Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

останалите отбори и феновете им, вместо да злобеят, да покажат малко благодарност.

Благодарност за кое ,че навсякъде ходят със съдиите в България и ,неадекватния им президент и изпълнителния им директор се държат , все едно те управляват футбола в България и всички им са длъжни ли , хайде мерси. Каквото повикало такова се обадило, затова навсякъде по нашите стадиони ги посрещаме вече на нож.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Аз честно казано по-бих се радвал на "Левски" от колкото в момента на Лудогорец.

Фактът, че се опитват да ги представят като национална кауза е дразнещ в случая. И надменното отнопение на собственика им също.

Зашо по медиите се тръби толкова много за тях и как трябвало да се подкрепят? А като играха националите нищо!

Защо в България са им свирени по-малко дузпи за 2-3 години от колкото за 3-4 мача в евротурнирите? Не е ли меко казано странно?

Те фенове нямат! Те имат хора закарани и заставени там да ги подкрепят! Не всички разбира се. Самият факт, че стадиона и около него е тихо като в музей е показателен.

Всичко с тях ще приключи в момента в който на Киро му писне. Те не са като Левски и ЦСКА, няма и да бъдат в скоро време!

И още нещо - защо всички в БГ футбола трябва да се съобразяват с тях? Щото Киро има пара ли?

Черно Море бяха питани дали искат да си отложат мача с каузата и те отказаха. В същото време мачът им с ЦСКА е издърпан по-рано! Защо?

Дали в Англия ако играят 1вия срещу 3тия и шампион от миналата година ще го сложат в работен ден, през работно време?! Силно се съмнявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че ми харсва играта на Лудогорец, но не мога да отрека, че най-вече второто полувреме срещу Базел имаше само един отбор. Треньора може да си отдъхне, защото почти цял домакински мач срещу опонент почти от "нашата черга" без гол щеше да накара собственика да му "махне главата".

Надявам се да могат зелените да се възползват от изключителният си късмет и да направят нещо още по-сериозно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато Лудогорец бие Челси, тогава ги сложете под една черга. Както казахте по-горе, ако не беше този червен картон, не се знае какъв щеше да е изхода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеше и повече или поне по-лесно да бият. Базел се затвориха, което е тегаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никой не обвинявам. За мен има Берое. Казвам, че много бързо ги преравнихте към отбори, които вече няколко години подред играят в групите. Не ме разбирай погрешно, моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Респект за Лудогорец..!Не е малко това което постигнаха на фона на трагичния БГ футбол..и дотук!

Все си мисля.че Байерн взима ШЛ този сезон...Играят страхотно,финала е в Берлин ....освен ако Пеп не оцапа нещо..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата с вицовете не беше ли друга?!?!

Това е дербито на България, колкото Apple е българска компания, баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дербито на България ще е, когато с това са съгласни българите а не левскарите и цесекарите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това беше грубо...независимо от новоизлюпените звезди, България винаги е имала два гранда - ЦСКА и Левски, отбори с история и традиции, както и с многобройни верни фенове, ако това не е дербито на България, то тя няма дерби...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахаха не били съгласни. Ми недейте, кой ви кара насила? :D

Това си е дербиТО, който каквото ще да казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, няма дерби;) България има всичко друго, но не и футбол. Ако има съвсем мъничко такъв, то отдавна не е свързан с тези два "гранда" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, но трябва ли да ти го казвам/докладвам всеки път когато пиша? Не е ли това, което казвам мое мнение или имам някаква божествена намеса, според теб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казват господарите "мъчното дерби". Има нещо много важно в това "българската кауза". Ние сме една точка на футболната карта и всяка победа в европейските турнири трябва да е добре дошла. Не всеки е длъжен да го подкрепя. Има много "фенове" на другите отбори, които според мен са там главно заради агресията, бандите и каналите за наркотици и прочие. Точно тава са до голяма степен агитките на ЦСКА и Левски. За всеки неутрален фен като мен тази кауза е нещо което трябва да се следва. Защото ако идкаме футбола ни да върви нагоре то имаме нужда от точки. Може би част от феновете не се замислят но при събиране на повече точки от конукретни страни, примерно Румъния, България ще вземе тяхното място за допълнителен отбор в шапионската лига. Дори да е в купата на уефа това са допълнителни приходи. Жалкото е, че за разлика от Лудогорец, който така плюят някой хора, никой друг отбор не работи правилно. Може би ако ЦСКА и Левски ( избирам тях, защото това беше лицето на българския футбол до скоро) не бяха тази помия, която са, само ако собствениците не бяха крадливи боклуци щяхме да бъдем не само в лигата редовно, и през две лета щяхме да гледаме трикольорите на голямата сцен

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дербито на България ще е, когато с това са съгласни българите а не левскарите и цесекарите ;)

И ще си позволя да допълня нещо по въпроса: дерби е всяка възлова среща, в която два отбора се борят за челото, борят се да не изпаднат, борят се да влязат в зона УЕФА или Шампионска лига и т.н.

Тук (в България), обаче, отдавна няма друг термин за дерби, освен мача между ЦСКА и Левски.

А защо една среща между отборите на Черноморец и Черно море или Локо ПД и Ботев или Пирин Блгрд и Пирин Гоце Делчев да не е дерби на национално ниво, а само на местно?

