Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

GEVEY SIM отключване на iPhone 4


alex.7777

Въпрос

Днес ми доѝде Gevey от shoping.bg, 4-ката я отключих за 1 мин. Перфектно работи, 49 лв, баси чакането падна за тоя ънлок :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Преди да пишеш, що не си направи труда да прочетеш поне предходните 2 страници на темата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди да пишеш, що не си направи труда да прочетеш поне предходните 2 страници на темата?

Уважаеми колега, разбира се че съм прочел преди да пиша... И какво пише на предните 2 страници , решение на моя проблем?? Както и да съжалявам че задавам въпрос за моя проблем във форума, но просто мислех ,че това е място където споделяме проблеми ,впечатления и т.н. , и не мисля че спама е от моя страна ,просто в темите винаги има мнение на някой експерт който казва "направи си труда да прочетеш и после пиши" чел съм достатъчно.

По темата, явно се оказва че Турбо Сим-а е умрял точно когато ми заби телефона след ъпдейт на AppSync от Cydia на 5.0. Не успях да изляза с JustBoot , за това се наложи да даунгрейдна до 4.3.3 за жалост турбо сима просто не работи, мислех си че проблема е от 5.0.1 въпреки че за моя бейсбанд би трябвало турбото да работи... на 4.3.3 отново не излиза съобщението от Gevey както и нямам Sim Aplications.

п.с. "Уволнете ме" защото задавам глупави въпроси въпроси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Никой, никого няма да "уволнява". Просто е ясно че турбината е леш, след като хич не е зависима от iOS, а само от версията на ББ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой подкара ли я тая 5-ца (5.0.1) с гивея(ултрата в частност), че се убих да чета из нета и във форумите и все има разногласни мнения..на един работи на друг не работело :) ....или работи с запазен бб или не?...това е въпроса :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По-добре си чакай. Ако има категорично и ясно решение , ще ти съобщат . За сега си мисли , че 5.х.х не е по-добър от това на което си . Може да се обърка нещо по пътя на ъпване и ...

Не го пожелавам никому !

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С "ултра" съм и мога твърдо да кажа,че става само без мод.

Пробвал съм на 4.3.3-4.3.5 и 5.0 и не успях да го пусна с мод.

Някой,ако е успял да сподели.....

само дам и кажеш как го направи на 4.3.5 без мод защото когато стигна до "instructions" не ми дава да го направа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Става само по стандартния начин, т.е. с набиране на 112 т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ми излиза стандартното в саита на Gevey пише че след натискане на "Instructions" трябва да излезне стария метод за активация но колкото и да цъкам "instructions" нищо не излиза дали ако го ъпдатна на 5.0.1 ще се дигне ББ-то ? сега е на 04.10.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ъпдейтвай,ще ти вдигне бейзбанда.

Опита ли при вклучен телефон,да извадиш и вкараш Гевея с картата.

Би трябвало да се появи Гевей менюто...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ!!!

Пробвах всякакви варианти... но нищо

http://applenberry.com/store/instructions/gevey-ultra-1/manual

тук в саита им пише как се прави ръчно и стигам до стъпка 7 и 8 не излиза... някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прескочи 3-4-5-6-7 стъпка и ще стане.

Като излезе менюто,натискаш Accept ,след 10-15 сек. набираш 112 и затваряш.

После отиваш на Airplane Mode и вклучваш и изклучваш .докато тръгне.

Успех!

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А докато "пробваш", и пълниш форума с постове, без да четеш, между другото гледай да си оправиш и профила, както вече ти бе казано и от друг мод. Не ме карай да повтарям – нито за профила, нито за четенето, особено за рестор и прочие(запознай се какво е ifaith...) !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Между другото , "Airplane mode" не се включва и изключва докато стане , а се включва ->

чакаш "pop-up" съобщение ->

изключваш ->

излизат 2 съобщения ->

на второто даваш "ОК" ->

и си стоиш и нищо не пипаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз бях с 4.3.5 всичко беше ок. Jailbreak-нах и греда. Нито Acept нито нищо пробвах всичко и не стана . И сега си чакам да излезе Gevey за 5.0.1 (Iphona не е от БГ)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз бях с 4.3.5 всичко беше ок. Jailbreak-нах и греда. Нито Acept нито нищо пробвах всичко и не стана . И сега си чакам да излезе Gevey за 5.0.1 (Iphona не е от БГ)

Ти джейлна ли или ъпдейтна , че нещо не е ясно ?

Иначе менюто няма начин да не излезе .

Има , единствено ако чипа е умрял . Пробвай с друг чип .

А ако е това което мисля (ъпдейт до 5.0.1 с вдигане б.б.-то до 04.11.08) - съжалявам !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами Jeilnah го и до там беше с gevey-a не искаше да подкара с никакъв. И се наложи да ъпдейтна до 5.0.1 и сега си чакам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как така па все Ви се налага да ъпдейтнете :scratch: . Защо на мен не ми се наложи един път . Защо като трябва да си правя рестор, не ъпдейтвам , а ? Не ми отговаряйте, аз ще Ви отговоря- защото не сте прочели и един ред , там най-горе във форума , е затова !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оплаквачките на скоропостижно и геройски "загинали" поради нечетене и неграмотност в материята – дотук!

Оспамването на темата – закрито.

За чесане на езици – в "Говорилня" !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А хората който казват че не четем, поне за мен не е така защото изчетох сайтовете и съм изгледал вс. клипчета в You tube. ама пак греда. нито рестор помогона нито нищо, както и да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А хората който казват че не четем, поне за мен не е така защото изчетох сайтовете и съм изгледал вс. клипчета в You tube.

Да, личи си...

Другия път пак чети сайтовете, и гледай клипчетата, а тук ела да поплачеш чак като се "фраснеш челно в гредата"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, здравейте! Имам голям проблем - вчера пътувах София-Шумен и естествено телефона си работеше, говорих няколко пъти - никъкъв проблем...и като пристигнах в Шумен изведнъж гледам - No Service....Да уточня - телефона е ФЗ, от Щатите, IOS 4.1 ББ 2.10.04....ползвам GEVEY ULTRA за unlock-a .....пробвах всички възможни начини за отключване( а преди всичките работеха)...пробвах и ГЕВЕЙ ПРО...същата работа....No Service накрая....иначе намира операторите, но не може да се свърже към M-тел...Има Sim Applications.....със М-тел менюто там....но нищо - No Service....някакви идеи колеги? Защото нямам телефон в момента...и напрежението преди Коледа е голямо....... :X

П.П. Да не би да има проблем с този номер 112, през който се извършва отключването???

Редактирано от ggeorgieev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...