Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple представи iOS 6


mupo

Recommended Posts

  • Отговори 514
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    76

  • Alxx®

    31

  • kal1ch

    29

  • killer4o

    28

не ми го ъпдейтва

дава ми грешка

:tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Sovar: Users\<User>\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, спасяваш ни от такъв грозен и юнашки спам, че не знам как да изразя благодарността си.

Един клик не стига... :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези с 4-ки, които се чудят дали да ъпдейтват, само ще кажа че Аpple са отрязали поддръжката за:

- 3д сгради и turn-by-turn навигация в Maps (а също така липсват и търсения за обекти както в гуугъл за страната ни);

- няма Сири;

- няма Facetime по мобилната мрежа;

- няма Panorama в камерата...

Да не забравяме и премахването на YouTube, което важи за всички.. (приложението пуснато от Гуугъл в App Store за момента е смешка)

Имах 6.0 изтеглен в 20:03, но смятам да пропусна засега ъпдейта, а доста го обмислях. Бих го направил ако знам, че ще мога да се върна след време на 5.1.1.. Или пък ако скоро се появи джейл за 6.0 и бъдат добавени тези "липсващи" неща чрез добавки от Сидия..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е честит iOS6 :

Мапс работи супер, даже улиците излизат на български. (iPhone 4s)

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам написаното от DreamcatcheR, аз все пак скочих и без друго не съм с джейл. Всичко посочено по-горе е верно, малко променен цветово интерфейс и това е. А, да има Passbook ама файда от него йок. Лека полека режат 4ката, все пак има нови модели :tooth:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това вече е срамота!Дай сега и да си останем само на 5.1.1, да отрежат и ъпдейта към 6-цата!Е тук вече мога да кажа:

Лаком гъз, кръв с*ре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво написа DEV-TEAM BLOG:http://blog.iphone-d...1/blob-o-riffic

A4 devices and 3GS will always be downgradable (and jailbreakable) due to limera1n. The tethered iOS6 jailbreak for those devices (and untethered for old-bootrom 3GS) will be out when Cydia and other important pieces are all working properly

Всички утройства с процесори A4 и 3GS винаги ще могат да се доунгрейдват и джейлбрейкват поради limera1n експлойта.

Аз лично сложих iOS 6 от любопитство, според мен това трябваше да бъде iOS 5.2 , няма толкова нови въведения, че да бъде отделен ъпдейт.Картите поне за Варна са детайлни, дори почти еднакви с тези на google, говоря като сателитни снимки, иначе за обектите в града освен болниците и улиците друго не показва.

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто го има limerain знаем, че е вечен защото е bootrom експлойт.

Джейл знаем че има винаги. Интересува ни да е untethered.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казахте за App Store. Как работи спрямо старата версия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има промени, то май това е основното за 4ката като промени де. Мога да сложа шотове от стора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние сме ги виждали преди два месеца. Как работи ни е по-важно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи нормално. Дръпнах и през тюнса /youtube/, а през 3G на телефона /Play tube/ - няма грижи. Малко сега ми е странно обаче :tooth:

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не казахте за App Store. Как работи спрямо старата версия?

Нещо не мога да го схвана,когато отворя някой жанр и искам да видя най-новото ми отваря само с А и то донякъде и не виждам датите на въвеждане на апликацията,а и пасбук не я намирам никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да започна да свиквам с това

d80a16211306261.jpg

Всеки път като вляза в AppStore и приложението крашва, но е разбираемо сега извършвам рестор на бекъп, а и ipod-a e само с 256 мб рам.Няма да свалям до по-стара версия, защото iPod-a го ползвам само за музика и не ми пречи товаНо трябва да събера пари и да взема ipod touch 5 или iphone 5, а невиждам това да стане скоро. :D

Редактирано от BMW3series
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наситих и се на 6.0 :) Този път ще оставя на вас да тествате :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си екстра с 6.0 Всичко, което използвам бачка добре. За момента не виждам повод да мрънкам :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега гледам, че и maps-a има корекции, за мен са приятни. Дава посоките на маршрута при това доста прегледно. За звук - няма или поне аз не открих.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...