Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Напротив българинът не е и няма да порасне. Който иска да си лежи на стара слава, да си спомня за разни славни или безславни победи и да се бие в гърдите, че видиш ли отбора му имал 100 или 200 годишна история. Да си живее в миналото и да го споменава, като седне да пие ракия. Да припомним ли резултатите и играта на ЛС в ШЛ или пък, че ЦСКА даже не са се класирали никога?

Футбол се прави с пари, с много пари и с добър мениджмънт. Лудогорец и Домусчиев са точно това. От 3-та девизия до шампионска лига за има-няма 4 години. Вместо да го признаете, вие ги плюете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Нито пия ракия, нито пия друго вечер и да обсъждам кой мразя повече ( ако ти го правиш - Наздраве !!! ). В тази тема постоянно натяквам на всички да не мразят противника повече, от колкото обичат своя си отбор. Въпроса е, че като искат да са големи, да се държат като такива. Пак го казвам, проекта е добре менажиран, но спрат ли парите ще ги видим отново във долните девизи. Въпроса е да не се самозабравят. А за историята или настоящето - всеки боледува. В футбола се боледува от лоши управници. Така че ще проболедуваме ( ние Левски, не крия че съм фен на Левски ). Ще мине и това време. Дали е Левски, ЦСКА, Ботев или Лудогорец какво значение има, когато единия отбор не уважава противника си. Понеже е в подем един отбор не трябва да обяснява колко са ниши останалите, защото трябва да си спомня от къде е тръгнал. Защото ако ни беше г-н Домусчиев да им даде пари и да тръгнат нагоре, все още никой на разстояние по-далече 30 км в диаметър от града Разград, все още нямаше да е чувал за отбора Лудогорец. Изобщо не натяквам омраза към тях, а това че като искат да са големи, трябва да уважават противника си. Независимо кой е той - дали е Реал да му се кланят или да е Хасково който ги победи в първия кръг ( всъщност за да си оправят залозите и бюджета го правят за втора година подред, и като го направят и догодина може и да получат разследване от УЕФА ) те трябва да изпитват уважение към всички, ако искат да са големи. Да порязаха ги, но ги порязаха защото Реал е по-големия клуб. Неписано правило е, че съдиите подкрепят по-силния и това е факт. Ще продължим още дълго да защитаваме тезите си, но затова е темата и затова е форум. До миналата година бях на почти всички техни европейки мачове, но от тук нататък едва ли ще отида на друг заради самозабравилите се изказвания който правят. Пожелавам им успех напред, но от мен уважение няма да видят, защото те не уважават моя отбор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив българинът не е и няма да порасне. Който иска да си лежи на стара слава, да си спомня за разни славни или безславни победи и да се бие в гърдите, че видиш ли отбора му имал 100 или 200 годишна история. Да си живее в миналото и да го споменава, като седне да пие ракия. Да припомним ли резултатите и играта на ЛС в ШЛ или пък, че ЦСКА даже не са се класирали никога?

Футбол се прави с пари, с много пари и с добър мениджмънт. Лудогорец и Домусчиев са точно това. От 3-та девизия до шампионска лига за има-няма 4 години. Вместо да го признаете, вие ги плюете.

Миналото трябва да се помни и уважава!!! Доста години и резултати (не просто съществуване) създават традиции

Резултатите в даден мач умаловажават ли факта, че е първия Български отбор в Ш.Л.? Или след като има друг Бг клуб в лигата, всичко приключва?

Ако поради слаби резултати Манчестър Юнайтед и Ливърпул да кажем изпаднат във 2-3 дивизия, феновете им ще ги забравят и ще насочат вниманието си към силния на деня?

Кой ги плюе? Всички признават факта, че Лудогорец е най-добре играещия и най-добре управляван футболен клуб у нас в момента!

Браво на Лудогорец и дано всичко това не е само за година две.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, спрях коментарите на един страшно уважаван от мен човек , да излизат на стената ми във ФБ, поради тази причина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дете влиза в магазина на Реал и търси да си купи фланелна на отбора

- Каква я искаш, на защитник, на вратар или на нападател?

