , че става дума за 5.0.1 - актуалния фърм, 5.0 е ясно че си работи от излизането му !?!

Аз съм от 3 дена с 5.0.1 и Gevey supreme(red) и нямам грижи работи си перфектно.Вчера в загубих обхват в един подземен гараж и после само пуснах самолетния режим и го спрях и обхвата си дойде.Преди нея пробвах с Gevey Ultra.Приложението от Cydia още не е оптимизирано да работи с 5.х.х версия и не става с нея за сега:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А пробва ли да активираш Ултрата без мод-а от Сидия??? Защото тя работи и без мода, активира се като обикновен ГЕВЕЙ (с набиране на 112 самолетни режими и т.н.)? Защото според мен би трябвало да работи и с Ултрата....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С "ултра" съм и мога твърдо да кажа,че става само без мод.

Пробвал съм на 4.3.3-4.3.5 и 5.0 и не успях да го пусна с мод.

Някой,ако е успял да сподели.....

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се за този уточняващ въпрос, но понеже гледам в профилите ви "ФЗ" за оригинален фирм ли говорите(че работят старите GEVEY) или сте с къстъм и по-стар ББ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравейте,

моля да ми кажете как да си отключа айфон 4, версия 5.0 или 5.01 /незнам коя е с точност/....или да ми препоръчате при кой или къде да отида

Благодаря ви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

важно е с какъв б.б. си . Ако си с новия трябва да го пращаш на Джобс , засега .

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!

Телефона ми работеше с Гевей iOS5.0 , сложих къстъм с 5.0.1 защото след ъпдейт на AppSync от сидия тела заби и не искаше да тръгва, сега с 5.0.1 изобщо не излиза менюто на Гевей с което да отключа телефона, рестартирам, вадя, слагам картата но не излиза опция от Турбо Сим-а , във Phone нямам и Sim Aplications, да я активирам ръчно? Някой имал ли е подобен проблем и дали Гевей се е скапал или проблема е от 5.0.1

Бейсбанда ми е 02.10.04

Редактирано от maniadekay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...