Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Ами какво значи? Всекъкви лигльовци и псевдо хай-лайф звезди и "бизнесмени" да започнат да печатат акции за замазване на очите на феновете и накрая мажоритарния пакет отива при правилните хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Санкт Пьолтен, Зимбру, Диошгьор. Само аз ли мисля, че българския футбол има нужда от промяна? Крайно време е да спрат да се дават безмислени пари за куци чужденци и да започне да се инвестира във школите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е, че те дават и аз школите, но заради силното желание за бърза победа купуват и анонимни чужденци. Лошото е, че и балоните много бързо се пукат, надуват ги бързо и рязко ги пукат. Примерите в България са не един и два вече. Май май трябва сериозен рестарт не само в спорта, а в цялата държава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама asen4o0 сега не вика наздраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това ви остана :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Останало е това, факт. Ще преболедуваме, няма начин. Само че секторите са пълни. Сектор Г празен е доста по-лошо от загубата. За съжаление, дори и един сектор не можахте да напълните, както и всеки път. Ясно е, че болестта в отбора е сериозна и вече е време да започва излекуването. Да се даде шанс на Мурсия и да видим. Видя се, че мачовете в Европа не са нужни на никой в момента, дори и на прехваления във вечните Софийски дербита отбор на ЦСКА. Действителността си я знаем, така че да не се заблуждаваме. Цъфна отново миналата седмица с три мача в Европа с знайни и незнайни второ девизионни тимове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това вашето е…. До сега мълчахте за новите "вафлени" открития в четвъртък, "правилната политика", "подмладяването" на отбора, извора на финансиране, напускането на сектор Г и др. наболели теми, но веднага изпълзяхте от дупката след победа над Левски.

hidalgo, защо те нямаше в четвъртък, петък, събота да си коментираш отбора, а пак започваш с коментари за Левски???

Същото се отнася и за останалите "фенове".

Ние състоянието на нашия отбор си го знаем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викаш, има какво да си спомняме... Че и Ш Л сме играли, а вие панчарево и каменица фен къп. "Да си траем" че боли. if you know what I mean

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми що не си траеш тогава. :tooth:;) Иф ю ноу уот ай миийн.

И не ми отговори на въпроса - къде видя нещо за "Левски" в преднишния ми коментар.

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ловдивският специалист Едуард Ераносян е фаворит за нов треньор на Левски, научи donbalon.eu. След загубата вчера с 0-2 във вечното дерби с ЦСКА ръководството на сините вече се оглежда за заместник на наставника на сините Пепе Мурсия. Ако испанецът не стабилизира бързо изявите на отбора, по всяка вероятност ще си тръгне от "Герена", а основният вариант за нов треньор на Левски е Ераносян.

Шампионът с Локомотив Пловдив от 2004 г. впечатлява с успехите си в Ангола, където в момента води Кабушкорп до Паланка. Под негово ръководство скромният отбор се представя изключително добре, като миналата година дори завърши на първо място в местното първенство.

Легендата на Локомотив е в близки отношения със спортния дирекор на Левски Георги Иванов, който добре познавал неговите качества и лично настоявал за привличането му на "Герена". Гонзо бил убеден, че под ръководството на Ераносян Левски ще се вдигне и най-накрая ще постигне успехи.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: Ангола :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сектор Б не спря да пее цял мач! Не знам за каква синя тишина говориш.

Това най-много ме радва,особено и ръководството като подкрепя отбора и "стои зад треньора".Дано испанеца

испанеца бъде подкрепян по-дълго от Достанич:):)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че подкрепяш даден отбор не значи че си съгласен с начина на управление или стила игра. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стойчо Стоев е освободен от поста старши треньор на Лудогорец, разбра Гонг. Неговото място ще бъде заето от досегашния треньор на дублиращия отбор Георги Дерменджиев.

Именно Дерменджиев ще води тима в реванша срещу Партизан Белград.

„Наистина стигнахме до това решение. Георги Дерменджиев не е времен, а постоянен треньор на Лудогорец. За всички нас той бе в основата на успехите, които постигна отбора през последните 3 години. Мисля, че може да се справи с поставената отговорност и да вдъхне нови сили в нашия отбор“, заяви за Гонг собственикът на шампионите Кирил Домусчиев.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо гол да идва на пресконференцията другата седмица...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те тия дето ги събличат, сега са заети с Раев и Раева. :tooth:

Циркът е пълен:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се извинявам, че прекъсвам интелектуалните разговори (касаещи БГ отборите), но имам една молба.

Някой може ли да сподели работещи и стабилни стрийм-чета за Реал Мадрид - Ман Ю?

Ще се гледа в БГ мача.

Благодаря предварително!

Едит: дадоха ми този линк и хвалят братушките, че картината била с перфектно качество.

http://livefootball....roma.html?dos=1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да, разбира се, прав си.

Единия го пробвах, а другия е за самия мач.

То всички знаем за бързата кучка...

Извинявам се за простотията си в бързината!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sportlemon.tv - винаги има стриймиве за много спортове и мачове

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...