Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

И аз вашето ;)

За айфони имате пари, за билет, който е на цена под европейските стандарти нямате...що така?

Поне не се оплаквайте, че билетите са скъпи - не са.

Излез от саксията навън и се огледай. Мачът не е резерве за айфон фенове и не всички живеят в София.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Според мен също не е важното да си гъзара, който се е показал колко важи, а след 10-20-30 години да си спомниш, че си ходил на мач на Реал Мадрид в България. Това е нещо, което остава за цял живот. Както и да е...аз лично се притеснявам дали ще успея да се сдобия с билети, защото според мен въпреки "високите" цени, всичко ще се продаде бързо. Не ме интересува дали Лудогорец ще се налеят с пари от мача, за мен изживяването е по-важно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е заради хейта към Лудогорец, единствения правилно менажиран клуб в бг. Цените са си съвсем нормални, ако знаете за ложата, колко искат и пак няма да има места.

Все пак всички, ще отидат да гледат Реал, а не толкова Лудогорец.

Аз не съм фен на футбола, нито на Реал, нито на Лудогорец, но ако съм в бг, ще отида да гледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кеф цена няма, а когато си фен цената е без значение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ПФК Лудогорец (Разград)

Инциденти: Проява на расизъм, получени пет и повече наказателни картона, липса на достатъчно добра организация и нахлуване на игрището

Санкция: Дисциплинарната комисия към УЕФА нарежда частично затваряне на стадиона за следващия домакински мач на Лудогорец в състезание под егидата на УЕФА и в частност Сектор "А". Българският клуб също така е глобен с 6000 евро за непристойно поведение на тима, с 5000 евро за липса на достатъчно добра организация и с още 5000 евро за нахлуване на човек на терена. Борбата с расизма е сред приоритетните на УЕФА. Ръководното тяло води политика, която не толерира прояви на расизъм и дискриминация както на терена, така и по трибуните. Всякакви форми на расистко поведение се считат за сериозно провинение на дисциплинарния правилник и съответно биват наказвани с най-сурови мерки. След влизането в действие на нови дисциплинарни правила през юни 2013 г. борбата с прояви на расизъм е на по-високо ниво, водещо до по-стриктни наказания.

Това означава,че на мача с Реал Мадрид сектор А остава празен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, да питам уйефа или пък редакторите на статията: откога "турчин" е "раса"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жокерът Венци Христов взриви Азербайджан

С меко казано инфарктна победа България започна пътя си към финалите на Евро 2016. Момчетата на Любослав Пенев се пребориха с коравия отбор на домакините, за да спечелят с 2:1 на „Баксал Арена“. Успехът беше на път да ни се изплъзне след като Илиан Мицански откри, а Дмитри Назаров изравни в началото на второто полувреме, но три минути преди края резервата Венцислав Христов донесе трите точки с първия си гол за „трикольорите“.

....

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че Георги е имал предвид "звездите", но е забравил да сложи кавичките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уникален Трейлър на новата фифа 2015 !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес 23-ти септември 2014 година се навършват 20 години от футболната среща между ЦСКА и Левски, завършила с резултата 1-7. За мен това беше първия мач на който съм ходил на стадиона. Честито на всички за този юбилей. Всеки който малко се интересува от футбол, знае както този така и други подобни резултати между тези два отбора.

LEVSKI-cska_7-1_23.Sep.1994_02.jpg

П.П. Хайде сега цитирайте ми колко загуби има Левски от ЦСКА, колко титли, купи и полуфинали на КЕШ. Резултата обаче е факт и днес са 20 години от този ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще питаме "седморчо" скоро ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще го питате? За новата директива?

Да се опитаме да отгатнем, следващата ще е за:

"Армейци, ръководството на отбора е притеснено от фактът, че БФС позволява на противниковите отбори да играят с 11 човека. Това е недопустимо, с оглед на нашите цели и амбиции......" или

"Армейци, това БФС има наглостта да позволява на противниковите отбори да използва вратар! Призоваваме футболните ръководители да вземат мерки и да забранят използването на вратари от другите отбори, за да може ЦскА да вкарва поне по 2 гола на мач....".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак се почна :(. Не ви ли омръзна бе хора.

Честито на хората които смятат това за юбилей. И това си е начин да се запази синия дух, особено във времена на такъв упадък.

Лично,на мен ми стана много хубаво когато гледах горното клипче. Мисля, че от онези времена футболът у нас е деградирал вместо да се развива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли коментирате мега грандовете Говеда - Чорбари? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, коментираме Левски и ЦСКА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нас може и да има смисъл.

Да коментирам Ботев?

П.П.

Бароне,за картоните са си прави - доста двоен аршин показват - при положение,че сме далеч от най-грубият отбор (Черно море) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ботев не е единствения пловдивски отбор SS, така както горните не са единствените софийски:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според подписа на колегата е фен на канарите - Ботев Пд.

Иначе картоните пресилени, то това важи за абсолютно всички отбори. Като ги пуснат на каданс положенията и ясно се вижда колко са пресилени, но от това си страдаме всички отбори. Вече реването на Тройчо е пословично. Как пък един път не пропусна да се оплаче и да реве. А да не говорим, че това му е винаги когато е бил на чело на ЦСКА. Винаги те са най-ощетения и най-порязвания отбор. А това че заради синьото БФС вече трети мач сме без публика на домакинските мачове. Аз вече забравих на кой мач бях последно ...

Колега wabbittPG - стига омраза вече. Нека повече обичаме собствения си клуб, отколкото да мразим останалите клубове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Асене,мисля следващият мача между Левски и ЦСКА да го изгледаме заедно,какво ще кажеш?

Пък може и друг да изяви желание и пак да стане две в едно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Готово. Няма грижи. На стадиона ли :) На следващия ние сме домакини и сме под козирката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и на стадиона - А сектор е добре,въпреки,че сте вие домакини ;)

Ботев не е единствения пловдивски отбор SS, така както горните не са единствените софийски :smile:

Явно си през Tapatalk-а и не виждаш подписа. Простено да ти е :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще сме облечени безпристрастно, аз заради теб, ти заради другите ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...