Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

LED телевизор препоръка?


profusion

Recommended Posts

Секцията не ми позволява повече от 42 инча, и за това нещо 42 инча питах дали има, без да има дефекти и разни други глупости. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам знаеш, че името на филма трябва да е същото като на субтитрите (разширението се запазва) и да са в една и съща папка. Извикват се от бутона "i". Май така беше.. Утре съм на работа и мога да ти кажа с точност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 3д май и субовете имаха няква галимация, на мен ми ги разместваше нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, метни линка откъдето си дърпал филма да му прасна едно око.

Само за протокола: това, че имаш проблем с титрите на даден релийз не означава, че проблема е в ТВ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че това сони е по добро от Lg-то 731V така ли?.. Не разбирам много за това питам..И на това сони стават ли обикновенни 3D очила от киното или трябва по спецяиални?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

blizzard някое друго LG да ми предложиш без да го има този дефект, 42 инча?

Каза ти колегата, че масово LG имат проблем с подсветката и неравномерната картина.

Ти се кефиш на марката, просто си и фен или си решил такава да вземеш?

пп. Иди във форумите на Сетком и имаш четиво за поне 3 дни по темата.

Ето малък цитат:

LG - ако търсиш раномверна картина, си объркал влака. IPS матриците разсейват много повече светлина и е трудно да намериш панел без петна/ивици, които наричаме DSE(dirty screen effect). LG станаха известни последните години с некадърните си панели. Дори тази година с Direct LED пак имат забележки.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Просто ми казаха, че са добри и заради това напирам за LG. Ще гледам или Sony или Samsung.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова ти казвам да попрочетеш форума на Сетком.бг - на мен като ми трябва компетентно мнение там търся първо и чета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да гледате филмите със субтитри от флашка, не ги слагайте в папки, някои модели не ги четата именно заради това ,че са в папка.

Grievous, избора ти е уникален, W- сериите на Sony са уникални.

Редактирано от turganay
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

makaveli2 имай предвид че ако вземеш 42" на SONY да знаеш че не е 100hz панела, SAMSUNG H6400 и PANASONIC AS740/750 които ти предложих са 100hz панели, това означава че картината изглежда по "мазна". За мен лично е добра екстра нищо че е изкуствено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, метни линка откъдето си дърпал филма да му прасна едно око.

http://zamunda.net/details.php?id=280326&hit=1

Пробвах какви ли не субове. Някои не излизат, други се разминават много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам 95% от коментарите, проблема не е в твоя ТВ и изобщо липсват 3Д субтитри за Аватар.

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, щом понякога излизат все пак, наистина не е телевизора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм писал, че имам проблем с телевизора. Може филма, който избрах да е скапан.

Ще се тегли днес, то е ясно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ето това взех ..Добро ли е според вас?

3D LED ТЕЛЕВИЗОР SONY KDL-50W805BBAE2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да 1600 лева :) , и съм много доволен.Лошото е че са 2 броя очила.И ако искам да взема още, 120 лева струва бройката, което е безумие :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минуса на активните очила е цената (и премигването на всичко светещо около телевизора). Честито и от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@makaveli2, не е задължително да са на Sony, предлагат се китайски аналози за по 30-40 лв на БГ пазара, а от китай са по 10-15$.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.mirror ще погледна да видя ..Само тъч дистанционно нямам и не знам защо .Тоя от Техно маркет ми каза че при някои тв-та не го дават в пакет със тв-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж си окомплектовката в описанието и ако там го има, искаш или разваляш сделката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледах но няма нищо.. Качнах си безжичната мишка и си работи, та всичко е ок. Само да ви попитам на 50GB филм, 3d ефекта по-голям ли ще бъде от колкото на някои 10 - 15GB?

Редактирано от makaveli2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че 3d- то има отношение към големината. Качеството, звука да...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...