Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

2-ри опит , "навигацията" заработи някак си , FaceTime все още не ми работи през 3Г, нямам даже опция :smile:

4885575.jpg 4885581.jpg 4885632.jpg 4885597.jpg

При опит за изпращане на снимка директно през галерията, пак нямам опция message , но за момент се появи няква нова социална тъпотия и зачезна :smile: на мига

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... FaceTime все още не ми работи през 3Г, нямам даже опция :smile:

От Епъл явно тихомълком промениха малкия текст... Според 9to5mac Facetime през 3G ще е само за 4S и нагоре. :)

-FaceTime over a cellular network requires iPhone 4S or iPad (3rd generation) with cellular data capability. Carrier data charges may apply. FaceTime is not available in all countries.

Ако е истина, на печелившите честито! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истина е, защото на ddeynov работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еб@ти "новата операционна". Единствената им работа(май) е да зяпат идеи за туийкове в Сидиа и да ги "наместват" в iOS, нищичко друго. Естествено, всички екстри - само за "флагмана", за останалите - бози и замазване на очите. Епъл трябва да направят Саурик & компания съдружници. Имам чувството че ако нямаше Сидиа, iOS още щеше да цикли без никакво развитие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, а новите вмъкнати туикове, родени в Cydia са цели 10:

StayOpened, Pull to Refresh for Mail, AssistantExtension, International Location for Siri, Fusion/Facebook This, 3G Unrestrictor, PhotoMail, Fullscreen for Safari, QuickTweet, BannerDisable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво очаквате? Ако на теб Alxx някой ти каже много добра идея за нещо върху което работиш, ти няма ли да се възползваш или ще се мъчиш сам да откриеш топлата вода?

В крайна сметка един от любимите фрази на Стийв е "Good artists copy, great artists steal". А колкото до това кой хардуер какво поддържа - това е компания, която като всяка друга на края на всяко тримесечие трябва да отговори на очакванията за печалба и растеж. В крайна сметка от iOS не печелят, печелят от продажбата на хардуера за него, така че трябва да я стимулират тая продажба. Да не говорим че имаше чисто нови модели с Android, пуснати когато излизаше ICS, които така и няма да го видят.

А пък относно това как щели да циклят ако го нямало Х - ами нали затова винаги се говори, че е важно да има конкуренция - за да се регулират сами пазарите и да има и развитие. В крайна сметка вече не можеш да им хванеш спатиите кой от кого краде. Важното е дали добре са го имплементирали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно си много прав, всички работим за пари, но този път се оляха. Някога, идейните и удобни неща ги разработваха те, сега пасивно копират(даже не крадат, просто копират). Това ако не е застой, ти как би го нарекъл?

П.П. Любимата фраза на Стив също е открадната(не помня да е признавал чия е). Казал го е Пабло Пикасо.

П.П.2 От фирма стимулираща и работеща с, и за креативните(беше някога "For the crazy ones..."), станаха олицетворение на консуматорщината...

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се сетят за anyprint, anyattach, no voicemail, както са почнали :tooth:

Шегата настрана, истината е че хората ги искат тези работи. Такива като нас със желанието и ноу-хау си "учим" устройствата на тези благини с помощта на добрите разработчици от кафявия стор. Масата обаче няма желание, време или познания да го направи, иска го на готово и ако не и се даде - бяга за "тенеке" и/или по-лошо прави антиреклама.

За мен най-голям плюс ще са услугите свързани с облака и най-вече, по-сериозната им интеграция в OS X. Не мога да не се зарадвам на таб синка в Сафари, ремайндърите (за които вече ще може да избираш произволна точка от картата, а не само адрес от контактите), бележките в отделна апликация и не на последно място автоматичния синк на документите. Мобилната и десктоп платформата се сливат доста и това добавя допълнителна тежест на телефона. Това с отговора или подсещане при отказан разговор също ще ми е бая полезно. И се кефя на интеграцията на "тефтера".

