Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Футбол - коментари, предстоящи мачове, трансфери и др.


Lyudmil

Recommended Posts

Добре че Левски е зле та да се намира за какво да пишете в тази тема. Някой няма ли да напише нещо положително за отбора който подкрепя? Например всички който са против Левски да напишат нещо за своя си отбор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,6k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    335

  • BulgarianSS

    259

  • hidalgo

    217

  • asen4o0

    196

Моят отбор е начело на таблицата. ;)

Твоят има 6ти треньор в рамките на 1 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че въпреки че вашия отбор е на първо място или не присъства в А група, Вие пак не пишете за него а пишете за Левски. Това за пореден път доказва колко по-силна е омразата от любовта. Обичайте си отбора по-силно от това да мразите другите отбори. Тогава ще имате повече моменти на радост отколкото мъка. Тогава ще усетите това да сте истински фенове, а не модерната дума " хейтъри ", защото за мен е по-важно да си фен отколкото хейтър. Затова и не пиша и не коментирам какво става с ЦСКА, Ботев, Литекс и т.н. Как за поредна година играят един мач в Европа и отпадат. Да не споменаваме и Лудогорец как уволняват треньор всяко лято. Само че този път ако не се получи рестарта, какво ще обясняват? Всички вдигат пушилка за невероятните си проекти, но никой не ги изпълнява. Затова и няма скоро да има развитие на футбола в България. Може би единствено Литекс до някъде правят нещо и поредна година доказват как се продават собствени играчи в чужбина. Затова колкото и да падат, аз си оставам Левскар и ще бъда на стадиона винаги когато мога за да ги подкрепям. Докато не разберете че отбора ви е над всичко и всички, няма да бъдете истински фенове. Нито Стойчо, нито Томов, Батков или Гонзо, Ганчев, Домусчиев не са по-големи от отборите си. Само че и те не го осъзнават и няма да го осъзнаят. Ще си въртят далаверите и ще въртят черното тото за да изкарват пари. Затова обичайте си отбора, повече отколкото мразите чуждите отбори и ще се чувствате по-добре ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят отбор е начело на таблицата. ;)

Твоят има 6ти треньор в рамките на 1 година.

И моят е начело в таблицата въпреки всички проблеми и катаклизми напоследък :-)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Photoshop Fail: News Outlet Tried to Make the Crowd Look More Pro-Madrid at ‘The Big House’

http://petapixel.com/2014/08/03/photoshop-fail-news-outlet-tried-to-make-the-crowd-appear-more-pro-madrid-at-the-big-house/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И испанските вестници са на нивото на нашите...

Феновете на Барселона, да не кажете, че Реал имат нещо общо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да спра да пиша в тази тема, НО...

Анализа който ще направя е:

90% от коментарите в тази тема са против Левски.

Даже и когато трябва да похвалим и да кажем добра дума за някой Бг отбор, не пропускаме да оплюваме Левски. (Виж последното мнение)

Браво, съм казвал (писал) много пъти, когато някой Бг отбор е заслужавал.

Сега не го направих, защото...( виж първото изречение)

Заключение:

С такива дребни, мразещи и заяждащи се душици в България, не само футбола ни ще е на такова ниво.

П.п. Гога, а да те попитам Свинарите дали не ги боли?

munegepe.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бароне, когато мразите всички, няма как и те да не ви мразят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не споменаваме от къде идва фразата Евроидиот и кой я употребяваше до скоро. Иначе снимката от жълт спортен сайт, където всички снимки, заглавия и статии са идентични и винаги започващи с " както първи казахме или както ... ( нашият сайт ) първи написа ". Този пробит сайт става само да се забавляваш с него и глупостите който пишат. Така че, публикуваната снимка просто е да докаже поговорката - голям камък хвърли, голяма дума не казвай. Защото всички помним последните години подигравките към Левски за ранни отпадания от евро турнирните мачове. Е недейте да хулите, защото всеки го достига след това. Излишно е да се продължава с глупостите. Еднакво слаби са всички отбори, с малкото изключение Лудогорец. Останалото е смях в залата. За съжаление едва ли скоро ще се промени. Може би единствената промяна може да бъде, ако проекта Лудогорец се сгромоляса както много преди него. Не му го пожелавам, но в България малко неща продължават дълго. Иначе честито на Лудогорец и дано им се падне преодолим съперник, за да усетят и те мачовете в груповата фаза на Шампионска Лига. Чувството е хубаво ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бароне, когато мразите всички, няма как и те да не ви мразят!

На първо място за мен, винаги е била любовта към любимия отбор. Никога не съм пускал провокативни и заяждащи коментари ( изключвам когато е било предизвикано от други такива срещу отбора, който обичам)

Върни назад в темата, при предишната евро къмпания на Лудогорец и ще видиш постовете ми!

Браво на всички Левскари тук, че след мача с Зимбру показаха, че ги интересува техния отбор, а не да злорадстват за загубата от поредния анонимник на ЦСКА.

Гога, разбрахме какво си искал да кажеш! А кой е автора... Мен не ме интересува. При други обстоятелства, бих казал че си ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, имаше такива, които злорадстваха, но бързо ги "отмаах". :) На мен също не ми харесва тема Левски-ЦСКА. Винаги се знае какъв е изхода от тези спорове. Или крайности, или без изход.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Някой гледа ли мача снощи? Какво се случва с колосалния Реал и защо така преклониха глава пред Атлетико, който стегна кисията с продажба на някои от звездите си и въпреки това взе купата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото "колосалния" и прехвален Реал просто е такъв отбор.

Хиляди звезди - никаква игра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такъв е,от както аз го знам-да кажем,че съм млад ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз ги мразя, но когато играеха там Зидан и Фиго хич не бяха от масовката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бях чел една статия в която се казваше, че онзи отбор беше разделен на Зидани и Павони (юноша на клуба). Сега в отбора са само Зидани. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=OGmld6ZlLyw

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоши времена са за Реал. А и не може все едни и същи да бият. Преди години Интер имаше подобен звезден отбор, който също се дънеше яко. Не може да се прави отбор само от майстори - трябва и някоя и друга "обща бичкия" да върши работа.

Ако лоши времена са спечелна ШЛ, купа на краля и суперкупа на УЕФА, не знам какво са добри…

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Барселона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто се заяждам - не ми обръщай внимание :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Марибор! Изхвърлиха Селтик (който така и не заслужаваше да е там) от ШЛ. Сега в ЛЕ дано да се паднат Селтик с Легия, ще бъде много интересно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...