Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Кои бяха Малта? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

За мача вчера.. И на мен ми хареса играта на нашите, и аз бях изненадан от резултата. Но с риск да прозвуча песимистично, си мисля, че:

1) имахме голяма доза спортен шанс (с изкл. на втория гол на жабарите) - всяка спорна топка беше наша, от леки чуквания и рикошети все при нас идеше топката;

2) бяха доста нахъсани лъвчетата - нещо, което не се наблюдава с/у по-слабите съперници и оттам идват проблемите за класиране на финали;

3) италианците играха безобразно слабо.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе, все тоя шанс ви е в главата след мач. Значи като падаме - "ми нямахме шанс", като бием или направим Х с някой фаворит - "ми добре, че имахме шанс". Това е спорт и като всеки спорт освен качества, трябва и да се надяваш на малко шанс и късмет, но нито шанса нито късмета вкараха двата гола за България снощи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ФИФА определи феноменалния гол на Станислав Манолев във вратата на Джанлуиджи Буфон за №1 от всички 60 попадения, вкарани във всичките 22 мача от квалификациите за Мондиал 2014, играни снощи в Зона Европа.

Ето и какво пише сайтът на световната футболна централа за изключителното попадение на Манолев от 35 метра за 1:0 при равенството 2:2 между България и европейския вицешампион Италия.

„Откриващият гол за вълнуващото равенство 2:2 беше вкаран от българския защитник на ПСВ Айндховен Станислав Манолев, който вдигна на крака феновете на домакините, биейки иначе отличния Буфон с грандиозен изстрел от далечно разстояние.“

„Забелязвайки, че вратарят беше позициониран леко далеч в неговото ляво, Манолев незабавно опита мощен шут, топката тупна и мина над протегнатите ръце на италианеца, за да се настани удобно в мрежата“, се чете в официалния сайт на ФИФА.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, много добри Българите, нашите не могат да се справят с такъв съперник. Първа победа от 2008 ? 2009 ? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Победата си е победа ако ще да е първата ;)

Англия за сега губи с 0:1 от Грузия!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грузия да се чете Украйна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе... После четох за Испания и се превъзбудих:D Украйна е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, много добри Българите, нашите не могат да се справят с такъв съперник. Първа победа от 2008 ? 2009 ? :tooth:

Не знам, но аз на твое място, след проявите на "вашите" футболисти- Хазарян и други двама- трима, не бих коментирал...

И детето какво му е виновно, трябва сега и клуба му и УЕФА да го накажат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чесно не видях какво стана с детето. Не го оправдавам "ако е направил нещо", грешка. Но не само Арменците бяха активни в боя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грозна история беше тоя мач, един път няма да има изцепки в агитката и се сбиха на терена.

Много ме е яд, изпуснахме доста положения, трябваше Рангелов да вкара в края и въобще да има по-изразителен резултат. Разминахме се на късмет първото полувреме при рикошета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахпер Джан, Арменци и Българи като се съберат........все някоѝ е набит...... :tooth:

Защо в Армения стадионите нямат втори ред,......... защото никоѝ Арменец не иска да е втори.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

С гол на Рангелов в седмата минута, България поведе на Дания в световната квалификация, която се играе на стадион Васил Левски.

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изравнят ми. Тъпата малка перука не си върши работата. Детинската грешка на Бандаловски, няма да коментирам. Как може да постъпиш така в толкова важен за нас мач и то в средата на терена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Млад отбор-поне се вижда някакво израстване.Грешки винаги ще се намери кой да прави-Бандаловски явно прегоря...

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък пресилен-можеше да му бъде спестен,колкото и да му го дадат.

Съдията така си реши-ще му е за урок на Бандата за следващият път.

Sent from my iPhone using Tapatalk v.1.14.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем правилно си свири съдията. Ако си безпристрастен, ще го забележиш. След червения картон, много се прибрахме назад. Датчаните не са толкова креативен отбор, притежават само физика. Няма скорост, няма изненада. А нашите защитници като им дойдеше топка и... сватбарско изчистване на посоки.. Трябваше да си играят тяхната игра и можехме и 3те точки да вземем. Някак си бяха доста доволни на Х-а ми се струва..

Иначе Пената ми харесва как е преобразил отбора. За първи път като че ли не се усеща липсата на Бербатов, Петров и Петров.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мисля че направихме доста добър мач, имахме своите възможности за победа, но и равния е добър

доволен съм като цяло от играта и най важното има движение в отбора борба

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Germany 4 - 4 Sweden

Егаси мача сътвориха шведите - падаха с 0:4 в 56-тата минута, но стигнаха до 4:4 в 93-тата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...