Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Е, ако според теб това е "най- хубавото", не се учудвам, че страната ни е на този хал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Само средния пръст ли , а ритането без топка на Каракачанов от кайсара. Най-хубавото нещо беше след мача че окъпаха мангала петричев с плюнки .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Я ми припомни, от кой отбор беше ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От този който ви реанимира вчера

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не е само вчера. Да не бъркаш футбола, със "Спешно отделение"? И като вещ в реанимирането, не прочетох смислен анализ за мача, както и не ми стана ясно:

"Най-хубавото нещо беше след мача че окъпаха мангала петричев с плюнки ."

Или това да си го обясня с раздвоение на личноста?

п.п. Имената се пишат с главна буква!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам,но Тасков си е за наказание...

Спести на Лудогорец най-малко един чист червен картон ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е. За сметка на това, на Черно море и Левски дадоха по един в повече.;) И в двата случая в полза на Литекс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То не е само вчера. Да не бъркаш футбола, със "Спешно отделение"? И като вещ в реанимирането, не прочетох смислен анализ за мача, както и не ми стана ясно:

Или това да си го обясня с раздвоение на личноста?

п.п. Имената се пишат с главна буква!

Да така е не е само вчера , всеки път когато инате нужда сините началници в Ботев се надупват!

Какъв анализ искаш и за кой мач, вчера Ботев нищо не игра и Левски си вкара положенията ,че можеше и още! Съдията супер неадекватен ,на Педро даже и жълт не трябваше да му покаже , а гонзи трябваше да бъде изгонен за това което направи срещу Йордан Христов.

Имена се пишат с главна буква , но на дребните душици с малка!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уважението към всички и най-вече към малките душици е важно. Има няколко основни проблема в БГ футбола. И като основните са в управите, както и всичките шефове на футболни отбори във футболния съюз, така и друг основнен проблем е, че куцо грозно и съкато с някой лев звъни на всичките рефери и им дават настъвления един връз друг, а шефа им мишкува по фейсбук ... Докато не спрат на високите етажи да си го мерят на кой е по-голям и не оставят мачовете да се решават на терена, нищо няма да стане.

А за надупването пък от къде го измисли. Те наще на тоя етап са по-скъсани от ваще ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те наще на тоя етап са по-скъсани от ваще ;)

Taka са всички,от първия до последния отбор в класирането,но половината поне имат оправдание(финансови проблеми),другите харчат като за световно и накрая национален отбор нъцки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това Гонзо джентълмена ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно е, че Гонзо загуби контрол над себе си, докато е прав и в последствие се подхлъзна в опита си да не падне :D Затова и влезна в полето за игра ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук е правилното място да пиша, но ми остана един билет за мача довечера в сектор В. Ако някой се интересува да пише на лично :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-рано да беше казал де*а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще го грабна ;)

Стига да ме устрои цената :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-рано да беше казал де*а.

И аз късно разбрах, изненадаха ме в последния момент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че губят в резултата, Лудогорец показват отново висок дух. Точни пасове, перфектно владеене на топката и преса.

Ще ме извинявате, но аз никога не съм гледал български отбор да играе по този начин.

Само респект!

П. С. А тези, които правят статистиката, да го духат. Това 50 на 50 от къде го измислиха? Точно тези 5 минути пък Лудогорец владееше 70% топката. Лукас и Стърлинг трябваше да са вече декорирани в жълто.

За публиката нямам думи - стахотна. Може би малко повече подкрепа ще е още по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ливърпул си водят с почти никаква игра от тяхна страна, смятай нивото на отбора от Разград какво е. ;)

Публиката е като на театър. :smile: Не може стадионът да изригва повече при гол на Пул. :smile:

П.С. Всъщност може - на мач на разградския отбор.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти го е*еш, то пристъпя.

hidalgo, на черното бяло не викай.

Дерменджие закъсня със смените. При положение, че губиш всичко, пускай ги в 50-55 минута и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

смятай нивото на отбора от Разград какво е. ;)

Публиката е като на театър. :smile: Не може стадионът да изригва повече при гол на Пул. :smile:

П.С. Всъщност може - на мач на разградския отбор.

С платени фенове толкова подкрепа ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти го е*еш, то пристъпя.

hidalgo, на черното бяло не викай.

Дерменджие закъсня със смените. При положение, че губиш всичко, пускай ги в 50-55 минута и това е.

Кое е черно и кое бяло?

"Зареди за Х лв и вземи билет за Лудогорец, изпрати смс и спечели билет за Лудогорец....."

С такива фенове няма как да има футболна атмосфера.

2/3 от стадиона бяха фенове на Пуул. ;) 2 пъти се чу "Българи юнаци" /щото те други песни нямат ;)/ и това е.

Щом ясно се чуваше скандиранията "за" Минев. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много от хората наистина не знаеха какво правят там. Двамата мъже до мен цял мач псуваха и двата отбора и се радваха на головете и на двата отбора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...