Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да инсталираме Siri на iPhone 4/ iPhone 3GS/ iPod Touch 4/ iPod Touch 3G/ iPad


Veselin Minchev

Recommended Posts

Дано не е за 5 дена. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На един 3GS, тръгна за 5 мин. а на 4ката все още го мъча и не тръгва, вероятно наистина иска на чист рестор, защото на 4ката бях слагал Spire.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че работи, но нека и аз да потвърдя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно, защо след като инсталирах порта от репото safari започна да крашва. Даже, и клавиатурата не се появява на телефона, да не говорим за писане. Ясно, е че работи, но не зная аз какво не правя като хората. Изтрих порта, и сафари се оправи. Сега го инсталирам наново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи после какво е станало да знам и аз как да процедирам.

П. П. А провери ли дали ти работи AppStore ? Защото при мен не. Което е мааалко по-голям проблем от Сафарито.

Редактирано от mitkoiphone
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен AppStore изобщо не работи. Сафари крашва, и не зная защо. Копирах файла, и като хиперлинк в notes. и пак същото. Спрях wi-fi пуснах 3G и пак същата идилия. Даже, и телефона блокира на моменти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези които имаме проблем, чакаме съвети от тези които разбират повче от нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнете сертификата (изтрийте профила)и вижте дали ще изчезне проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах сертификата, респринг и пак не ще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е точно ! Големи благодарности на Веселин Минчев, че ни уведоми :smiley-face:

Редактирано от Iphonebg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно си пречи с нещо друго. Когато добавихте репото от първия пост, по време на инсталацията изписа ли ви някой ред в жълто или червено? Чета във форума им, че на някой хора им се е инсталирало правилно от 3-4 опит поради натовареността на сървъра им. Пробвайте да изтриете всичко свързано с порта на сири, дори изтрийте репото, направете рестарт и започнете всичко от ново стъпка по стъпка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно при мен няма да стане лесно. Махнах всичко, ребуутвах, пак сложих сорса, порта и като исках да сложа сертификата пак греда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми спряха wedict pro и оplayer .Сигурна съм , че спряха след слагането на сири.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не дава червени букви при инсталиране както на репото, а така също и на порта от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не дава червени букви нито при слагане на репото, нито при инсталирането на Сири. Всичко си е както трябва, рибуутва се у-вото и пак не ще. Вече няколко пъти опитах и не става. Сега даже след слагането на репото и след инсталирането на Сири когато трябва да сложа сертификата Сафарито ми не зарежда :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре го описа. Точно това, и при мен се случва. Не зная точно, какво се случва, мисля да изтрия всичко от сидия, и да видя, какво ще се случи. Не зная дали това е решение, но нищо друго не ми хрумва.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хе, заради едни Сири няма да изтрия всичко от Сидия :) Но мога да пробвам нещо което може би прави конфликта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ще е трудно така да се открие кое точно причинява проблема, със сигурност е нещо свалено от Сидия. В краен случай ще ви се наложи да направите един рестор, jailbreak и след това първо инсталирате Siri и след това връщате бекъпи и всичко останало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...