Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Недей така да говориш за тях, те са с милиони фенове ( ама само в болната глава на управата им ).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Чудя се каква игра очаквате от Реал или от който и да е друг колос когато играят с отбори като Лудогорец, Стяуа, Войводина и тем подобни. Такива мачове са с тактика дайте да рушим, па ако изпадне нещо по-така ще се възползваме. Игра човек може да види само между равностойни отбори. Затова ина запад стадионите са пълни. А това, че Лудогорец е равностоен на големите, е просто фантазия или сън на президента им. Чудя се само защо такива все си надскачат нивото виртуално. А реално Лудогорец е за втора дивизия в големите първенства на запад. Нищо повече.

Поне осъзнаваха, че са на игрището, за разлика от Левски преди 8 години. Те, горките, така и не разбраха къде се намират. Знаеха само, че не са в дискотеката, щото нямаше к..рви и фолк певици на игрището.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реал не играха сериозно. Мислеха, че ако играят на 50% от възможностите си ще победят (както и стана).

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти имам и отношението. И това ми бил човек от екипа на форума...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти имам и отношението. И това ми бил човек от екипа на форума...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Мен ли имаш предвид?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно теб. Друг модератор не виждам да ми е отговорил. -_-

Ако аз ти бях казал, че си кон с капаци, щях да отнеса доживотен бан, нали???

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и тука едно малко по-нестандартно мнение,ако дразни да се изтрие.Има една книга Пътеводителя на Галактическия.Предполагам повечето поне са я чували.Една от идеите там е,че Земята е експуримент и т.н.Представете си,че е вярно и някой ни гледа.2000 години развитие и налице е какво огромна част от земните ресурси се харчат за игра в която 20 души ритат сфера пълна с въздух.Заради нея стават убииства,хората които могат да ритат сферата са едни от най-известните и уважаваните,живеят много добре с усилието да могат да ритат топка.Помислете малко до къде стигна професионалния спорт и не се ли изкриви вече достатъчно за да спре да го подкрепя всеки нормален човек.

Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето значението на израза: http://frazite.com/Като+кон+с+капаци

Просто казано, не съм съгласен с теб ;) Пробутваш ни една и съща глупост 100 пъти! И аз съм фен на Реал, и може и аз да съм кон, но нямам капаци! Да те банна ли!? Много хора го заслужават, но щом са още тук, смятай какъв съм раздавач на банове ;) Ако ти (да речем си ми на възраста) ми беше казал кон с капаци, бих се замислил къде бъркам вместо да продължа да говоря врели, некипели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лудогорец НИКОГА няма да бъде голям отбор,поради простата причина че няма как отбор с платени фенове,платена публика и платени мачове да иска уважението и подкрепата от народа си.Петричев глупакът пак се у*** с извинение като каза че хората дошли да подкрепят Лудогорец??? Алоу,ти нормален ли си? Кой му пукаше за Лудогорец в този мач? - НИКОЙ! Седя в сектор В,всичко живо мълчи извадило телефоните и снима Роналдо... СМЕШНА и ЖАЛКА работа беше тоя мач.Сега като всички се пишат големи фенове и разбирачи,да видим колко публика ще има на мача с Хърватия.

ЛУДОГОРЕЦ никога няма да има моята подкрепа по какъвто и да е било начин,защото не може отбор който е бутан вече 4-та година по родните терени да иска уважение и респект от хората - е просто няма как да стане.Не го казвам всичко това,защото съм фен на Ботев Пд.Не само срещу нас са ги бутали,ами срещу всички отбори в А група и именно начинът по който стигнаха в ШЛ ме отвръщава.Не може отбор за 4 години да има свирени срещу него едва 4-5 дузпи.. ТОВА КЪДЕТО И ДА ГО КАЖЕШ ЩЕ ТИ СЕ ИЗСМЕЯТ!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина някои хора живеят с илюзията, че Лудогорец е играл наравно с Реал. Да, ама не. Реал бяха излезли на тренировка и играха на 10-20% от възможностите си. Показателно е и това, че за целия мач, защитниците на Реал не направиха НИТО 1 шпагат, а това както всички знаем е крайното средство да спреш противник. Лудогорци имат над 15. Много се дразня на българщината да се подкрепя нашето на всяка цена, задължително, постоянно, винаги. И когато има грешка на съдията, значи той ни е порязал! Той е виновен! Много ни ощетиха! Световни конспирации и всеобща параноя!

Видяхте ли реакцията на Роналдо след като му отмениха гола, заради несъществуваща засада? Всички го хранят, но точно тези платиха баснословни суми да ходят да го видят на живо на терена, нали? При положение, че играеш в отбор от топ 3 най-добри в света и получаваш половин милион лв. на седмица, нормално е да правиш всичко възможно отбора ти да победи. Ами да, лесно падна за втората дузпа. Но какво от това? Не е първият, няма да е и последният.