Някак си не ми се връзва червените и сините да бъдат националните герои, видите ли щото имали история и били намквиси, а това, че в последните пет години са кръгла нула (0, зироу или зиро или зеро - кой както го произнася в региона си) и не само не помагат на българския футбол, а му пречат това е без значение, тъй ли?!?!

Ама хайде по тази логика да си гласуваме целокупния народ за БСП още 120 години, понеже е единствената партия с над 100 и кусур години история.

А?

Кефи ли ви аналогията?

И се научете да приемате мнение, което не съвпада с вашето.

Както 10 човека приемате утрешния цирк за дерби, така други 10 не го приемат.

Но ние не ви псуваме и не ви скачаме непрекъснато в спор да ви убеждаваме как ЦСКА или Левски са просто една мила за нас история, докато обратното е факт.

И според мен затова повечето фенове на тия два циркаджийски (за момента говоря) отбори не приемат успехите на Лудогорец или който и да е друг наш отбор и се изказват толкова негативно по тази тема, че се чудя да зачеквам ли това отново.

Ходете утре (или когато е там) да гледате водевила, чупете рейсове и глави, бийте "врага" и показвайте мъжеството си извън терена, както всъщност правите винаги, когато вашите любимци не могат да играят футбол и не показват такъв на терена.

Това в последните години е непрекъснатото състояние и на двата ни "гранда", всъщност.

Нали сте на Ти с футбола, феновете?!?!

Тогава би следвало да знаете, че футболните качества се показват на терена.

Забравихте ли тази стара истина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ни кефи, защото няма нищо (0, зироу, зеро, зиро както е в региона ни) общо. ;)

А това, че не го приемате, не значи, че не е такова. ;)

Вие 10 човека може да не приемате бялото за бяло, но то е такова. Кефи ли ви аналогията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си си дървен филосов по принцип. Кой където и да те вкарва, няма да сгреши ;) Научи се да приемаш и чуждото мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се съгласиш и да го приемеш са две различни неща. Никого не искам и да убеждавам. Правото ми на мнение е равно с твоето и го упражнявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не видях някой някъде да псува или да чупи глави, напротив, обидите са по адрес на двата споменати отбора, недоумявам защо е тази агресия, защо ние трябва да приемаме чуждото мнение и сме длъжни да го направим, а вие (визирам тези, които не приемат срещата като дерби) се опитвате да наложите вашите виждания? Да, не харесвам Лудогорец, не защото не са постигнали нищо, а именно заради прекалената реклама, възхвали и величаене, заради безумните хвалебствия и негативното отношение на феновете им към останалите отбори, пренебрегването на чуждите постижения и поведението тип кон с капаци спрямо всичко и всички, които не са склонни да се кланят на новите божества. За мен този отбор е пералня на пари и величието му ще секне в момента, в който секне паричния поток (лично мнение, не цели да предизвиква спорове и ответни реакции). Да, може нашите любими отбори да не са на ниво последните години, или поне не на такова ниво, каквото бихме желали, но ние затова сме фенове, за да ги подкрепим и в труден момент, а не само да се кичим с победите им, поне аз така го разбирам. Подкрепям отбора си от както знам какво е футбол и няма да го заменя, толерантна съм към чуждите пристрастия до момента, в който не ми се налагат едва ли не на сила и не искам да обидя никой, нека запазим добрия тон, защото никому не е приятно да наричат любимия му отбор циркаджии, нали? Между другото отдавна не гледам български футбол и чудесно знам кое не ми харесва, но за да се променят нещата трябват и някои външни фактори, нашата любов не е достатъчна, с нея не се купуват или стимулират играчи...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, къде видя фенове на Лудогорец, та да викат против другите отбори? Аз не мога да ги видя, за да видя и някакво отношение от тях. На мачовете с Левски на който присъствам, обикновено са по 20-30 човека, но те не се чуват изобщо на Герена какво искат да кажат. Виж отношението на управлението им е съвсем друго, но фенове те нямат. Или поне фенове в смисъла в който го разбираме аз и ти ( според това което чета от постовете ти ). Така че да не убиждаме шепата хора, който са се родили в Разград и нямат особен избор за ходене на мечове. Иначе напълно подкрепям мнението ти, че е перачница и в някакъв момент ще секне както секнаха много други отбори до сега и тогава всичките наемници от там ще се разбягат като дявол от тамян, както се случи с Ботев Пд тази година и с много други отбори преди това. За съжаление това ни е дейвствителността и едва ли ще се промени скоро. Нещата трябва да започнат от най-високо в държавата. А там желание за промяна няма :(

Стига се дъвчихте тука, пускайте тениса - Григор излиза срещу Федерер ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Репликата за феновете на Лудогорец може би беше предизвикана от собственото ми обкръжение, колегите в работата сега силно агитират за модерния отбор и точно днес спорихме по въпроса, ама с радиото нали знаеш как се спори ;-) Тенис не гледам, но приятни минути на гледащите и успех на Григор!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси бих заменил модерен с правилен. Поправете ме ако греша, но за да започнеш да създаваш свой футболисти първо трябва да имаш отбор. Инвестираш в отбор, после отваряш школа. Покрай победите на отбора започваш да привличаш таланти. Те избират теб, защото виждат, че могат да се докоснат до големия футбол. В последствие получаваш играчи без пари, които могат да вдигнат още повече нивото ти. Не на последно място това е един много печеливш бизнес а и начин българския футбол да изплува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново синя тишина :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...