Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WhatsApp Messenger


BANNN

Recommended Posts

Отскоро забелязвам следния проблем: наскоро създадените контакти в телефонния указател, които имат whatsapp, не ми се появяват в контакт листата в програмката. Пробвах с рефрешване на листата, с рестарт на програмката, с рестарт на телефона, но тези хора продължавам да ги нямам в списъка на whatsapp. Интересното е, че във Viber ги имам, но не и в Whatsapp. Някой има ли същия проблем или идея как да се отстрани проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, стана няколко пъти при мен това и за съжаление на всичко съхранено в програмата, единственият начин за оправяне беше преинсталация наново от AppStore-а..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Бачка при мен, дори ти писах. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не виждам бутончето за он/офф на автоматично сваляне на снимки :mad: Толкова ли е трудно да го отключат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не виждам бутончето за он/офф на автоматично сваляне на снимки :mad: Толкова ли е трудно да го отключат.

И това си работи:

post-63-1374009231,1635_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не че не работи, а е скрито. Поне така бе до скоро, не знам в последната версия, че след като сложих iOS7 не съм го пускал и не знам как е след ъпдейта и въобще има ли го още за отключване и да се появи в менюто.

Това, което си показал е за пазене има още едно за авто сваляне, което трябва ръчно да се отключи от плиста, ако го използва човек. Не е никак сложно, но може и да го сложат да си е сток в настройки.

edit: Има го и в тази версия, ако някой иска да си свали net.whatsapp.whatsapp.plist на компа, намира се в whatsapp/Library/Preferences в телефона.

Да си промени showautodownload от false на true, да го сейфне и да го върне в телефона. Настройката после е в char setting/advanced на приложението.

6ysh.png

Това резултата.

h3bq.png

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обясни разликата между пазене и авто сваляне! При мен като включа "пазенето" ми ги "авто сваля" ;) Дай по-подробно защо е цялата гимнастика с плиста? Не сме от гората и сме чували как се редактира, но каква е разликата между горните, не разбирам?!

И не, че няма да го разбера, но тея шотове с испанския са ултра безсмислени!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пазене е да ти запази свалените снимки И в camera roll.

Авто сваляне е като получиш известие за снимка дали да я свалиш или не. След едикоя си версия снимките се свалят автоматично след получаването на известие.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С функцията, която съм показал, ми ги сваля автоматично. Ако я изключа, по избор! Или нещо аз не схващам разликата, или...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен, функцията, която си показал ги слага автоматично в camera roll, но снимките вече са свалени.

Другата функция, която съм сложил ти разрешава в прозореца на чата да свалиш снимка, която са ти изпратили, ако снимката не ти харесва не я сваляш в телефона.

Горе долу помага за намаляване примерно на спама, не използване на тарифата и сваляне през wifi.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам нужда от съвет :

Може ли да се инсталира WhatsApp Messenger на iPad , без да се налага да бъде Джейлбрейкнат? Ако е възможно , моля за упътване как става това и имали значение от модела iPad ?

Благодаря предварително! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че има начин, като с iFunBox замениш някои от файловете взети от iPhone.Потърси повече информация,но мисля че има начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много странно нещо ми се случи и ще попитам дали някои има сходен случай или обяснение на моя.Сложих си WhatsApp на ipod 4g 6.1.3 без джейл.Програмата не го подържа и се показва съобщението This device is not supported.Но преди малко в нотификациите ми излезе съобщение от програмата,но ако цъкна на нотификацията ме праща отново на This device ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я го затвори и го пусни пак и кликни да пишеш ............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е за аудио. Имаше го и преди, но с бутона от другата страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...