Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Приложението е много полезно за хората които искат да си класират домашната филмотека. За потребителите на BGiPhone обаче е доста по полезна от класиране на домашната филмотека. Чрез това приложение лесно можете да разгледате всички мои конвертирани филми, които са качени в сървърите на data.bg и директно да ги гледате онлайн от своя iPhone, iPod Touch или iPad. Приложението има и безплатна версия, но тя синхронизира само до 50 филма с което ви лишава от възможността да прегледате цялата колекция, която до момента е 320 филма и 47 сериала.

Ако искате можете да видите колекцията онлайн на компа от този линк: My Movies

За да гледате онлайн, избирате един от филмите и скролвате до Extra features. Там съм сложил директен линк за онлайн гледане на съответния филм. Трябва да го копирате и поставите в Сафари. Малко е неудобно с това copy/paste но за сега не открих друг начин.

Със Skyfire браузърът е по- удобно гледането на филми. Като копирате линка- отваряте браузъра без да го поставяте линка, веднага ви дава опция дали да го отворите. Също така не ви отваря допълнителни рекламни страници.

Някой беше изтрил два филма от колекцията. Лошото е, че не мога да забраня да триете от колекцията, което е гадно и някой злонамерен потребител може да направи много бели. Отне ми два часа за да намеря какво беше изтрито и да го възстановя. Ще Ви помоля да не редактирате или да не триете от инфото без мое знание. Ако нещо не ви харесва във добавеното инфо просто го споделете в тази тема и аз ще го корегирам, ако е необходимо. В случая бяха изтрити два филма "Valliant" и "Wall-E". Тези филми ги има два пъти конвертирани. Единия вариант е с БГ Аудио а другия е с вградени субтитри. Във инфото си пише кое какво е, какво аудио има и какви субтитри. Някой обаче явно беше преценил, че филмите са дублирани и е изтрил вариантите с вградени субтитри. Ако мислите да ми съсипвате труда няма да я бъде работата.

Следващия път когато някой изтрие или редактира филм без мое знание, ще променя паролата и ще си го ползвам за лични цели.

mymovies.png

1.PNG2.PNG3.PNG

4.PNG5.PNG6.PNG

7.PNG8.PNG9.PNG

10.PNG11.PNG

12.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс защо немога да подкарам нито един филм. Когато цъкна на дадено заглавие отгоре има бутон гледай и като го натисна нищо нестава ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да гледате онлайн, избирате един от филмите и скролвате до Extra features. Там съм сложил директен линк за онлайн гледане на съответния филм. Трябва да го копирате и поставите в Сафари. Малко е неудобно с това copy/paste но за сега не открих друг начин.

Редактирано от Jorky_pld
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките терминатори или определен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Терминаторите са конвертирани и качени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На iPhone всичко е ОК.

На iPad-а инсталирам My Movies for iPad Pro, обаче полето Extra Features не е активно и не позволява копиране.

Някакви идеи ?

Иначе поздравления за темата !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много полезно приложение.Благодаря също и за конвертираните и качени филми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам iPad под ръка, но като ми изпадне ще тествам и ако наистина не може, ще се наложи да преправя линковете на всички филми :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е не се безпокой, всъщност довечера може да пробвам с приложението за iPhone може Extra Features да работи.

Ще пиша по-късно довечера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky,

Супер, благодаря :) Надявам се никой НЕ злоупотреби и не го затвориш "кранчето" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега закупих приложението за iPad, но наистина няма възможност директно да се копира. Има един начин, но е трябва да се правят повече упражнения :)

img0008nr.jpgimg0010cz.jpgimg0011dx.jpgimg0013fv.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как с това "Едитване", ще заминат линковете :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така с iPad, но не мисля, че би създало проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само Ви моля да не създавате проблеми, защото приложението е много удобно и Aveliky се постарал да стане меко казано ПЕРФЕКТНО.От както съм го качил вече не обръщам филми за iPhone-а а директно си ги гледам даже и на телевизора.Огромно благодаря за предоставената Ни възможност да не говорим, че даже се е заел да ни угажда на капризите кой какъвто иска.Просто нямам думи да опиша добронамереността му.Aveliky ако имаш затруднения с обръщането на филм/и или сериал/и веднага пиши и се заемам! :soldier:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на iPhone 4 5.0.1 с редсноу, като копирам текста в сафари и дам свали филма както е описано, се опитва да ми отвори нов прозорец ( може би рекламата за която се споменава че трябва да се затвори и филма да тръгне ) но не се отваря а премигва ( леко посивява сафарито ) и след това ме изхвърля от него. Пробвах с няколко различни филма но не се получи. Къде може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих безплатната версия на My movies за Ipad2, но в нея колекцията от филми е 50 много от заглавията липсват. Може би защото е free, а не pro. На iphone свалих my movies pro - тук няма проблем има 276 заглавия. Филмите са страхотни чудесна работа :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо пробвай да изтриеш кеша на сафарито. Ако не стане тогава на бутончето "свали файла" задръж пръста да ти се отвори допълнителното меню и го отвори в нов таб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С отваряне в нов прозорец тръгна без проблеми. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавих няколко филма и едно упътване, дано помогне.

post-1-0-40168800-1326230853_thumb.png post-1-0-37712200-1326231063_thumb.png post-1-0-49158200-1326230857_thumb.png post-1-0-10519500-1326230861_thumb.png post-1-0-89467900-1326230864_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със Skyfire браузърът е по- удобно гледането на филми. Като копирате линка- отваряте браузъра без да го поставяте линка, веднага ви дава опция дали да го отворите. Също така не ви отваря допълнителни рекламни страници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, така е, с този браозер най-добре става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Също така и през web browser на Oplayer става да се гледат филмите. Пробвах го с няколко филми от колекцията работи. Мисля, че е по- удобно, защото могат да се добавят линковете в bookmark, и да се гледат по всяко време :smile:

Пробвах GoodPlayer, и с него могат да се отварят линковете пак през web browser. От settings на goodplayer трябва да се отбележи с ON опция Plugin settings (Ipod on). След, което копирате линка на филма в downloader&browser и даваме Play by ipod plugin. Мисля, че малко по-бавно зареждат линковете, но пак e начин за гледане.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...