Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

Някой да има проблеми с Wi-Fi?

Като си пускам мрежата, която работеше след слагането на iOS6, сега ми излиза страницата на apple.com.

Тоест, пускам си Wi-FI-а и изведнъж ми изскача страницата на Apple без нищо да съм пипал и на Wi-Fi-а ми изписва - Not Conected.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

Всичко работи гладко,само не мога да схвана логиката на новия App Store и не мога да намеря Passbook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова не можете да му схванете на стора? Аз така бях свикнал с него, че трудно се върнах към стария.Sovar:

Settings>Wi-Fi>("Твоята мрежа"), натисни синьото кръгче със стрелката...

Скролни до долу и задай HTTP Proxy да е Auto

Скоро ще фикснат тоя глич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече има джейл за стари устройства. Ето и информацията, която намерих.

http://www.jailbreaknation.com/jailbreak-6.0-ios-6-for-iphone-4-iphone-3gs-ipod-touch-with-redsn0w

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Метода го има още от GM да не кажа и от преди това: http://bgiphone.com/topic/19724-apple-представи-ios-6/page__st__350#entry170879

Имам проблем със секцията Updates-> Purshased! Изхвърля ме при опит да влезна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблеми с Wi-Fi?

Проблем с безжичния - няма!

Новият APP Store и Passbook при мен съвпадат. Реално на мен новият стор не ми харесва. Това не е мрънкане, а мнение. Не ме кефи, излишно натъпкано съдържание.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият APP Store и Passbook при мен съвпадат

Това какво ще рече??

@Sovar, не е единствения с проблем с wifi. Горе съм му дал решението.

@julian, всеки може да харесва или да не, каквото иска :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен стора е натоварен;)Каза,че няма да тестваш:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг за Updates-> Purshased?

При мен изчезнаха някой от платените /временно безплатни/ програми от пърчайзд.

Уотсапп го няма и иска да го плащам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг за Updates-> Purshased?

Няма ядове, само малко по-бавно ми зареди списъка, но той е доста голям :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво ще рече??

Ами влизам в приложението нищо не е активно /ако трябва да бъде де/ и отдолу си има бутон - арр. store. Така че за мен тези двете неща имат една и съща функционалност. Може и да греша де, но това имам аз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има специална тема за приложението.

Добре работи:

5291640K.jpg

5291641Q.png

5291642G.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apps for Passbook ми е празно в АppStore. Но не ми приема паролата. Имам няколко програми за update, но не ми приема паролата :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пускам го тук, като новина, понеже не съм тествал дали се получава и как работи в последствие. Съдейки по източника всичко трябва да е наред, човека изпипва нещата преди да пост-ва :smile:

Новината е, че вече има Тетърд джейл за iOS 6, чрез Resn0w 0.9.13dev4, но само за А4 устройства (iPhone 4, iPod Touch 4, iPad 1). Второто но, е че Cydia се качва ръчно през терминала. Ето каква е процедурата:

Ако решите да тествате, го правите на своя глава. Аз за сега ще се въздържа, до ънтетърд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е ново, аз бети не ползвам, а то работи с финалния релийз, до който всички имаме достъп :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул вече имат нано сим на склад. Пиша тук, защото другата тема е заключена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези с 4-ки, които се чудят дали да ъпдейтват, само ще кажа че Аpple са отрязали поддръжката за:

- 3д сгради и turn-by-turn навигация в Maps (а също така липсват и търсения за обекти както в гуугъл за страната ни);

- няма Сири;

- няма Facetime по мобилната мрежа;

- няма Panorama в камерата...

Да не забравяме и премахването на YouTube, което важи за всички.. (приложението пуснато от Гуугъл в App Store за момента е смешка)

Имах 6.0 изтеглен в 20:03, но смятам да пропусна засега ъпдейта, а доста го обмислях. Бих го направил ако знам, че ще мога да се върна след време на 5.1.1.. Или пък ако скоро се появи джейл за 6.0 и бъдат добавени тези "липсващи" неща чрез добавки от Сидия..

Егати това с навигацията е простотия, защо няма turn-by-turn, и пак иска да имаш internet connection за да ползваш Maps, айде 3D сградите ще го преживеем, но се изложиха

Редактирано от D3adD3vil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо плачете толкова за тази навигация,колко я ползвате,при налични Navigon,iGO и т.н.

След година две,когато си донагласят навигацията от Apple може и да не се наложи да ползваме други.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези с 4-ки, които се чудят дали да ъпдейтват, само ще кажа че Аpple са отрязали поддръжката за:

- 3д сгради и turn-by-turn навигация в Maps (а също така липсват и търсения за обекти както в гуугъл за страната ни);

- няма Сири;

- няма Facetime по мобилната мрежа;

- няма Panorama в камерата...

Да не забравяме и премахването на YouTube, което важи за всички.. (приложението пуснато от Гуугъл в App Store за момента е смешка)

Имах 6.0 изтеглен в 20:03, но смятам да пропусна засега ъпдейта, а доста го обмислях. Бих го направил ако знам, че ще мога да се върна след време на 5.1.1.. Или пък ако скоро се появи джейл за 6.0 и бъдат добавени тези "липсващи" неща чрез добавки от Сидия..

  • 3D сгради и без това има само в някои страни и България не е сред имащите.
  • Нормално е iPhone 4 да няма Siri, това от две година се знае.
  • Turn-by-Turn няма на iPhone 4 защото няма Siri, именно то говори.
  • FaceTime по мобилния и Panorama-та са нещата които нямам идея защо няма да ги получи iPhone 4, но могат много лесно да се добавят :smile:
  • YouTube не мисля че ще липсва на някого, според мен има достоен заместник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо плачете толкова за тази навигация,колко я ползвате,при налични Navigon,iGO и т.н.

След година две,когато си донагласят навигацията от Apple може и да не се наложи да ползваме други.

Защото Navigon и iGО са платени :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mалко са хората с неджейлнати телефони и купени навигации в България.. Аз именно за това ползвах до момента главно Maps (google версията). Все пак се изкуших и качих 6.0. Всъщност има маршрути и може да търси поне по улица на 4-ката. Но няма почти никакви POI-та. Само училища, болници (май), летища... Ето една безплатна алтернатива иначе: http://itunes.apple.com/us/app/maps+/id416753449?mt=8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...