Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

Преди малко прочетох новина за възможен ъплоад от сафари ,някой може ли да провери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

To си е потвърдено отдавна.. Едно от новите неща в iOS6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога ли да си върна 5.1.1 и да си я джейлна щото ios6 не е лоша ама 4-ката е много орязана и бих изчакал джеилбрейк за is6. Единственото което ми хареса е "Do Not Disturb" така и не видях 200 нови работи :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае приложение за поставяне на ринготонове на групи - мисля четох че има такова във апп стора. За сидия го имам но съм на 6.0 нали се сещате :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:@ :@ :@, много мразя да ми се трият мненията без да има причина.

И отново към @Alxx, може и да е самовнушение, ще видя с времето, но за сега е ок.

След като качих iOS6 си направих back up, а съм останал с впечатлението, че когато се даде New, а не back up, нещата са по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата винаги са по-добре без връщане на back up-писано е милион пъти защо.

Впечатлението ти си го запази за теб.

Не е нужно да заминава и тази тема.

Sent from my iPhone using Tapatalk v. 1.14

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Самовнушението е за тези, които твърдят че кара повече. Иначе защо ти пада батерията, си отговорил сам. Бекъп от джейлнат телефон на нова версия ОС е като акане на метено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко прочетох новина за възможен ъплоад от сафари ,някой може ли да провери

Да, възможен е за снимчици ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече ли?!?!

Кой каза повече? (за батерията имам предвид)

В 03.00 приключих с играйкането по качване на iOS 6, дръпнах го от щепсела и го оставих на макс батерия.

В 09.00 като го погледнах беше на 85 %. :scratch:

Тепърва ще калибрирам, ръчкам и прочие, а сега просто споделям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не подрежеш крилата на обменящите данни функции, ще пада като пиян руснак на сибирски лед :tooth:

Снощи, към 3 я качих, имам над час ръчкане и настройки и ми е врътнало над 15МБ трафик. Поотрязах някои "гяволии" и в момента съм на 72% след рибуут. Ще видим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Известният хакер Grant Paul, известен като chpwn публикува снимка на новия му iPhone 5 с работеща Cydia!

chpwn съобщава, че е успял да jailbreak-не новия си телефон само за един ден! :smile:

5300501V.jpg

5300506h.jpg

iphone5.jpeg

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, както бяха джейлнали айпад 3 още първия ден и БУМ..... 2 месеца по-късно се появи джейла... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ryan Petrich е порнал Google Maps за iOS 6. Казва, че за момента крашва, но работи и скоро ще го пусне за широката публика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е много важно , но със сигурност батерията заминава , като топъл хляб ! Клипове от тубата не се отварят и аз лично имам проблем с нета- прави си каквото си иска 3г, едге, гпрс когато както си реши , на едно и също място . Обадих се във Виваком, те нямат проблем с мрежата, на жената на 5.1.1 не мърда , каквото му пуснеш това играе !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че това с клиповете(обсъдихме го в друга тема), го имаше и при 5.1.1 от известно време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи си сложих ОС6 на 4-ката и за момента върви доста мазно и всичко е ок :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена , че и стора работи на ниво бета :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами има доста мини екстри които ми допадат, но всичко върви мазно даже след бакъп от iCloud ми върна всички настройки и т.н. след рестора и дръпна програмите от стора които бяха на старата ОС. Ако не ти трябва джейл смело давай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята 4ка и преди си беше "мазна", не знам. Няма лошо в 6-цата, но с батерията нещата нещо взеха да не ми харесват. Знам ли, може и от потреблението да е, но то и преди си беше горе-долу същото. Мразя да работя с точни цифри, защото поне месец трябва да цъкам здраво, за да съм точен, но едни 5-10% е по-зле положението. Поне! За стор-а не ми се говори - вече си казах изживяването, стария си беше класика. Останалото си работи без грижи, както и досега.

На мен ли само ми се струва, че вече липсва night mode на дисплея, май така се казваше :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм, че в настройките на дисплея имаше опция да работи в нощен режим. Ставаше оранжево/черно. Сега аз поне бая време го ръчках, а не го намерих. Може и аз да съм се объркал, но......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Settings/General/Accessibility/White on Black да е ON.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, там беше, но при мен е

Settings/General/Accessibility/Invert colors.

Благодаря обаче :drunk:

ПП - Shaman, благодаря и на теб, ама пуснах поста си явно секунди след твоя :zip:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...