Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Premier League


Lyudmil

Recommended Posts

Сезонът започва утре 18.08.2012 г. и както Grievous ме подсети не може да минем без тема, в която да не си чешем езиците цяла една година! :smile: Така, че ето я и нея, всеки е свободен да пише, каквото мисли като се надявам да спазваме добрия тон. Ето и първите мачове:

dacf95abcf14170f.jpg

Какви са вашите очаквания от сезона, кой според вас са претендентите за титлата и ще има ли отбор, който да изненада фаворитите?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Юнайтед, Сити и Челси ще бъдат фаворити за титлата. Челси направиха силни трансфери, Юнайтед взе Кагава, който в предсезонните мачове игра много добре. Ван Перси ще ми е интересно как ще се интегрира в отбора. Арсенал, особено ако продадът Сонг, ще се борят за 4 място с Тотнъм и Нюкасъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ливърпул и Арсенал се изложиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те Ливърпул в последно време само се излагат.

Стабилен фен съм им и се надявам да направят нещо този сезон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ливърпул освен да се класират в топ 6 незнам какво друго могат да направят. Или да се възползват, че Юнайтед, Сити, Челси, Арсенал и т.н използват повечето си резерви в Карлинг къп. Но с такава игра, каквато показаха днес - трудно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой, който знае как можем да гледаме мачовете на любимите ни устройства?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има една програмка tnt-tv france. Струва 0.79 €.

Програмата има линкове за всякакви мачове от големите първенства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добър мач стана на Етихад. Много ми хареса играта на Саутхемптън. Направиха една много тъпа грешка, след която Джеко вкара. Ако не беше тя можеше и равен да свърши мача.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено останах приятно изненадан от Саутхямтън. Новакът в лигата да гостува на Шампиона от миналия сезон и да се опитва да се надиграва като гост, че и да съумее да отбележи 2 гола си е направо похвално. А не като Sunder..bus, които бяха излязли за Х, ама от отбор на О'Нийл какво друго да очакваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Everton 1 - 0 Manchester U.

Нещо много тихо в темата?!?! :thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много силен мач на евертън. Халфовете и нападателите им обираха всички спорни единоборства. Юнайтед може би избра грешна схема за мача. Беше прекалено наситено. Без изявен забит напред нападател уж по-бърза игра с много динамика, но просто при затворения мач това не се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гениален Фелайни. Евала на Евъртън. 90% от високите топки бяха техни.

Безидеен Юнайтед в нападение. Само Кагава се опитваше да направи нещо, ама ... Ужасен старт на сезона. Следващия мач с Фулам на Олд Трафорд - задължителна победа !!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След толкова години сър Алекс съвсем е отнесен... Не за първи път ( този сезон още за първи път ;) ) му се случва да не напипа точната схема. Може би е време да започне да се замисля за почивка ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък все едно сте очаквали летящ старт..

Кога Юнайтед са почвали сезон във Висшата лига ударно? За всичко си има време, а в последните години е ясно изразено, че силната игра на отбора идва зимата.

А че играха безобразно, така беше. Не ми се иска да почна да храня футболистите на ред, но някои сериозно трябва да се замислят над физическата си форма и най-вече - килограмите. А когато става въпрос и за основната фигура в отбора, то това е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

536250_10151075042933526_812718633_n.jpg

Going home after the game..3:0 we won, 2 goals for me, it was a good day at work. :smile:)))

Връщам се от мача днес. 3:0 за нас, 2 гола за мен.. :smile:)))

От официалния профил на Бербатов във ФБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добър тоя Бютнер :) Евала на Бербатов, да продължава така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aз лично имах/м големи очаквания за Ник Пауъл. И почна да ги оправдава - влезе за 15 мин и вкара гол. А Бютнер ми беше пълен анонимник като беше закупен, но направи уникален дебют и показа на какво е способен. Евра гледаше леко тъжно по едно време на пейката..

299389_515415405152448_356795572_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пауъл вкара гол стил Пол Скоус. На мен и Пауъл и Бютнер бяха пълни анонимници и в първия си мач играха много добре. Надявам се в някой следващ мач да е титуляр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

къде го гледахте мача че така добре сте информирани

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност не по Диема :) Аз лично го гледах чрез sopcast онлайн + AirPlay oт мака към ТВ-то. Все едно телевизия си гледах :) Даже мисля и следващите мачове така да ги гледам. А и бритиш коментара го предпочитам пред българския, специално за мач..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с тези на БНТ - да (то по-надолу май не може да се слезе)..

Но понякога ми писва да слушам статистики от преди да са родени тези коментатори, говорейки за мачовете все едно са присъствали на тях едва ли не.. А, и имаше един (имена не помня, но не е Боби Борисов, не е и Ивайло Даскалов (а какво стана с него м/у другото, къде изчезна? Именно той най-много ми харесваше като коментатор и водещ), който при гол изпитва такова въодушевление все едно е на погребение.. Предполагам всички се сещате за кой говоря..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Статистиката е хубаво нещо. Рабираш, че човека се е подготвил. От разбора, които правят на играта става ясно, че са по напред дори и час от бг тренъорите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...