Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Най-добрият сайт е http://liveonsat.com На този сайт има актуална информация за всички мачове по кой сателитен канал ще ги дават. Горе в ляво от падащото меню Daily TV избирате деня, който ви интересува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Прекрасен гол на Ди Мария :)

Реал Мадрид 4:0 Рацинг Сантандер

http://www.youtube.com/watch?v=tpb_WxgRzgs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Играта на Базел радва,ама и този терен,за мач от ШЛ(не ме разбирай погрешно-не харесвам Байерн)!

Редактирано от pepo1919
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марсилия ми беше последния от 4-те мача, които чаках, първите 3 ги бях хванал и точно отписах мача във Франция и в продължението ми донесоха успеха! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Интересно първо полувреме на Арсенал Милан.

Като се замисля май само милан от големите отбори е отпадал след 0:3 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е сега,като отпаднат след 4:0 в първият мач,май наистина ще са единствените!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неква магия има тука май. :D

Първия мач играха , като нашето село, а сега става обратното... :tooth:

Футбола е мръсна игра начи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път ми е толкова тъпо след победа на Арсенал и то каква. От една страна разгромихме не кой да е а Милан и запазихме чиста мрежа, но от друга бяхме толкова близо до немислимото и именно това ме разяжда от вътре. Преди мача се надявах на ранен гол и още един до почивката и бях сигурен, че при такъв развой на нещата ще може да ги отстраним. Е, не само, че вкарахме ранен гол ами и още два до полувремето. Ако ударът на Жервиньо или поне добавката след това на Перси беше влязла (някъде около 50-55 мин май беше) със сигурност ги отстранявахме, но това е футбола. Второто полувреме несъумяхме да създадем толкова опасности, колкото през първото и контузиите се оказаха ключови за развоя на мача, просто нямаме равностойни резерви на скамейката, видя се, че Парк и Шамак са с далееч под класата на Чембърлейн и Уолкът. Но не зависимо от това аз съм много горд с отбора си, момчетата показаха страхотен дух и хъс за победа и дано след Тотнъм, Ливърпул и Милан серията продължи, защото идва ред на Сити, да ги приземим на земята!

It's not easy being an Arsenal fan... but it's hard not to love this team!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ван Перси сдаде тима. Вместо да тресне този гол, той тръгна да се прави на манекен с лек прехвърлящ удар. Алоо, ШЛ е това и ти трябваше точно този 4-ти гол да докараш нещата до продължения или кой знае какво още. Страхотно първо полувреме и отчайващо второ. Мача ми напомни на онзи с Ливърпул 04/05 г., все едно друг отбор излезе за второто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едвам успях да направя скрийншот на това, което видях. Някой се беше издрайфал от кеф зад Венгер?!? tooth.gif

4489655e.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не бяха пропуските на Ночерино и Ван Перси! Ночерино имаше празна мрежа и трябваше само да засече от 3 метра. Направи го прекалено леко.

Жалко за Арсенал!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми Барса си е Барса. Едва ли някой е очаквал чудеса от Байер. Лично аз гледам Апоел Лион където работата отива към дузпи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи в тоя мач ако съдийте не подкрепяха толкова очевадно Барса, Леверскузен със сигурност щеше да ги отстрани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, недей така брат. Барса играят с класа, и това всички го виждаме. Снощи като гледах мача, имах чувството,че Леверкузен всеки момент ще напусне терена.. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барса може и да играе класен футбол, но и трите гола бяха "тренировъчни"

Вратарчето просто гледаше мача от близо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, недей така брат. Барса играят с класа, и това всички го виждаме. Снощи като гледах мача, имах чувството,че Леверкузен всеки момент ще напусне терена.. :biggrin:

Това беше сарказъм ;)

eek от днешните мачове виждам всички 1-ца, с изключение на Сити :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...