Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Сигурен съм, че ако имаше и най-малка възможност за нещо такова, досега да се използва. Не вярвам Сашо да чопли филм по филм, ако можеше така. И аз си разсъждавам де. Не че ми е работа и на мен, но и аз мислех точно за това, как може да се разбира ако някой е изтрил някой филм. Не че измислих нещо, защото даже и не знам на какъв принцип се разбира когато се изтрие филма де, но все пак ... вярвам че някой може да измисли нещо. Все пак, нали затова сме тук всички, да помагаме кой с каквото може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това да изтриеш нещо за което някой е вложил толкова услия за да му е удобно на човек и да може на готово да гледа... еееее тфа вече е отврат. Няма ли приложение което да наподобява това, но да може права за триене да има само качващия. То така някой смотаняк всеки ден може да си трие квот му е кеф, всеки ден може ли да се преглеждат толкова заглавия

:suspect:

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми вариант е да се пише на разработчиците на програмата да добавят като опция права за триене и да се изисква някаква друга master парола.

Както е в 1password например. Има 2 пароли - една за достъп до приложението и една за достъп до по-секретна информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам, че ви бива в разсъжденията. Да не мислиш, че ми е приятно всеки ден да преглеждам 370 филма за да видя кой е изтрит. Програмата с която вкарвам инфото си има бекъп. Лошото в случая, че при връщането на бекъп трябва да ъплоудна всеки филм един по-един. Това отнема около 3 часа. Вместо да мислите, как да проверявам кой филм е изтрит просто не ги триите...

Преди да почна да ползвам това приложение съм тествал над 20 други. Е по-добро от това няма.

За разработчиците: Над 20 мейла съм им писал с молба да направят в "Extra features" да е активен линк, ако отпред има http://, но те съвсем ясно ми отказаха и казаха, че няма да го направят, ти за права искаш да им пиша :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ще се надяваме някой да не затъпее до степен от кеф да трие там където друг се е трудил заради всички нас

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е възстановено. Да се надяваме да не триете повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или след още някой изтрит филм правата да се дадат пак само на ВИП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми ако продължават да трият просто няма да имам избор :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е вероятно някой като маркира линка да дава Cut, а не Copy.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един ден, от както приложението видя бял свят, и проблемите започнаха. Аз много си мисля, че проблема, може и да не идва от човек в форума. Мисля, че това е дело на анонимен потребител, които вижда всичко, което ние пишем, т.е с една дума на човек, които няма регистрация. Ако погледнем реално всеки, които не е регистриран, може да ползва приложението, защото ползва същите права като на регистриран потребител. Съгласен съм, не могат: да изразяват мнения, но могат да сваля файлове, да четат теми. Ето лично за мен как е станало. Някой не регистриран потребител е видял темата за My movies след, което е влезнал с потребителско име и парола, и е започнал да трие наляво, и надясно. До колкото ми е ясно регистрираните потребители тук са наясно с много неща, и не вярвам да правят тези неща. Но човек никога, не може да бъде сто процента сигурен.Също така за ново регистрираните потребители, услугата My movies нека да бъде малко на по- късен етап, за да се избегнат евентуални проблеми. Т.е, ако даден потребител се е регистрирал днес, да има право да ползва приложението например след месец, два, за да има време да почерпи малко информация от форума. Пиша всичко това, защото се възхищавам от труда, които е положил Aveliky, за да го имаме всички, и много се нервирам, когато се случва всичко това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълни глупости. Като го спра нали и нерегистрираните потребители няма да могат да го ползват. Каква е разликата дали си регистриран или не. Както сам каза, нерегистрираните не могат да пишат, е ако не му е необходимо да пише за какво му е да се регистрира? Както вие така и другите могат да четат какво е написано във темата. Нямам намерение да скривам определени теми, за да карам потребителите да се регистрират заради тях и да почнат да бълват спам на ляво и на дясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много голяма дискусия, а всичко е в твоите ръце.

Темата във ВИП форума и който иска достъп - реда е ясен.

Да видим дали тогава ще ги има тези проблеми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, тия неща не ги знаехме за разработчиците. За проверката кой филм е изтрит - то е ясно, че не е хубаво да се прави, но след ден-два, когато пак има нещо изтрито (а то ще има) ще се наложи отново да се преглежда кое го няма. Опитваме се да помогнем. Както и да е. Спираме. Правете го само за ВИП и това е.. Дори и тогава не е сигурно. Приятел на приятел винаги дава, нали знаете. Единствената възможност е разработчиците да добавят някоя друга опция, като това с паролата. Но щом е толкова сигурно, че няма да го направят или ще се чака друго приложение или ще се стои на това. Аз все си мисля, че когато потребител си закупи приложение от AppStore и помоли за екстра или даде фийдбек, почти винаги девелопърите се вслушват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти майтапиш ли се?

