Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Молих потребителите няколко пъти, но те продължиха да злоупотребяват. Писна ми да ми трият инфото. По тази причина смених паролата и екстра-та ще се ползва само от VIP потребителите. Моля ви поне вие не злоупотребявайте и ползвайте приложението правомерно, НЕ ТРИИТЕ И НЕ РЕДАКТИРАЙТЕ инфото в приложението.

Паролата е: bgiphonevip1

Ако разбера, че някой е дал паролата на друг потребител, който не е VIP, ще му махна VIP правата.

П.П. Паролата ще я променям всеки месец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправен е проблема с паролата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

My Movies for iPad Pro

What's New in Version 1.73

NOTICE! Updating may upgrade the internal database, which includes loading more data from the online service, a process that can take a while. If you get any problems, please contact us at support@mymovies.dk.

- Fixes issue with barcode scanning area being changed, which could cause problems with scanning.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението с филмите отново е достъпно за всички потребители. За повече инфо в първия пост. Надявам се да сте си взели поука и да спрете да ми редактирате инфото. Това, че го връщам, не означава, че пак можете да ми триете инфото. Ако искате да го ползвате НЕ ТРИЙТЕ ИНФОТО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново БЛАГОДАРЯ, за това че го пускаш пак за всички. Изключително голям жест правиш, отново ! Дано наистина хората да са си взели поука. Веднага съм в програмата да sync-вам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо заради едни да страдаме всички? ( реторичен въпрос ). С извинение колко тъп народ, но така е "авантата"! Съсипвате труда на хората и окото не ви мигва... Аз съм за да се направи само за V.I.P. потребителите! Дано поне тогава да няма злоупотреби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми известно време беше само за VIP и нямаше нито един проблем. Правя последен опит да го има за всички, следващия път няма да го връщам, ако започнете пак да злоупотребявате :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че е ВИП не го прави по-умен или по-отговорен. Всеки може да внесе 1-2-3лв и става "вип". Човек като има нещо в главата знае какво да прави, или по-точно какво да не прави.

За съжаление, безусловнят труд на един човек отива на вятъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не говори за по-умни. Просто хората които са VIP са дарили и спомогнали за форума, тоест, те са отговорни и са оценили труда ми. Не само за добавеното инфо в приложението, а за целия форум.

П.П. Скоро филмите в дата.бг ще бъдат достъпни само с директни линкове. Тоест, това ще става само чрез My Movies.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aveliky искам да те питам има ли подобна програма на MyMovies през,която мога да гледам всички твои качени филми,защото моят IPhone не е хакнат и не мога да си изтегля цялата версия на MyMovies,защото е платена,а през free версията мога да гледам само 50 филма.Преди ги свалях от Data.bg чрез Oplayer,но сега не става.Иначе е супер,че си качил толкова много хубави филми и сериали,но ми се иска да мога да ги гледам пак всичките.Така че моля те ПОГНИ МИ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си купиш приложението?След като ти трябва?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето пак стигаме до това, че сме свикнали на аванта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още веднъж благодарности на Aveliky :)

Имам и един въпрос.Вчерах гледах Приятели от линка в My Movies Pro,но след няколко изгледани серии,когато копирам линка от програмата ме насочва директно към началната страница на дата.бг,а не към списъка с епизоди,от който да си пусна избраната серия и съответно немога да гледам сериала.Пробвах и с други сериали и при тях е така,освен с документалната поредица за Българите,където има дадени линкове към всеки епизод.С филмите нямам такъв проблем.

Аз ли не правя нещо като хората или има някакъв проблем?Благодаря предварително за отговора. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синхронизирай и всичко трябва да ти е 6. Както на БТВ Документите, така и на сериалите са сложени директни линкове към всяка серия.

Искам да попитам кой изтри 4-ри филма от инфото и кои са те. Помолих ви да не триете инфо, но вие продължавате :( Ако ми кажете кои са филмите, ще ми е по-лесно да ги добавя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е тва наистина вече на нищо не прилича. Има хора които продължават да будат там където не трябва явно. Все си мисля че не е нарочно и дано е така, но все пам не може мааалко по внимателно да се работи и да се взимат само линковете от програмата и край. Кво те кара да триеш и тем подобни. Аз даже не знам от къде се трият :( Кофти работа, положението отива май пак само за ВИП овете. Явно има защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сеедно, поне ми кажете какво сте изтрили, вече час време преглеждам филм по филм и още не мога да намеря какво е изтрито :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се, че този който е изтрил нещо ще си каже и дали изобщо знае е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе Сашо - лопвай му кепенците и толкова - това стана махленска видеотека ....... качи това, може ли онова .... и накрая?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успях да възстановя три от филмите:

- Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark

- The Skin I Live In

- The Smurfs: BG Audio

Четвъртия обаче посмъртно не мога да го намеря кой е :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синхронизирай и всичко трябва да ти е 6. Както на БТВ Документите, така и на сериалите са сложени директни линкове към всяка серия.

Благодаря за бързия отговор!Синхронизирано е всичко,но само на БТВ Документите излизат директни линкове...на другите сериали - не.Влезнах и излезнах от акаунта,но няма разлика...

Има ли значение версията на програмата,моята е 1.71?

:)

Редактирано от donmarg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като със синхронизация не става, изтрий приложението, рестартирай телефона и го инсталирай отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвай бутона "Отговор", а не "Цитирай"!

Оправи се само,благодаря все пак :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като идея, която ми хрумна и може да върши работа в бъдеще, но има едно ако.

Ако е възможно да експортнеш целия списък с филмите в текстови файл и когато пак има някой изтрит филм отново експортваш в текстови файл и ги сравняваш един до друг двата файла (новия и стария), може и с някакъв find да може да се намери по-лесно.. Чрез копиране например на първата половина на списъка и търсене в новия файл.. Разсъждавам си на глас, дано ме разбираш.

И имам един въпрос, който май по-скоро трябва да отправя към jonnybravo.. Има ли възможност за гледане на филмите на Apple TV2, без участието на airplay и iOS устройство?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...