Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

To не е до "да решат". :D Той там си прави по принцип, а не че някой си решил да сглоби 100тина телефончета. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте момчета, инсталирал съм Samsung All Share на PC- то, като пусна филм не ми излизат субтитрите на LCD- то, които са вързани в обща мрежа.

Модела е http://www.technomarket.bg/products/09137570/sony-kd-49x8505bbaep, какво трябва да направя за да тръгнат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам Samsung All Share се поддържа само от устройства Samsung, така че надали ще стане с РС-то.

http://content.samsu...llShareIntro.do

Всъщност май не съм права, ето какво намерих при търсене в гугъл:

"Инсталираш си DLNA сървъра на компютъра и му казваш къде се намират филмите/музиката/снимките. След това през телевизора отиваш на All Share Play и си пускаш филмите от там.

За начинаещи препоръчвам All Share сървъра на Samsung - най-лесно се работи, пък и се "разбират" с телевизорите на Samsung. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес бяхме до Техномаркета и ни казаха да им върнем Sony- то и да си вземем Samsung, няма такава простотия на единия става на другия не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами има, повечето неща на Samsung са съвместими само с техни продукти за съжаление...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и Сони ;)

П.П. Не, че нещо ама трябва да си луд да пазаруваш от техномаркет. Стари модели, залежала стока, изложбени без намаление...абе...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изложбените без, само ако си балък. Свалял съм до 300 лева плюс 10-те% за онлайн покупка, но в магазина. Това за телевизор 2000 лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз планувам да си взема 3д телевизор 42 инча някъв..Нещо добро да ми предложите до към 1200 лева? Благодаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам марките Philips (от 6-та серия нагоре) и LG (от 7-ма серия нагоре).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По кое точно да разбера кое LG е 7-ма серия ?

Оправих се благодаря за съвета :)

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пример: LG 42LB731V (42LB7**)

След модела (LB) е серията (700, 730, 731)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа,дали е възможно на LG с WebOS,да се инсталира софтуер от друг източник?От Google стора примерно....или от външен носител?Магазина им е много беден още:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз препоръчвам марките Philips (от 6-та серия нагоре)

Дори бих казал, че 6-та е силно НЕпрепоръчително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 42LB730V, само то WebOS магазина можеш да инсталваш приложения, вярно е че е много беден. До този момент WebOS е много лагава, направо им се чудя как са я пуснали, но като цяло идеята за графичния интерфейс е добра, но не и реализацията. От този ценови клас разгледайте на SONY W829, VA панела вади доста по висок контраст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се оглеждам за някакъв телевизор 45+ инча, да е с много тънка рамка (frameless) и да не над 2хил.

Докато гледам под носа ми замина един philips 46' 8008s на добра цена. На sony и LG ми се струва, че са с най-тънки рамки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж този! Аз на него съм метнал око:

http://www.technopolis.bg/b2c/details/15391/P11090104/Televizor-PHILIPS-55PFS6609-3D-LED

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sony 50W829B е с много тънка рамнка. Като изключа глупавото му меню съм изумен от черният цвят който вади и как се справя с SD каналите. Препоръчвам го с две ръце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези и двата модела май са с активна матрица /3д/ ?

Не натоварва ли очите, пасивната не е ли по-лека?

Аз главно заради черното ще сменям телевизорите, много ме дразни. Виждам подсветката в ъглите...

Изкараха по десетина години :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, пасивната е по-лека (няма досадното мигане на всичко светещо около телевизора и образа е по-светъл в 3Д). Аз смених 40" Samsung 40ES6100 (матрицата му се прецката в края на гаранцията, появиха се гадни бели петна) и докато го чакам от сервиз ... грабнах едни 42W829 a колега 50W829. 42-ката е с пасивно 3D и 50 херцова матрица (телевизора се рекламира като 400MHz) а 50 инчовият модел е с 100 херцова матрица (рекламирана като 800).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе хора... Колко 3Д гледате? Точно 5 пъти съм го пускал,4 от които на хора които не са виждали 3д и това е. Глупаво е да пренебрегваш толко плюсове за едното 3д.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам, поне по 2 филма на седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се разбират реалните херци?

А ми това "2D to 3D convert" може ли да се използва, ясно е че конвертирането е софтуерно и затова питам дали е качествено, а не е някоя екстра тип - "да има"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трудно можеш да разбереш реалните херци (освен ако не знаеш каква е матрицата и да я провериш в нета колко херца е). Може би с четене по форумите. При конвертирането на 2D в 3D, се получава някакъв ефект но не е нещо което радва окото (като истинско 3D изображение) и спокойно можеш да го пропуснеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...