п.п. Разбира се ми е криво, че няма да имам навигацията и FlyOver, за FaceTime през мобилната мрежа - не чак толкова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно е да копираш, разбира се е нормално, всяка фирма го прави. Мен лично ме дразни като кажат, че те са го измислили. А то го има в сидия от 2 години примерно. Или в андроид

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недоволни винаги ще има.

Факт е, че Apple правят точно това, което очакват от тях акционерите. И засега дяволски добре се справят.

Крайната цел е една - печалбите да стават по-големи :) Какво крадат, какво копират, всъщност няма значение, та повечето приложения в Сидия не са защитени с патенти. Това им дава основание да твърдят, че те са го измислили и така да си направят още допълнителна реклама ;) Това е големия бизнес, там място за сантименти няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да ги сменя?!Начина по-който работят IOS устройствата едно с друго е незаменим!За всяка нова версия на IOS в началото има доста негативни коментари,но в последствие всички минаваме към нея!Който си е направил колекция Iphone-Apple tv-Ipad и евентуално Time capsule, едва ли скоро ще смени марката поради една причина-Най-добрите са!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Принципно си много прав, всички работим за пари, но този път се оляха. Някога, идейните и удобни неща ги разработваха те, сега пасивно копират(даже не крадат, просто копират). Това ако не е застой, ти как би го нарекъл? П.П. Любимата фраза на Стив също е открадната(не помня да е признавал чия е). Казал го е Пабло Пикасо. П.П.2 От фирма стимулираща и работеща с, и за креативните(беше някога "For the crazy ones..."), станаха олицетворение на консуматорщината...

1) С. Джобс е признал, че фразата е на Пикасо.

2) Не беше ли такава реакцията и като пуснаха бетата на iOS 5?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз много не разбирам цялото това недоволство. Все пак, имайте предвид, че промените, които бяха презентирани са само върхът на айберга. Много по-важни са новите API-та и developer-ски инструменти, които са пуснали. Защото в крайна сметка, 99% от времето ползваме приложения на телефона си, а новите API-та ще дадат възможност на програмистите да пишат още по-готини приложения. И в крайна сметка, колкото и да недоволствате, не е като да има нещо по-добро, с което да смените iPhone-ите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега май изглежда изненадващо стабилна бета 1 :)

Опцията за фейстайм през 3Г е готина, стига да не си стигнал лимита на нета и да имаш ограничение на скоростта :)

http://www.prikachi.com/images/851/4887851N.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iOS6 дойте момента, в който си пуснах за продажба iPhone-а и минавам на Android (GSIII). Ще мина и без Facebook интеграцията. Както и останалите 101 новости като китайско Siri, shared photo stream, remodeled stores & VIP Mails. Да си я ползвате със здраве от мен ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Метнах бетата на 3GS-a,за да я огледам и единственото нещо,което ми хареса е,че скролването на HomeScreen-a не е лагаво както е на 5.1.1.Новият статус бар в Settings е много грозен,Maps работи изключително лагаво и няма 3D естествено,Music.app са го направили бял и е много грозно.Safari работи лагаво от време на време.Имам чувството,че iOS 6 са я скалъпили точно за една седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все пак бетата е за девелопърите, да си нагласят работата, а не за лаици като нас , а е и първа .

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се може ли превод на думата лагаво? Първия път решиш че е пръвописна грешка, но след като я има три път и в поста вероятно не е грешка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С iOS6 дойте момента, в който си пуснах за продажба iPhone-а и минавам на Android (GSIII). Ще мина и без Facebook интеграцията. Както и останалите 101 новости като китайско Siri, shared photo stream, remodeled stores & VIP Mails. Да си я ползвате със здраве от мен ;-)

Мерси!И ти да си ползваш SG3 със здраве!В кръга на шегата,естествено:)Защо да си вадим изводи от първата бета?Ами 6.1,6.1.1 и т.н.?Като сравня 4.0 и 5.1.1 имам чувството,че съм сменил 3 модела телефони:)))Нямам нищо против другите,но големички ми идват!Живея на 5 метра от брега на морето и цял ден съм по едни шорти:)))То сега се чудя къде да го нося тоя телефон,да не говорим за тези джапанки:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...