Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

Днес забелязах че от както сложих 6 ми е спрял мобилния нет и ми липсва Network/APN :scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пък директно си тръгна мобилния нет без да въвеждам нищо в APN, а съм на вива. Преди не работеше тетъринга, ако не се въведяха настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това го обсъдихме още на бетите. Даже леко се надявахме да предлагат официално 5;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не те разбрах?!

The Shaman, първоначално не вдянах, каква е разликата между Maps и Google Maps, но последващите постове ми го изясниха.

Благодарности, все пак :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме,че от тази среща ще излезе нещо интересно!post-2354-1348814187904_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А стига бе,виждам безалкохолно на масата :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Моето мнение от прочетеното до тук и изгледаните клипчета относно iOS 6 и другите "новости" е,че липсата на Стив Джобс започва сериозно да си казва думата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие наистина не сте в час.Не се ли досещате,че iPhone 5 е бил замислен още след като излезе 4-ката,4S е просто замазка на нещата като 3GS,за да имат повече време,а тогава Джобс беше жив.Както се пишеше iPhone 5 е последният замислен от Джобс телефон.Вие да не си мислите,че са почнали да го мислят след 4S.По-същия начин стоят и нещата с iOS 6.Липсата му може да я усетите със следващия iPhone,а не се и знае...

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS беше много повече от "замаска на нещата", беше си почти изцяло нов продукт спрямо 3G. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение от прочетеното до тук и изгледаните клипчета относно iOS 6 и другите "новости" е,че липсата на Стив Джобс започва сериозно да си казва думата.

А какво трябваше да има в iOS6 за да не се усети липсата на Джобс? Пак казвам, огромните разлики от доста версии насам са под капака. Ако искаш "новости", взимай един nexus и през шест месеца ще ти сменят цвета на акцентите и ще се чувстваш сякаш си с нов телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Lyudmil то и 4S е изцяло нов продукт спрямо 4-ката.Само дизайнът им беше еднакъв,но отвътре всичко беше променено,но и двата продукта играха ролята на замазка за новите модели.Догодина ще видите 5S със A6X чипа с четириядрени графики,същото количество рам,същият 4-инчов ретина дисплей малко по-ярък от на 5-цата както стана с 3GS и 4S и отново ще бъде замазка за 6-цата.Историята е една и съща...

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо: пише се "замаЗка", второ: ти, ако на напълно нов хардуер викаш "замазка", какво ще обявиш за "ново"? Да прави св@рки? Да лети в космоса? Спри малко да дрънкаш наизуст(за 3гс най - вече) - това им беше телефонът, който помля всичко живо на пазара като бързина и производителност. Две години след старта му, още беше в първите десет по бързина на браузъра!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам но при мен iOS 6 на 4-ката върви по-добре някак по пъргав е. другата седмица ще минавам на 4s та ще видим там как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо объркал съм се да замазка е,но няма значение.

Второ не съм казал,че 3GS и 4S не са нови продукти,къде го видя това?Казвам,че и двата модела са направени,за да имат време да мислят за новите модели.Дизайнерите са се заели да проектират дизайна на новия модел,докато хардуерният отдел се е занимавал с това как да натъпче по-мощен хардуер в същата "кутия".4-ката е замислена още след iPhone 3G,5-цата след 4-ката тоест Джобс още е бил жив и е имал пръст в проектирането на 5-цата,а някои от потребителите вече усетили липсата му...надявам се сега разбрахте какво имам в предвид...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виждам че си напред с инфото.

П.П. Защо наричаш "дизайн" само външния вид? И, само това ли дефинира "нов модел"?

http://en.wikipedia.org/wiki/Design

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да съм наричал дизайн само външния вид?Просто това е главното,което се забелязва от обикновеният потребител.Не ти ли беше дразнещо като видя изцяло нов хардуер в "опаковка" от една година или даже година и четири месеца?Ако за пръв път се сдобиваш с iPhone както беше с мен с 3GS не е проблем,но иначе за мен е дразнещо.Както и да е аз казах това,което искам с пъвия си пост,който беше в съвсем различна насока,но карай...

Редактирано от N1k0lA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Гога,сега се занимавам с една 3Gs- ka и няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да питам като шервате снимки във Facebook от Photos.app с каква големина ви ги качва?Аз качвам 3-мегапикселова снимка(1536x2048) и във FB е 433x480?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Проблема" е във Фейса а не в 6.0! Както каза Алекс, винаги е било така ако ще и от компа да ги шернеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ако ще и от компа да ги шернеш

От компа ми ги качва в пълен размер,от приложението 960x717,а от Photos 433x480.Има някакво ограничение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се обзаложа, говоря на изуст, но от телефона винаги е било така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...