- На съдия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощният мач е един от тези, които ще помня цял живот. Не заради победата или "атмосферата" на стадиона, а заради това, че видях любимците си на живо!

Съдията беше под всякаква критика! Отмененият гол на Роналдо беше без никаква засада! Въпреки това и двете дузпи "ги имаше", както може да се види в картинките по-долу. При отмененият гол на Лудогорец също имаше засада.

"Феновете" на зелените ме разочароваха много. Колко прост трябва да си, за да скандираш името на джуджето от Аржентина, след като си дал 100 лева, за да видиш Роналдо???

Дузпата: http://postimg.org/image/y13a2glr7/

Засадата при гола на Лудогорец: http://postimg.org/image/r1eubr0xn/

Неправилно отмененият гол на Роналдо: http://postimg.org/image/8wir27j17/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо аз да съм от фенклуба на слепците????? Видя ли картинките????? Или си прекалено заблуден, за да осъзнаеш истината?

Няма такава порода като българската

Ако някои не е разбрал Реал Мадрид беше в София. Да, същият галактически, струващ милиарди евро отбор дойде да премери сили с българския шампион Лудогорец. Разградчани направиха подарък на България като доведоха в нашата малка страна Кралете. След като се разбра, че Белия балет ще акостира на родна земя, стотици хиляди хора затаиха дъх в очакване. Да се върнем на мача, защото след него цяла България намрази испанците. Ще бъда много кратър, защото всичко се видя на стадион „Васил Левски”. Шотландецът няма как да удари рамо на Лудогорец, защото не знае как да напише името на българския шампион. Помага се на големите и великите, на тези за които стоят милиарди. Не съм привърженик на определението „хейтър”, но точно такъв е българския народ. Мразим богатите, подредените, признатите, умните и красивите. Мразим всичко! Просто защото ние не може да бъдем такива. Сега вече мразим и Кристиано Роналдо. Мегазвездата бил принцеса, симулирал и нищо не играел. Днес социалните мрежи са заливани със снимки иронизиращи седмицата на Реал. Хора, всички вие, които си купихте билети за Лудогорец – Реал Мадрид, бяхте на стадиона заради Роналдо. Той пълни всички стадиони, защото е един от най-великите футболисти. И е редно, когато футболист от такава световна класа пристигна в нашата срутена България, да го аплодираме. Та този човек дори на мадридското дерби между Атлетико и Реал не е чувал такива освирквания като тези в София. Странна порода сме това българите, 40 000 души извадиха по 200 лева да гледат Роналдо, а цял мач викаха „Меси”. Това казва всичко.

Източник: sport360.bg

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

'Айде прокоментирай с футболен експерт(не махленски) и тогава се напрягай. На Симуландо номерцата са прочути по принцип. Съдията пусна по една аванта и на двата отбора, така, че са квит. И, колкото и да не отбирам от футбол, неРеал имаха късмет да бият, труден мач им врътнаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз спирам да споря, защото вие си държите на своето въпреки фактите. Иначе, Владо Стоянов беше неповторим снощи! Ако не бяха неговите намеси, резултата щеше да е разгромен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене, виж какво пишат испанските издания! И аз съм фен на Реал, но фактите са си факти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете дузпи си ги имаше ;)

Голът на Реал бе неправилно отменен. ;)

Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, Четох испанските медии. Там пише "dudoso" (виж какво значи), не пишеше, че е нямало дузпа.

DSC_0183.jpg

Как да не го уважаваш?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете дузпи си ги имаше ;)

Само, че дузпите бяха три. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма засада, обаче нямаше и как да се стигне до нищо опасно. Защитата вече се беше върнала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно реферът не се е консултирал как да свири дузпи на Лудогорец. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв галактически отбор,какви 5лв? 2006 година Барса като дойде беше къде къде по приятно за гледане.. Чак съжалявам че ходих да ги гледам,само падания от Роналдо,измислени дузпи,секяния по трибуните.. жалка работа,все едно бях на театър няма такава тишина.Но това е положението "националната кауза" е голямо нещо ей!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...