Евалата на играчите на Лудогорец, че се опитваха да играят футбол. Имаха и възможности. Но не играха така, както с/у Пул на Анфилд. Ако бяха играли така, можеше и 3-те точки да вземат. Особено след този гол в началото, който тотално насра мадридчани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хранят го и медиите в Испания, но кой ли съм аз да споря с профита с футболни аватари ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лудогорец НИКОГА няма да бъде голям отбор,поради простата причина че няма как отбор с платени фенове,платена публика и платени мачове да иска уважението и подкрепата от народа си.Петричев глупакът пак се у*** с извинение като каза че хората дошли да подкрепят Лудогорец??? Алоу,ти нормален ли си? Кой му пукаше за Лудогорец в този мач? - НИКОЙ! Седя в сектор В,всичко живо мълчи извадило телефоните и снима Роналдо... СМЕШНА и ЖАЛКА работа беше тоя мач.Сега като всички се пишат големи фенове и разбирачи,да видим колко публика ще има на мача с Хърватия.

ЛУДОГОРЕЦ никога няма да има моята подкрепа по какъвто и да е било начин,защото не може отбор който е бутан вече 4-та година по родните терени да иска уважение и респект от хората - е просто няма как да стане.Не го казвам всичко това,защото съм фен на Ботев Пд.Не само срещу нас са ги бутали,ами срещу всички отбори в А група и именно начинът по който стигнаха в ШЛ ме отвръщава.Не може отбор за 4 години да има свирени срещу него едва 4-5 дузпи.. ТОВА КЪДЕТО И ДА ГО КАЖЕШ ЩЕ ТИ СЕ ИЗСМЕЯТ!!!

Гено, ти ли си, брат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се спори изобщо още по въпроса дали съдията ни е порязал? Инерция някъква след истеричните крясъци и писъци на коментатора предполагам. Даа, Лудогорец си мислят, че това им е АРФГ и куцо, кьораво и сакато ги подпира по всеки измислен и неизмислен във футбола начин. А Реал никък не се нуждаят от това съдята да ги подпира срещу аутсайдери. Аз поне не мисля, че са се насрали след ранния гол, както някой каза по-горе. Просто осъзнаха, че ще трябва да се затичат, за да няма грозни заглавия в каталунската преса на другия ден. Иначе мислеха да се разходят по игрището, да се снимат с фенове и други такива мероприятия, характерни за предсезонната подготовка. Дадоха между 5 и 10 % от това, на което са способни. Най-много. И въпреки това се видя, че могат да си играят като котка с мишка с нашите. Но за тях има мачове, в които да се напрягат и те започват от февруари догодина.

След този мач всички са доволни - феновете видяха суперзведите отблизо, футболистите на Лудогорец ще се бият в гърдите след време, дундуркайки внучета на коленете, че са играли срещу Реал, футболистите на Реал спестиха едно пране на екипите на домакинката на отбора...

В отговор на горен пост, моето мнение е, че никога няма да стигнеме великите отбори и да играеме като равни с тях. Защото като равни означава нашите футболисти да излязат със самочувствие на терена, с мисълта, че макар и да не струват колкото Роналдо или Серхио Рамос, това са само парични измерения и спекулации, те могат да ги надвият, могат да ги надиграят. Отделно на това са традициите и парите, инвестирани в големите. Англичаните са казали едно време: Вземи му на флота традициите и ще остане само ръждата. Така е и във футбола, но там остават парите, големите пари, толкова, колкото Домусчиев не само няма, но и не е сънувал, че има. Пък и да има, никога няма да даде за футбол, защото за него това е само бизнес. И тази реплика никък не звучи като казаната от Дон Корлеоне, звучи като да се каже нещо, за да се оправдаят отклоненията на пари, които тепърва ще бъдат направени след като премията от УЕФА постъпи в клубната сметка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно промо, което направих за предстоящия (26.10) мач м-у Реал и Барселона.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъм...честито на феновете на ЦСКА за първото място в този полусезон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така мисля, че и аз ще изкажа едно мнение относно мача, защото чух страшно много гнили мнения особено от фенове на Реал. Да си кажем истината. Втората дузпа беше чист подарък. Съдията беше слаб, но през цялото време подпираше Реал. Спести много картони за играчите на Реал, но изкара такива за подобни нарушения за играчи на Лудогорец.

Никой не оспорва как е играл Реал в този мач и никой не го интересува, защото в съвременния спорт отборите не трябва да се подценяват. Дай да вземем на България бронзовите медали от 94 защото голяма част от отборите са ни подценили? Я стига говорете глупости! Лудогорец се опитаха и играха колкото могат. Може би Реал можеха повече ако не бяха подценили мача, може би Лудогорец можеха повече ако не бяха така респектирани от отбора но това е действителността към момента.

Отбора може да е пълен с наемници но за щастие или не тези наемници ни донесоха толкова много радост, колкото всички останали български отбори взети заедно за последните 15 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ювентус и Рома направиха егати мача! Две дузпи, два червени картона и 5 гола!

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. Това беше третата дузпа. Билбао вече са с 10 човека, а Роналдо има жълт картон за симулация. На стадиона се чуват скандирания "Меси, Меси."

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...