Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

То аз знам по-хубавото дека е :tooth: въпроса за до 1350 твърдо какво макс като размери ЛЕД +dvb-c/mpeg4,CI+ може да се вземе, като качеството да не е за подценяване?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми сега имам 37 с надявах се поне на 42-46 :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно този бях харесал последния от линка ти филипса, виждал ли си го как е картината и дали си струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не. Но със сигурност можеш да го видиш и да искаш да ти го демонстрират на място.

Не мисля, че ще останеш разочарован ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за това: http://technomarket.bg/products/09108645/lg-26lk330 Трябва ми едно 26 инча за стаята на детето :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Земи на детенце едно Филипсче ;)

http://technomarket....lips-26pdl4906h

Изглежда почти като Apple cinema display ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не. Но със сигурност можеш да го видиш и да искаш да ти го демонстрират на място.

Не мисля, че ще останеш разочарован ;)

То хубаво да ми го демонстрират но го дават наличен само в Бургас и Варна техномаркет да му се невиди :scratch: а с онлайн поръчките да не изям някое демо стояло 5000часа на щанда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То демото си личи. Колкото и добре да го почистят, има места които ще останат прашни. Можеш да им поставиш условие при поръчката, да не е мостра и после като дойде при теб, евентуално да им до върнеш, ако са се опитали да хитруват ;)

Аз моя го взех мостра, защото беше само една бройка въобще и нямах избор, но вече толкова време нямам забележки :smile: То и това до известна степен е въпрос на късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любец, докато изчакам одеве поста ти, ходих и взех LG-то :D само, че е по-новия модел, не този от линка.На първо четене съм доволен. Фул ейч ди:D, всякакви входове, цифров тунер и най-важното за моята принцеса, USB вход :) Изображението е добро и така... Нека анимациите започнат :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви е честито брат и със здраве да си го ползва принцесата! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Язък тоя 46PFL5606H юсб-та чудесии функции, а едно PIP няма дето дъртия ми самсунг от 6 догини го има :( жалко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече PIP,май на повечето марки е само през PC in.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип PIP в 26" телевизори рядко се правят, а ако има не е напълно функционален. На вилата имам едно Сони 26", което има PIP, но работи само в определена комбинация. Едината картина трябва да идва задължително от антенния вход (аналогов), а другата от чифров - hdmi, dvi или чинчове, т.е не може да ползваш PIP в комбинация два цифрови сигнала пр. hdmi + hdmi и на практика функцията е неизползваема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва да ми е пуснат мака на телевизора а в някой ъгъл да върви някой канал да следя я новини я нещо друго? това какво е? В самсунга ми е PIP, как да разбера тоя 46'' може ли го - 46PFL5606H или 46PFL5605H щото ако не няма да го зимам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телевизорът трябва да има два тунера, за да може да възпроизведе едновременно две картини от два различни цифрови източника (примерно PC + цифрова ТВ). Когато телевизорите имат само един тунер, те могат пак могат да възпроизведат два картини PIP (Picture in Picture), но едната трябва задължително да е аналогова, а и при различните телевизори с един тунер възможните комбинации на аналогов+цифров сигнал могат да са различни. Примерно можеш да комбинираш антената+composite, но не можеш да комбинираш антената+hdmi или други подобни комбинации. За целта, която искаш да използваш телевизора ти трябва такъв с два тунера или такъв, който поддържа PAP (Picture and Picture). В случая тези филипси са от ниския клас и имат само един тунер, потърси някой с PIP/PAP функция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Lyudmil

аз не разбирам от тунери :tooth: , ама защо му е 2 като единия сигнал е от цифровата - ок, ама за сигнала от HDMI (компютър) и той ли трябва да се декодира от тунер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Почти всеки ЛСД телевизор може да ти изкара PIP и PAP от кабелна/цифрова телевизия + някой от другите изходи.

Ако искаш 2 канала PIP - 2 тунера. Поправете ме ако греша, но няма масови модели LCD телевизори с повече от 1 тунер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти всеки но всички масови модели който съм си харесал нямат ни ПАП ни ПИП...пример - LG 47LE5300, TOSHIBA 46WL753G, Philips 46PFL5606H и т.н. аз поне не намирам в региона ~1500 да е около 42-46' с LED CI+ dvb-c и прословутото PIP, гати толкова ли много искам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

55 инчов какво бихте препоручали. до 3000 лева.

не че има голям избор де

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто за тази цена според мене е това - даже е и 3Д:

http://techno-mix.co...ps-42-pfl-7606h

Взимай него и няма да съжаляваш!

п.п. Покрай твойта тема и аз се замислих дали не се барна с един такъв у нас! :tooth:

Не е зле, като гледам и цената не са я надули много (~60лв.) ;)

edit: Slaf, гледам има един Philips на промоция http://technomarket....lips-55pfl7606k

Цената естествено ще е друга (по-малко от 3000 2900лв.) и върви с подарък :smile:

Промо пакет 55PFL7606H/12 с подарък 3 броя 3D очила PTA416

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто за тази цена според мене е това - даже е и 3Д:

http://techno-mix.co...ps-42-pfl-7606h

Взимай него и няма да съжаляваш!

п.п. Покрай твойта тема и аз се замислих дали не се барна с един такъв у нас! :tooth:

Ще си го запиша, да този има PIP май, за момента гледам ако мога да изтисквам максимума 46' за тая цена, дори и да няма екстри (3д, нет и т.н.)но поне PIP и ХД кабелен тунер да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...