Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Браво и на съдията, до колкото разбрах картона си е бил "100 процентов" ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Абе червен си е, поне по новите указания на УЕФА

@hidalgo заради теб не играх Монако и те направиха Х

Демек - мерси :)

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да не тегля една дългосвиреща майна на тая госпожа ли е, к***а ли е, кво е!?

Хванах Лудогорец, Реал, Леверкузен, ама тая италианска гювендия що ми трябваше да я сложа у фиша!

Съжалявам за фиша, ама питай вратаря на Олимпиакос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След снощния мач искам да кажа няколко неща.

1. Най-важно да благодаря за моето присъствие на стадиона на baronbg.

2. Да честитя победата на Лудогорец. Честито да им е. Важен е крайния резултат.

3. Г-н Кирил Домусчиев - ехидните му усмивки и коментари. Започва много сериозно да прилича на един друг ръководител на моя любим отбор и доста честите му издънки когато дава интервюта. Време му е да се осъзнае. Добре отбора върви. Добре имат успехи и победи, ама осъзнайте се г-н Домусчиев. Вие станахте по-велик и голям от всички в тази държава. Ако държанието му беше като на брат му Георги, щеше да има много повече уважение към него.

4. Националната кауза: Вчера присъствието ми на стадиона ми показа едно нещо. На този не пълен стадион ( 25-30 хил максимум ) 60% от хората бяха там просто защото бяха принудени да бъдат там. От гледна точка на Лудогорец - браво с пакетите убихте рибата и направихте оборот от продажбата им. НО, това е игра за хората. Да бяха пуснали пакети, но да бяха пуснали и единични билети. Споменатите от мен 60% от публиката не бяха там заради Лудогорец, не бяха там и заради Базел. Бяха там поради една причина - за да видят отбора който желаят Реал Мадрид, бяха принудени да си купят пакетни билети за всичките мачове на Лудогорец в груповата фаза на Шампионска лига. Ако нямаше пакетни билети, снощи на стадиона нямаше да има повече от 10 000 души. Другия проблем - в по-голямата част от мача стадиона беше тих. Ама като казвам тих имам предвид тих в който се чуваше цъкането на семките. Разбирате ли какво значи 40 000 стадион да се чува отчетливо гостуващата агитка, която не спря да пее през цялото време. Не може толкова зрители да бъдат надвикани от 300-400 човека. Позорно е просто! И още нещо - обикновенно на мачовете на шампионска лига се ходи да се гледа мача. Вярвате ли ми, че по стадиона на където се обърнех имаше 10-ки и 100-ци хора който си бяха забили главата в телефоните и цъкаха нон стоп. Надигаха глава когато имаше някаква реакция на стадиона. Това не е нормално присъствие на футболен мач, камо ли на футболен мач от груповата фаза на Шампионска лига.

Всички ревете, че няма отбори който да играят в Шампионска лига и Лига Европа. Еми няма да имате. Питам АЗ, как да играят тия момчета на стадион който е тих през 50% от времето. Как да се раздават, като няма едно викане като хората да ги жегне и да ги стимулира. Дори и тези успехи са големи при това отношение на публиката. Крайно време е управленците в Лудогорец, да разберът че футбола е игра за публиката. Докато не го разберът, няма да имат уважението на хората. Коментари от тях, еми ето хората дойдоха и без да го има Роналдо. Еми да ще дойдат хората, като ги принудихте да ви дадат по 200 лева за да видят Реал Мадрид, ще идват и когато ги няма - платили са си вече.

5. От дълги години се говори как настоящия треньор Дерменджиев, е редял състава на предишните треньори Петев и Стоев. Еми за мен в момента Лудогорец е по-сбъркан от преди и е изгубил доста от добрата си игра. Да не говорим за вчерашния мач, късни смени! Какво чакаше - Безяк да вкара ли. Той не знаеше къде се намира, да не говорим че не се и напрягаше изобщо да гони топката. Изобщо този футболист формата му е под всякаква критика. Ако не го продадат веднага още тази зима, нататък няма да му вземат и половината от парите за който са го привлекли. След направените смени се видя живеца в играта и ако тези играчи бяха на терена от началото, победата можеше да бъде в пъти по-убедителна.

П.П. Г-н Сукачев е редно да се успокой малко, че ще си докара инфаркт. И малко да спре да изтъква пристрастията си. Няма лошо да си фен на отбора, който коментираш, но той все пак уж е професионалист в професията си и трябва да се държи като такъв. Не случайно господарите го усмиват по този начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти отговори човек, но така си се надървил, че аз се отказах ;) Няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сoкачев според мен се опитва да имитира южноамериканските и испанските коментатори, обаче е доста смешен и само се излага.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да ми отговориш и да ми отговорят и други. Това е моето виждане по въпроса. Виждането на фен видял и другата страна и тази. Виждането на фен, който последните 3-4 години е редовно присъствие на футболни мачове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене 100% подкрепям мнението ти

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да се съглася с иначе един "Заклет Левскар". Доста истини има.

@asen40 Сокачев се опитва да си заработи премията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И заклетите Левскари сме хора ;)

Сокачевия се бори за част от 20-те % заработени, който снощи Домусчиев каза че се полагат на всички от клуба ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, тишината беше такава, че чувах как ми расте косата. Абе все едно бяхме на панахида.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми прави впечатление друго: когато в тази тема се запсуват 14 души, тогава явно ви е интересно и се включват и нови фенове, че и до сериозни обиди се стига.

Когато се появат обаче 5-6 смислени поста, написани грамотно и изразяващи мотивирано лично мнение (било то грешно или правилно за останалите), тогава коментарите се изчерпват с две думи от сорта на "Готино е", "Има истини тук", "Има истина в поста, но недостатъчно за да се омлатим едно убаво" и прочие.

Човека е изразил гледната си точка и точно това може да бъде отправната точка, около която да се получи смислена дискусия, с нормално изразени мнения За и Против, да се включи статистиката и мнения за другите "големи" отбори в страната и т.н.

Както и да е.

Приятен петъчен ден на всички!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ако си изразя мнението за Лудогорец и най-вече за Домусчиев и Сокачев няма да мога да пиша в продължение на поне месец. За това си и трайкам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напиши го и " ти ри рам ". Всеки ще си сложи където каквото му харесва. Наистина ми е интересно да чуя и мненията на други от този форум. Не искам да си казват - тоя болен Левскар си драска там. Искам да знам и на другите хора настроенията и мненията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също като hidalgo ако си кажа мнението за лай.....горец и домуса , ще съм аут за доста време от форума.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мненията, подлежащи на дългосрочен бан (не само защото съм цесекарка)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък наистина не разбирам защо ви е лошо отношението и мнението за Лудогорец..?

Щото правят неща, които ЦСКА и Левски не направиха за сума години, заради това ли?

Левскар съм, обаче Лудогорец ми носят повече радост напоследък :)

Успех си е това, което правят в Европа, че вдигат и коефициента. Та останалите отбори и феновете им, вместо да злобеят, да покажат малко благодарност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разделете отбора от собственика, толкова ли е трудно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успехите ги броят заедно, загубите отделно. В кой момент да ги разделим?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ги коментирам Лудогорец,щом едвам биха отбор,който игра цял мач с 10 човека...и коментара на голмайстора е - като няма какво да я правя топката я ритам...

Браво за победата,но нито играта нито обстановката беше като за шампионска лига.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...