Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да инсталираме Siri на iPhone 4/ iPhone 3GS/ iPod Touch 4/ iPod Touch 3G/ iPad


Veselin Minchev

Recommended Posts

Как да инсталираме Siri на iPhone 4, 3GS, iPod Touch 4G, 3G, iPad 1 чрез i4siri

Стъпка първа: Трябва да инсталирате Spire от Cydia(около 100мб)

Стъпка втора: Навигирайте до Settings> General > Siri и дайте ON.

Стъпка трета: След това отново отворете Settings> Spire и добавете следното proxy:

https://i4sirifree.mooo.com/

Стъпка четвърта: Отворете този линк от мобилното Safari и инсталирайте сертификата.

Ако не се свърже, опитайте след 30 мин.

Все още не работи с iOS 5.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го ръчках цял ден тва i4siri и така и не поиска да зацепи. Сървърът им явно бая издиша иначе пичовете се бориха бая време да го направят достъпно за всички. Сега май подготвят премиум сървър, който ще се плаща, но пък връзката ще е стабилна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То тъпото е, че дори и да върви Siri-то пречи на куп програми да работят. Повечето навигации не искат да стартират след инсталиран spire.

App на Sportal също не стартира и крашва, случайте са много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Гога това е ъпдейт за Сири на руски език, иначе класическия Сири порт не е ъпдейтван от 1 Март.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А попринцип английският SiriPort към Епъл ли се свързва или е нещо от рода на i4Siri?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ОК,и аз разбрах,че това siri е боклук,деинсталирах го от всякъде но телефонът ми започна да "бози" и за насича постоянно,някакъв акъл да ми дадете как да го оправя или трябва рестор,телефонът е iPhone 4 5.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно си разбрал единствената алтернатива е рестор.

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип не, то, това отличава Юникс системите от всички останали - винаги е поправимо. Друг е въпросът кой е гледал какво, как и къде се инсталира за да го махне при проблем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов вариант на Siri (Spire) през проксито на "WordJelly Spire Proxy" публикуваха в jailbreaкhow.net

Ето и видео как става ,аз сега пробвам и ще пиша,дали прави проблем или крашва някоя програма :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Такъв файл като com.apple.assistant изобщо няма. Влизам точно там кадето трябва през айфайл и файла който ми трябва го няма.Защо може да е така ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Метода работи и на 5.1.1

Стъпка 1: Направете Jailbreak на вашия iPhone, iPod touch или iPad на iOS 5.1.1 с Absinthe

Стъпка 2: Отворете Cydia > Manage > Sources > Edit > Add, и добавете сорса: repo.siriport.ru

Стъпка 3: След като добавите репото, влезте в него и намерете “Siriport (Original)” и инсталирайте, рестартирайте устройството.

Стъпка 4: Отворете Safari и стартирайте този линк this link (това ще свали на вашето устройство профил за Siri Proxy, инсталирайте го), рестартирайте устройството.

Стъпка 5: Натиснете и задръжте бутона “Home”, кажете“Hi Siri”. Поздравления. Ако не се свържете със сървъра от първия път, бъдете настоятелни. При мен стана след десетина минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей това накрая проработи и при мен

супер сега трябва само да си оправя произношението

след всеки инсталиран туик ли трябва да се прави рестарт

интересно не иска да ме локализира казва ми че не поддържа България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен работи доста по-добре от преди, разбира ме от първият път и винаги отговаря правилно, не знам дали защото вече съм с 4-ка или защото е ъпдейтнато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaто цяло върви добре, но забелязвам, че използва ли се няколко пъти подред и на 4-5-ия зацикля. Но това предполагам е от натовареността на сървъра на тия момци. Дано да го поизгладят в това отношение в скоро време..

пс. Много трудно ми разбира български имена.. А се старая да ги казвам с американско произношение..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...