Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да инсталираме Siri на iPhone 4/ iPhone 3GS/ iPod Touch 4/ iPod Touch 3G/ iPad


Veselin Minchev

Recommended Posts

Върви перфектно,но този Mobile Substrate скапва батерията и много бави телефона.Чаках 10 секунди да ми отвори Settings и го разкарах :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време го ползвах , но нямаше туика за бг локация и практически не ми вършеше никаква работа. Тогава версията беше 1.4 и като цяло работеше без проблеми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е така, а имам и други боклуци от cydia, а за това, че забивало след 4-тата/5-тата фраза, нямам проблеми когато махна Siri Extensions, понякога само след респринг/ребуут трябва да се активира наново, но след 2-ри/3-ти опит пак е готово.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих този за iPad (original siri ipad's) и след като се инсталира и рестартирах влезе в някакъв loop. Не е DFU, не е и Recovery. Все едно чака да му дам boot tethered.. В iTunes ми излиза по тоя начин:

817c688ff1701b3f.jpg

Пробвах с редсноу да му дам boot tethered :smile: , но не поддържа устройството (нормално). Някакъв съвет как да го оправя? Не ми се прави рестор и след това качване всичко наново.. засега!

пп. Преди това направих ъпдейт на Racoon от Cydia, (не ме накара дори да респрингна) дали пък не е там проблема? В последната версия са добавили поддръжка на новите iPad2-ки..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да махнеш сирито от iFunBox, на мен веднъж на 3GS-а така се прецака.

П.П. :offtopic: Шамане, коя е песента от първия клип?

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да го премахна сири-то ръчно през DiskAid? Някой знае ли кои са му папките? Рових, рових, трих разни .plist-и и папки с името assistant, (вкл. var/mobile/library/preferences/com.apple.assistant) но пак не стартира..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как се активираше. Помпаш на скриин бутона безразборно или натискаш казваш нещо и чакаш.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да не говориш, но трябва да изчакваш малко за да видиш има ли ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да го премахна сири-то ръчно през DiskAid? Някой знае ли кои са му папките? Рових, рових, трих разни .plist-и и папки с името assistant, (вкл. var/mobile/library/preferences/com.apple.assistant) но пак не стартира..

Вече си направил мазалото. Достатъчно щеше да е изтриването на динамичната библиотека: Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/siri(или там както се казва).dylib и siri.plist

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като натискам бутона през 2-3 сек без да казвам нищо имам чуството , че прекъсвам опита да се свърже с сървара за да получа сертификат ,защото сигнала който се чува е различен. Като кажа нещо и зачакам се чува различно писукане. Някой който е активирал скоро да каже.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го активирах скоро и ти обясних как. Отне ми около 15-тина минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече си направил мазалото. Достатъчно щеше да е изтриването на динамичната библиотека: Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/siri(или там както се казва).dylib и siri.plist

Ами нямам никакъв подобен файл там:

2fbcd459f8064a44.jpg

Значи да разбирам, че само рестора е решението в момента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зареди пакета в сидиа, цъкни на file system content и виж какво има за махане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих го по описанието на The Shaman и всичко стана за 10 мин

на вторoто Hi Siri ми се върза и от тогава няма грижи

Много е зарибяващо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябваше, но след днешния ъпдейт, трябва :smile: След деинсталирането и, трябва и ресторче :biggrin: Дреам, същата работа като при теб, но при деинсталация:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти не четеш ли какво пиша???

пп: Ресторвам и то с 1000 грешки... Тъпотия само dfu, го оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане, вкарай го в recovery и оттам ресторни. При мен нито една грешка не даде. Странното е, че и след рестора като направих джейл и качих само инсталуса рестартирах го и пак зависна на ябълката. Но след хард ресет си тръгна. Таман почнах да подозирам, че джейла е виновен..

пс. При мен в момента не работи, но предполагам е временно, вчера беше ок.

пс2. Миме, Шамана точно написа, че при махане се налага рестор и ти реши да пробваш ли? :smile: Само си създавате гайлета, ей..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и при мен при опит да махна сири , телефона заби и няма пускане ,Трих каквото се сетих през I-funbox , ама не ще и не ще.

А аа не още рано сутринта като видях , че не работи реших , но сега ще ми е за урок -бягам далеч и бързо.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма активиране това чудо, мъча го от един час поне. Явно днес имат проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и при мен при опит да махна сири , телефона заби и няма пускане ,Трих каквото се сетих през I-funbox , ама не ще и не ще.

А аа не още рано сутринта като видях , че не работи реших , но сега ще ми е за урок -бягам далеч и бързо.

Не се мъчи ;) Сега го слагам пак и ще го трия на ново, да пробвам нещо, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...