Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Валенсия със сигурност ще бият у дома, а и PSV след тая загуба 2:6 от Твенте в последния кръг много, много не ги виждам как ще продължат. Шалке и те са посредствени, а Твенте както споменах са във подем. 1-ците в двата мача са ми най-очаквания вариант.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,логично е,но пък сме виждали и много незакономерни резултати!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, като гледам май Фергюсън е отписал лигата.

Виждам играчи, които не играят редовно. Пуска тези, които нямат игрови минути да се обиграват.

Никаква мотивация, но като се замисля не се сещам за гранд отпаднал от шампионската лига да спечели турнира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се обиграват?

Та те бяха трагични и на нивото на Чепинец Велинград, простете за израза.

Чудо е, че отърваха загуба с 6-7 гола разлика и не мисля, че липсата на елементарно желание за игра в отбора е друго, освен безотговорност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В един от фишовете пуснах на :censored2: всички 8 мача от ЛЕ с 2 евро и ми бягат само Сити и Юнайтед. Коефициента на фиша беше около 225, направо не съм на себе си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал Мадрид - ЦСКА Москва. 21:45

Челси - Наполи 21:45

Ще има ли изненади? :smile:

Редактирано от John Digweed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал над 2.5 гола или хендикап 1

Челси - Наполи X (като 2ката също не е за отписване)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че Реал ще има проблеми срещу ЦСКА, иска ми се Челси да се класира :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Челси бяха жестоко подпирани. Колкото и да са ми симпатични Наполи, всичко беше срещу тях. Играта им не вървеше, всички единоборства бяха свирени в полза на челси и 2-те продължения бяха свирени по-рано.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя съдия беше скандален особено към края на мача вече изнагля тотално като не свири сумати фалове срещу играчи на Наполи, а в същото време раздаде какви ли не абсурдни нарушения за челси и няколко жълти картона за наполи. А Дрогба в тоя мач надмина и Суарез по театрално изкуство. Особено в един от кадрите как го дадоха паднал на земята си отваря леко едно око и го върти такъв, за да види съдията какво е свирил. Много смях, но ги ощетиха Наполи жестоко.

PS. Fernandont Scores

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами, какво щеше да стане, ако от най-рекламираното първенство няма нито един отбор на 1/4 финалите ;) Всичко е бизнес!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Челси какъв късмет извадиха с-у Бенфика!!! Утре ще видим Милан какво ще направят с-у театралната трупа .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам "театралната трупа"стои много-добре,а Милан сигурно са решили,че късмета им ще е до финала!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасни голове на Бензема(1) и Роналдо(2) от снощи!! :)

http://www.youtube.com/watch?v=tit_SrCwhog

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гола на Бензема е много красив.

Относно Роналдо аз съм твърдо против начина по който се вкарват головите от пряк-свободен удар без да се изчаква вратаря. Анри започна да го прави това и от тогава всеки го копира, но това е неспортсментско. Самия факт, че съдията дава сигнал без да е изчакал вратаря да си нареди стената еедин вид подпиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря за първия гол на Роналдо (2-я в мача).. :)

За подпиране не мисля, Реал водеше с 1:3..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко и да ми е противен Роналдо, просто не може да му се отрече, че е страхотен футболист. А първият му гол е шедьовър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спор няма все пак играеше и за нас. Колкото и да ми е противен отбора на Реал те ще са на върха следващите няколко години. Обаче аз дискутирах ситуацията и как трябва да въведат някакво правило от рода на вратаря да вдига ръка, че е готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-миналия кръг (ако не греша) имаше същия случи с Меси. Вратаря даже не беше застанал на вратите и Меси отбеляза.

Не мисля че има нужда от правило. В друга ситуация Осасуна(например) ще се възползва от "неподготвен вратар"..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да има такова правило, това са съдийски грешки. Съдията първо трябва да се увери, че вратаря е наредил стената и е заел мястото си преди да даде сигнал за изпълнение на прекия свободен удар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съдията не е длъжен,затова "напоследък"(разбирай ~3 години) показват на изпълняващият наказателен удар,че това трябва да стане след като чуе звуковия сигнал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние това го знаем. Проблема е, че се съобразяват с изпълняващия удара а не с вратаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...