Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Утре ще преправя цялата колекция така, че като сложите линка да тръгва на всички плеари, без реклами.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нещо не можах да разбера как да подкарам субтитрите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го гледам през браузъра на Oplayer и съм много доволен.Както на iphone така и на айпада.Освен това през него не ми излизат досадните банери и новини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванов, субтитрите са вградени. Това, че не ги виждаш е друг проблем: http://bgiphone.com/topic/5210-гледане-на-филми-от-iphone-ipod-touch-или-ipad-online/page__pid__138505__st__70#entry138505

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, четете шапките на темите. Всички филми са коригирани и са добавени директни линкове към филмите, без рекламите. Може да гледате филмите директно от Oplayer. Не съм слагал директни линкове само на сериалите. Там работата е сериозна и линковете са към съответните директории.

П.П. За съжаление няма да стане. Когато сложа директен линк сесията изтича. Така, че върнах бекъпа от вчера и всичко е както преди :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се качи към колекцията Властелинът на пръстените и трите части :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От мен също голями благодарности ( сигурно каката ей сега ще ме скастри ,че има бутонче за тази работа ама ...) .Ще е супер да има подобно хранилище за книги и така унагледени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky браво за труда ! Имам само една молба . Ако можеш да качиш шестте филма Star Wars просто ще е невероятно !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той Aveliky има страхотна и огромна колекция epub-и - дори вече я е шервал, но тук нещата май опират до други работи ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И шесте части ги има на Star Wars погледни в търсачката на програмата :smile:

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, усетих след като потърсих, защото първоначално не видях обложките на филмите :smile:

Редактирано от Iphonebg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моля Ви, преди да пишете четете шапката. Книги имам много, но още не съм измислил как да ги споделя... Това не означава, че съм се предал :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не мога да открия кьде е търсачката на програмата. Няколко пъти ми се налага да търся определен филм и започвам едно ровене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам я , но явно нещо не мога да и задам нужните филтри , защото ми изкарва филми които ги няма в колекцията. Пробвай например да търсиш ДОН излизат ми 25+ филма а не мога да си пусна нито един , защото не виждам линка който трябва да копирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно лупичката не е търсачка. От там се добавят филми и нямат нищо общо с колекцията, за това и не виждаш линк. Търсачката се появява, като скролнеш на долу и тя излиза най-отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа как ли не съм я видяла преди. Ех uomoto май пак излезе неподготвен Втори път ме хвърляш в дълбокото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш оправи линка на All the invisible children,че дава изтекла сесия.Ето работещ http://search.data.bg/ready/9d0b4cb87f4e86b370f568598da7a57a

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е вярно, даже линка който си дал, като го кликнеш и си дава да свалиш филма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами при мен и един приятел даваше изтекла сесия.Аз влязох в акаунта ти в дата и оттам го пуснах и пратих линка.Незнам защо така се получи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам можеш да провериш, че линка, който си пратил на твоя приятел е същия като този във инфото и същия като горния дето си постнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как ще е същия http://search.data.bg/ready/12cbc33dca5c459ee87b4f1101605cff.Може при нас да е проблема само.Пак пробвах и пак същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...