Е неее, някой се ебава с мен. Току що някой изтри два филма. Еми няма да се занимавам повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спирай го и т'ва е! Утопия е да мислиш, че 100% от хората ще се вслушат в молбите ти! Жалкото е, че има и такива на, които им е през х*я за червените надписи и това което пишеш. Това е утрепия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за книгите и на мен ми дойде на ум, ама ... Мислех да пиша на авторите на chitanka.info да вземат да направят една мобилна версия на сайта - крайно време е! :smile:

Това с книгите съм го мислил.

През Calibre-то мога да ви направя мобилна версия,но проблемът ми е с достъпа..не откривам начин за защита с парола.

Ако имате някаква идея,колекцията ми е от 1200 книги - всичките в .epub формат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Исках само да отбележа ( не знам дали ще е от някаква полза изобщо), че дори да се смени паролата за достъп, потребители, които веднъж са имали достъп до прекрасната колекция го имат и след смяна на паролата. Единствената разлика е, че не може да се обнови съдържанието.

Чудя се на простотията българска... Не съм от най-активните потребители на форума, но всеки ден съм в него и се ровя за някакви интересни допълнения за нашите джаджи. Бях невероятно впечатлен от цялата работа по тази програма и й се радвах изключително много! Исках да изразя възмущението си от хора, които подхо дат с изключително лекомислие към труда на другите! Наистина съм възмутен! И най-вече, че заради някой - страдат доста повече хора...

Изцяло подкрепям решението колекцията да се направи достъпна само за ВИП потребители, но реално погледнато и това не е гаранция...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е крайно неприятно като се изтрие нещо за което е положен труд, но съм убеден, че не е умишлено. Изчетох цялата тема и като гледам как някои потребители се вкарват в някакви конспираций, чак ми ставаше смешно на моменти. Дъщеричката ми ползва почти непрекъснато iPad и My Movies. Това което е направил и прави Aveliky е страхотно и това е причината да закупя пълната версия на приложението. Дали се е замислял някой колко деца ползват това приложение и може-би не им е обяснено как точно да го правят. От друга страна е пълно с "боси" ползватели на iPhone и iPad от които най-вероятно идват проблемите. Искренно се надявам Aveliky да намери начин да не може да му се бъркат в работата и да продължим да ползваме My Movies както до сега, че сега като отворя приложението и видя тази празна библиотека..., грозна гледка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама понеже сме българи и сме свикнали наготово ...напълнихте темата със съжаления. И виждаш ли ... все другите са виновни.

За 20 кинта неможеш и шише уиски да си купиш, ама са мноооооого като трябва да ги дариш за кауза,за която човек си хаби свободното време и нерви.

И не само, тоя форум да не се поддържа сам, безценно е инфото в него ... Абе какво ли се занимавам да пиша и аз ... Готованци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вярвайте ми много исках да не се стига до тук. Отначало отделях по някой час за въстановяване на изтрито инфо и дори не се обаждах. После почна да ми става ежедневие. Отделил съм доста време за сваляне, конвертиране и качване в дата.бг. Отделил съм и средства за това. Това също не е проблем, но почна да ми омръзва да гледам как ми трият инфото и съсипват труда ми някои потребители. Просто нямам толкова време вече, за да го възтановявам всеки ден, много ровене е докато намеря какво е изтрито. Лошото е, че след като знам, че има нещо изтрито и не мога да се примиря докато не го възтановя, не мога да го подмина :( По тази причина го преместих само за VIP, защото там са по-малко хора и до сега не са злоупотребили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само няколко съм споменал, а колко са били изтрити....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако имам вип статус ще мога ли да ползвам програмата и съответно достъп до филмите ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано е за добро.

Програмката ми беше много полезна,но уви до 15-ти няма да мога да я ползвам.

След това ме чакайте с Vip статус,отдавна се каня да го направя и това ми даде допълнителен стимул.

И е нормално,човек дал някакви пари да не съсипва труда на хората,за които ги е дал.Затова и няма проблеми,когато е VIP.

П.П.

Никой не удря рамо за пустото Calibre,как да му сложа парола,без да го прекарвам през някакви други измислени сървъри?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...