Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

My Movies for iPhone Pro


Aveliky

Recommended Posts

Сега ако имам вип статус ще мога ли да ползвам програмата и съответно достъп до филмите ?

Нямаш си на идея, колко екстри има във VIP , 367 филма, навигации, със последен ъпдейт, и т.н.к'во му плащаш, идвай.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И, аз така минавам вече на VIP откакто Aveliky пусна тази услуга, аз много се зарадвах, и исках само едно, а то е: всеки ден колекцията да се обновява, а не постоянно да слушам за нередности. Може, и за добро да е! Поне така ще се отсеят качествените потребители. Аз също като Aveliky съм човек, които обича филмите, и най-вече, не обича някой, които и да е да се подиграва с труда. Уважавам неговото решение, и го подкрепям напълно. Зная, че много потребители страдат от липсата му, но не може постоянно човека да следи за липсата, на каквото и да е от него. Той го направи за всички нас, за да можем, където и да сме да ползваме услугата за това го подкрепям напълно. Не му се сърдя, заради това, че я отдели, а напротив.. Аз лично съм правил заявки за филми, и той на момента се е отзовавал, за това не съм съгласен, които и да е да се отнася по този начин с труда му. Направи втори опит да върне колекцията, но някой злосторник- не зная кой е отново направи гаден номер на всички нас. Сигурно това е чакал. Не зная!

Гадно ми е заради тези потребители, които нямат тази възможност да стана VIP, но уважават и ценят труда на хората. Благодаря!

Благодаря на Aveliky, че направи тази страхотна колекция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми харесва колекцията от филми и като цяло My Movies немога да не се съглася да се направи само за ВИП ! За жалост сме такива българите и доста от хората гледат как да се облагодетелстват или да направят мръсно на някой, независимо колко труд е хвърлил . Никой неможе така да пренебрегва труда на другия ! Както колегата по-горе спомена аз също съм правил заявки и всичко е било на 6 . За съжаление точно сега нямам възможност да стана вип и ми е тъжно, че немога да гледам филмите от тази невероятна и изобилна колекция . Но ако аз бях на мястото на Aveliky щях да направя същото, ако някой се подиграе с труда ми ! Искрено се надявам скоро да имам възможност да се присъединя към ВИП-вете !

Редактирано от Iphonebg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Защо на айПад-а не ми излиза лупичката за копиране както на айФон-а и примерно на някойнсериал където има няколко линка минги копира всичките?!

Някой има ли някакви идеи?

П.П. Сложил съм от Сидия Action Menu Plus Pack за да мога да копирам уж навсякъде, но нещо на MyMovies не ми излиза лупичката. На други програми ми излиза лупичката, както и на Сафари.

Благодаря предварително.

П.П.1 Защо през 15ина минути филма спира да се зарежда и трябва да излизам от него и да натискам отново на Свали файл и така да превъртам отново до точната минута.

Понякога когато стане така и върна до Свали файл ми изписва, Заявката изтече, моля презаредете, тогава давам Refresh на страницата преди да натисна на Свали файл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм пробвал. Ще го премахна и ще пробвам без него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията за iPad не позволява да се копира от "Extra features". Инсталирай си версията за iPhone и ще ти се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

П.П.1 Защо през 15ина минути филма спира да се зарежда и трябва да излизам от него и да натискам отново на Свали файл и така да превъртам отново до точната минута.

Понякога когато стане така и върна до Свали файл ми изписва, Заявката изтече, моля презаредете, тогава давам Refresh на страницата преди да натисна на Свали файл.

Това е дискутирано по-назад в темата.

http://bgiphone.com/...post__p__141290

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще пробвам и iPhone-ската версия, но приложенията които са за iPhone ми ги зарежда на половин екран, а когато дам увеличение 2Х стават с много лошо качество.

P.S. От скоро имам iPad и още съм бос с него. Поразрових се и открих FullForce и също така RetinaPad. И двете уголемяват приложенията които не са съвместими с iPad.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

What's New in Version 1.80

NOTICE! The update will upgrade the internal database, which includes loading more data from the online service, a process that can take a while. If you get any problems, please contact us at support@mymovies.dk.

- New icon.

- Data storage area changed due to problems with loss of collections.

- Users with My Movies for WHS 2011 can now connect to the home server and download movies onto the device.

- The movie wall view can now be configured to a wooden look.

- Watched functionality have been extended to not only have an on/off marking, but lets you track who watched and when.

- Changed Twitter framework, due to problems in prior used framework.

- Updated Online Collection option, including link to an all new online collection.

- Actors lists were not always sorted correct from online service.

- Added option to launch app from other applications.

- Added Blu-ray 3D information.

- Added edition information.

- Added data import section on settings page, referencing to online option.

- Added generate report option on settings page, to create PDF reports.

- Extended filter function to contain more informations.

- Added option to save filters for quick access.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да Ви предупредя, че аз не съм ВИП и още мога да влизам .Сигурно не се обновява информацията, но така май може да се прави всичко и така някой логнал се преди може пак да трие..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го като проблем това,явно няма ограничение на сесията- ако веднъж си влязал не разбира докато не излезеш от профилът.

Дано няма щуротии,но предполагам че този/тези който правеше белите е излязал след това.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не това не е проблем. След като съм сменил паролата не можете да ъпдейтвате и да триете. Но тези които са били логнати си остават логнати с инфото, което е било до последната синхронизация. Ако излязат от профила после няма да могат да влязат. Така, че тези които са логнати да не излизат от профила и ще могат да ползвват колекцията без проблем, но без ъпдейти на филмите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, имам малък въпрос - Какс ги намирате тези филми на мен нищо не ми излиза. Направих и регистрация и пак няма, дали с името на друг трябва да се логна.

Помогнете

Благодаря за помощта предварително и се извинявам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, вярвайте ми много исках да не се стига до тук. Отначало отделях по някой час за въстановяване на изтрито инфо и дори не се обаждах. После почна да ми става ежедневие. Отделил съм доста време за сваляне, конвертиране и качване в дата.бг. Отделил съм и средства за това. Това също не е проблем, но почна да ми омръзва да гледам как ми трият инфото и съсипват труда ми някои потребители. Просто нямам толкова време вече, за да го възтановявам всеки ден, много ровене е докато намеря какво е изтрито. Лошото е, че след като знам, че има нещо изтрито и не мога да се примиря докато не го възтановя, не мога да го подмина :( По тази причина го преместих само за VIP, защото там са по-малко хора и до сега не са злоупотребили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата е само за VIP потребители.

Влизането за филмите е с user и pass дадени във форума.

Пу..пак ме изпревариха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kichukov, вземи сложи някой ред в този профил. Регваш се в 9.00 и само пет минути задаваш странен въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, днеска станах VIP потребител. Как бих могъл да получа user и pass за колекцията?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

извинявай, ама аз съм много нов :(

като вляза във VIP ми дава само статуса.

какво друго трябва да направя.

ако досаждам с тъпите си въпроси, бих искал да ме извините :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти много :smile:

какво да правиш, новака си е новак :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...