Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Винаги груповите фази на турнира пренасищат. Интереса се засилва отново при отпадане на част от отборите и силно намаляване на изиграните срещи на седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Следващите мачове в ШЛ също ще са безинтересни в повечето групи.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не каза,за Меси и изравненият рекорд на Раул...

Както и за Левски и тръгването им по пътя на ЦСКА с фалити,бягства на играчи и т.н.

Защо така? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да пиша повече за Барса и за Ботев,защото някой хора тук не им изнася и праскат банани ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да - доста си прав...

Аз отдавна бях казал на левскарите - не се смейте на ЦСКА и проблемите им с парите,защото след тях сте вие...

Ама те зор...

Ще видим - честно казано не искам Левски да фалира - колкото и да е никакъв футбола между тях,си остава силно зареден мач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да пиша повече за Барса и за Ботев,защото някой хора тук не им изнася и праскат банани ;)

Слушай сега, моето момче:

Този ти пост, няма да го таксувам като коментар за екипа, щото съм пич(поне в момента). Лично на мен, ми е през шапката кой на какъв отбор е фен - аз не съм на никой. Но за сметка на това, видя ли спам или излишно нагнетяване на напрежението, си влизам в ролята и правя каквото определят правилата. Теб лично видя ли те пак да пускаш намеци за работата на екипа, директно те пращам при канарчетата да си чуруликате, ок?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само 25 билета бяха купени до четвъртък сутринта от касите на стадион “Васил Левски” за мача България - Малта в неделя. Талоните вървят в продажба от понеделник сутрин, но интересът е изключително слаб.

То да е "каузата" - да идеш, а то национален отбор. :|

Още повече че немалка част от приходите ще отиде за благородна кауза. 20 процента ще бъдат предоставени към събраните и от други инициативи средства за 10-годишната Боряна Дикова (вж. долу вдясно). Дори само за това си струва да се купи билет.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак е Малта, да не изброявам отбори, които ще напълнят стадиона. За "националната кауза" говоря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде са сега тези,които се бият в гърдите че са националисти? Можем да дадем до 200лв да гледаме Роналдо & ко,но за национала няма интерес.. Жалък народ сме

Редактирано от dobrewski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадох 70 лв, за да гледам Роналдо, дадох и 30 лв, за да подкрепям националите срещу Хърватия, бих искал и да ида на мача с Малта, обаче с тези цени на билeтите не мога да си го позволя, а и като знам, че само ще се ядосвам на нежеланието за игра на нашите национали, ще пропусна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами гледай си Роналдо и това е ;)

Редактирано от dobrewski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хаха

10 минути преди края Черна гора изравни на Швеция. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тука малко се получава "гледам и не вярвам на ушите си". Стадиона прзен ама се чува българи юнаци. Сигурно е дело на ДС :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Bulgari U Nazi" :tooth:

Само да не ме банне сега някой колега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахах :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои скроиха к*р капан на Пенев. И като сложат сега някой послушко на негово място и ще цъфнем и ще вържем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честита годишнина на нашите "другари" от ЦСКА. С пожелание, още много да ни радват с такива мачове и резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И честита годишнина на френския петел 1993-та, който ни класира за САЩ 94 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва не годишнина а помен да правим, защото 2 години след това бг футбола на национално ниво умря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се ли класираме за Евро 2016,което е на 99% сигурно,то следващите 10-15 години не очаквайте нещо да стане от този отбор ;) За съжаление на този ден празнуваме голяма годишнина от 93-та,но моментното състояние на национала е може би по слабо и от резервите на Сан Марино.. жалко,много жалко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A още по-жалкото е, че когато това "поколение" на тия гелосаните "футболисти" залезе /много скоро/, отдолу не идва нищо читаво като смяна/алтернатива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На нашите и гел-а им не става, ти за футбол говориш. А това което идва, може пък да е по-различно.

П.П. А дано, ама надали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже! В момента усилено се говори,че Любо излита от поста старши-треньор.За мен не е в него проблема,проблема е много много надълбоко и е от 10-тина години насам.Дано не го уволнят,защото няма по добър избор от Любо за Националният в момента,просто няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно, че не е проблемът в ЛП. Оня с фалшивата коса и обкръжението му в т.нар. Изпълком - това е проблемът!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...