Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

Само да изкажа мнение - с iPhone 4 iOS 6 и tethered jail - всичко върви гладко и перфектно - никакви забележки. С новата ОС телефона работи по гладко, поне така ми се струва. Всички приложения, които ползвам си работят. Това, че джейла е semi-tethered изключва нуждата да смъквам отново на 5.1.1. Аз - доволен :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

Преди го джейлнах моя 4-ко, но нищо не бачкаше като хората.. Сега всичко наред ли е? Говоря за по-разпространените добавки от сорта на appsync+installous, ncsettings (не се появяваше в settings)...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах към iOS 6 и доста ми допада, но има какво още да се желае!Батерията пада доса осезаемо, джейл не мисля да правя!Даже вече си закупих всичко от което имах нужда, най-вече навигация, която ползвам ежедневно и заради която правех джейл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти си прав, но нали знаеш, че джейла не е само за инсталиране на кракнати приложения безплатно :) има доста други предимства, които ти дава пред телефон без джейл, от които се възползвам ежедневно :) Но все пак всеки сам си преценява, аз без джейл не мога :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, кажи кои са тия безценни предимства, които дава?

Не очаквах този въпрос от теб...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с теб за джейла, знам за какво става въпрос, и то много добре!Просто ми е излишно, цялото това "отключване" на софтуера, все пак е телефон, не лаптоп!Но не си прочел правилно, защо съм си джейлвал основно тел-на,!Другото е, че ми писна от губене на разна информация след минаване към по-нова версия и губене на часове за възстановяването на информацията преди ъпдейта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Преди малко разцъках iPhone 5 и също така погледах и картите. Имам какво да се желае. Сателитните снимки за моят град и тези на Хасково са черно-бели и името на хасково беше сбъркано на няколко килимотра от града. Не успях да резгледам повече от картите, че в Германос ме гледаха много подозрително.

Редактирано от moviestar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не рипортна какво е сгрешено? Нали това е идеята на тази функция - да се коригират грешките в приложението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 седмици репортнах поне 10 неща около мен. Никакъв резултат засега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що не рипортна какво е сгрешено?

Защото бях в операторски магазин и един от служителите започна да ме гледа лошо. Като си имам моя бройка усещам, че на ден ще се репортвам по 5 пъти на ден. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледал те лошо? :smile: Ако знаеш аз как ги гледам тях... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...