Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

Начин има само ако е отметнат бекъп в iCloud.

П.П. Мими, откъде изрови 2г с 4.1? Я, да си редактираш съдържанието на профила?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

отметнат е на Monthly.След това на къде и как? Имаш предвид Chat Backup na Whats app настройки или iCloud / storage & / iCloud BackupBackup

Редактирано от mimi74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте, за първи път пиша тук и може би някъде е обсъждано това, но имам проблем с push notifications на whatsapp. или поне само с нея го забелязвам. Не получавам никакви нотификации след като изляза от апп-а. изтрих я и пак я инсталирах но проблема си остана. Някакъв съвет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Версията на телефона тази от профила ли е? И, само с уатсап ли няма пуш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост!!!

С последната версия съм 7.0.4 и мисля че само при уатс ап е проблема. той се появи онзи ден изведнъж

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи имат проблеми със сървърите, вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се свали историята на чата в Whatsapp от Icloud на PC или на телефон с друг номер? Направил съм backup на чата в Icloud, но за да го сваля на нови си тел (Iphone 5S) ми иска потвърждение през смс, а аз си смених и телефонния номер...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Губиш, както бекап-а, така и лайфтайм лиценза(ако си го имал някога).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се получи!

Това, което трябва да се направи е след бекъп -а от дивайса, от който е направен да смениш номера, SMS потвърждение, чак тогава "влиза в играта" новия дивайс с новия SIM, включваш и самото приложение те пита дали искаш и т.н.

Предполагам, че за тези, които са затрили историята си вече е късно, но за всички останали не е.

Аз имам един много важен принцип, когато сменям каквото и да е, свързано с техника - пускай новото, огледай, прочети. Когато съм наясно мигрирам данните, минава известно време и ако новото си е ок, чак тогава идва момента, в който старото заминава на някъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потребителите с операционна под 6.х.х да не ъпдейтват!!! Инсталира се даже и на 4.3, но на версиите под 6.х.х крашва при отваряне на чат, т.е. употребата му е невъзможна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо реагират, не може да им се отрече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Има ли някакъв начин да си прехвърля съобщенията от whatsapp от андроид телефона на iphone 5S?

Sent from my iPad using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

… прехвърля съобщенията от whatsapp от андроид телефона на iphone 5S?

Аз бих опитал.

Направи стъпките, които са упоменати при смяна на номера в самото приложение. Може да сработи и при смяна на дивайса, какво губиш, нищо... освен време и надежда ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаха общ облак, можеше и да се получи. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накара ме да се замисля… Може и да си прав, но обясни, моля, защо да нямат общ облак? Ако имаш предвид самото приложение, разбира се? Не съм запознат на ниво софтуеър, но не са ли някакви данни, които си стоят някъде на клауда и когато ги "повикаш" идват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, това би решило много проблеми и предполагам би накарало още повече потенциални ползватели да го придобият :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някой знае ли защо контактите ми в "любими" не са по азбучен ред? Има ли някаква настройка за това, че нещо не я открих?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...