Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Видях във фейса,но надеждата умира последна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Спрях да чета на "каталунската телевизия".

Иначе няма да пропусна да се заям за Реал. :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен бях,каква беше корицата на фифата,че забравих :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, каталунските ни приятелки ги тресе як комплекс щом преди дербито пак вадят претоплени трупове ! Всеки нормален човек като види че автора на пасквила е каталунска телевизия и вече е наясно за какво иде реч. А истината е доста по-различна, за което има неоспорими факти. Да караме поред: Франко идва на власт през 1936г, и като следствие на това, всички клубове с абревиатурата кралски, губят тая почетна титла и короната над герба си. Реал почва да се нарича ф.к. Мадрид за доста дълъг период от време. През първите 18 години от управлението на Франко, Реал не вижда титла, а барселона, Валенсия, Билбао, любимия отбор на Франко - фашисткия Атлетико Авиасионес, който чак през 1947г. приема сегашното си име Атлетико Мадрид, се скъсват от титли и купи /на Франко/, дори Севиля успява да стане шампион, а Реал едва не изпада през 48г. докато вместо да прави селекция си строи стадиона със собствени средства, за разлика от камп ноу построен от Франко ! Колкото до трансфера на Ди Стефано, и тук каталунците чукат на грешната врата, преговарят с Ривер Плейт вместо с Мийонариос, който държи правата на Ди Стефано. И пак федерацията взима решение в полза на барселона като решава двата клуба да делят играча, но каталунците сами се отказват от това. Самият дон Алфредо многократно е обяснявал как са се развили нещата, но понеже той почина, сега пак се опитват да ни заблуждават с лъжи. Друга каталунска измишльотина,на която само те си вярват е, че петте КЕШ-а на Реал са едва ли не подарени без борба. А истината е, че Реал е изиграл пълната схема на турнирите от 1/16 финали та чак до финала и е победил всички топтимове шампиони на страните си тогава. През 1976г. умира Франко, но каталунците чакат за нова титла чак до 1985г., а за едва първата си КЕШ чак до 1992г., като преди тях до купата с големите уши успяват да стигнат клубове като Фейенорд, Селтик, Нотингам, Астон вила, Цървена звезда, и дори Стяуа за сметка на същата барселона, и то насред Испания. Сигурно духът на Франко от отвъдното им е пречел да спечелят ! И след Франко, Реал е категорично по-успешния клуб като трофеи. А, че испанската държава винаги е помагала на барселона и каталуня, има и други доказателства, направиха им олимпиада през 1992г., преместиха от Мадрид в барселона домакинството на състезанието във формула 1, дадоха им престижни тенистурнири и други надпревари, построиха им спортна и не само спортна инфраструктура. Редица автономни области бяха пренебрегвани за сметка на каталуня и барселона, обаче комплекса за малоценност продължава да тресе тия хора !

Ето и една снимчица, на която се виждат топлите отношения между ръководството на барселона и Франко. Техният президент Агусти Монтал връчва на Франко най-голямото им отличие заради помощтта на диктатора към барселона. Все пак Франко на два пъти ги спасява от фалит: http://http://vcarballido.blogspot.com/2012/03/tontos-contemporaneos-ii-agustin-montal.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Голям комплексар си Асенчо,голям :) MADRID CABRON!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барселона се пише с главна буква, най-малкото защото е град. ;) Колегата над мен е напълно прав! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е интересно откъде я копна тая реч?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е проблема, че съм го копирал от член на фенклуба?

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблем не е чак, ама първо е редно да е поне в кавички, след като е чуждо мнение. А, така присвоявайки го, слизаш на неговото ниво на "грамотност". Обикновен хейтър, който комбинира факти с жлъч и неграмотност. Абе хала Мадрид, к'во да ти кажа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да пишете Левски с Ф може нали???

Фенклуба е далеч от това да същестува само онлайн. Носи името Peña Madridista, което, за твое сведение, означава, че е официален.

Иначе, фенклуба не се занимава само с хейтване на Барселона.

П.С. Пише се БаЙерн!

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А да пишете Левски с Ф може нали???

За да не се бърка с Апостола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да спрете с простотиите. Асенчо демонстрира 16-те си години, предлагам да не го конкурирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление купите са си купи и никой не го интересува как са спечелени. След още 50 години всички ще говорят колко титли имат Реал, а не как са ги спечелили. Не харесвам и двата отбора, но трябва да кажа,че тази борба между двата отбора е някак си борбата между доброто и злото. Следването на ценностите на спорта срещу алчността и преследване на всичко на всяка цена. Реал, още от 2000 година създаде този облик на съвременния футбол а именно отказването от идеята на всеки един спорт - да се "създава и развива", докато Барселона тръгна в противоположна посока - Стана спонсор на Unicef и създаде отбор изцяло съставен от собствени футболисти. Едва ли някой ще даде за пример друг отбор от такова ниво, който е излязъл само със собствени кадри. Но всичко хубаво свърши там, особено след като Барселона тръгна по пътя на Реал с идеята да си купят всичко най-добро. За съжаление от всичко това страда футбола в Испания, защото всичко е за Барселона и Реал. Начина по който се омаловажават останалите отбори е липса на всякаква честна игра, каквато трябва да е всеки един спорт. Така, че Асенчо, когато говориш за Реал, имай предвид, че говориш за един отбор от наемници а не нещо специално. Няма магия в парите.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior, написал си го по невнимание, както аз бях написал Барселона с малка буква.

@eek, да, знам, че голяма част от играчите на Реал са наемници, но опората на отбора (Касияс и Рамос) са юноши на отбора (Рамос идва на 17 години).

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... по невнимание, както аз бях написал Барселона с малка буква.

Точно 8 пъти. Изобщо не внимаваш май, а? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както казах малко по-нагоре съм копирал поста. ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, не си внимавал като си го прочел и не си забелязал малките букви, нали? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако исках да обидя отбора щях да напиша

барс*лона

барСЕЛОна

катуна

или нещо подобно...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде след забележката, всеки да гледа себе си, а?

Да не връщаме назад, че ще си шампион в това отношение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли се поуплашил, но доста пъти си доказал потенциала си. Айде наистина спрете с едни и същи постове по 100 пъти. Айде сега наплюй ме и мен, да ти е пълен кефа и да заспиш задоволен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един велик български селянин все още казва БарЦелона, а уж живял там не малко години ;) Вие пък се сърдите на човека, че копирал поста, а там пишело Барселона с малка буква...много чувствителни ще дойдете :D

Някой беше коментирал, че пишел "леФски", за да не се бъркало с Апостола...алооооу...това тема за историята ли е или за футбол?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

алооооу...това тема за историята ли е или за футбол?!

Когато успехите отсъстват се залага на историята.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...