Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Premier League


Lyudmil

Recommended Posts

Сър Алекс: Може би имахме малко късмет

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън призна, че отборът му може би е имал известна доза късмет в дербито с Челси. „Червените дяволи“ спечелиха с 3:2 на „Стамфорд Бридж“, но успехът дойде след няколко спорни решения на главния рефер Марк Клатенбърг.

На телевизионните повторения се вижда, че победният гол на Хавиер Ернандес идва след положения на засада. Малко преди това пък Фернандо Торес бе изгонен за втори жълт картон за симулация.

„Сините“ завършиха двубоя с 9 души на терена, след като преди Торес, играта преждевременно напусна Бранислав Иванович с директен червен картон.

„От 10 години не бяхме печелили тук във Висшата лига. И преди двубоя казах, че тук е имало някои шокиращи реферски отсъждания срещу нас. Това е много трудно място за гостуване, особено при спорни решения. Публиката играе сериозна роля в това отношение“, заяви сър Алекс.

„Преди почивката и след нея си бяхме глътнали езиците. След това обаче успяхме да се съберем. Казват, че голът на Ернандес можеше да бъде отменен заради засада. Така че в това отношение имахме късмет. А започнахме срещата толкова добре. Брилянтно. В последните 10 минути на първото полувреме обаче малко изгубихме играта си. Нямах търпение да приключи частта. След това дойде и вторият гол. От този момент трябваше да започнем да играем добре и мисля, че успяхме“, каза още той.

„Изгонването на десния бек (Иванович) бе повратната точка за нас. Можехме да ги бием от този момент. Вкарах Чичарито, той реализира победния гол, всичко беше с нас вече“, добави шотландският колос.

„Дали Торес е искал да падне, когато всъщност можеше да продължи да играе? Мисля, че падна нарочно. Но мисля и, че Джони Еванс може би го закачи. Но факт е, че можеш да избереш или да продължиш да тичаш, или да паднеш. Можеше да продължи и да вкара. Никога не съм могъл да разбера нападателите в тази ситуация, никога не бих пропуснал такъв шанс – щях да се възползвам, а не да падам. Той реши да падне, имаше вече един жълт картон, така че той си е виновен“, продължи Фъргюсън.

„Но трябва да отдадем заслуженото на Челси, не спряха да гонят докрай. Давид Луис тичаше като отвързан, личеше си, че иска да върне тима си в мача“, сподели още мениджърът на Юнайтед.

Източник: gong.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да зарадвам тези от нас, които не ползват телевизори: sop://broker.sopcast.com:3912/133007

Chelsea - Manchester United on Sky 1 HD @2700 kbps отваряте със sopcast, вече има и за мак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер мач се получава !

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Колеги,

Някой дали случайно е попаднал на качествен стрийм (HD по възможност) за мача Юнайтед - Ливърпул, който ще започне след около час и ако му е удобно да го сподели разбира се. Благодаря предварително !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук http://livefootball.ws/ линковете винаги са HD. Обикновено ги качват 5 мин преди началото на мача, за да гледаш ще ти трябва инсталиран SopCast или TorrentStream, зависи какъв ще е стрийма.

ПП. Прогнозите ми:

Ман.Ю 3:1 Ливърпул

Арсенал 2:1 Ман.Сити

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Невероятен мач и два прекрасни гола на Бейл изкачиха Тотнъм на 3-то място.

Уест Хям 2 - 3 Тотнъм

1. Манчестър Юнайтед

2. Манчестър Сити

3. Тотнъм

4ЕЛСИ

5. Арсенал

6. Евертън

18. Aston Villa

19. Reading

20. Queens Park Rangers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 2:1 за Уест хям и 0:0 в мача на Осасуна

eva5epy7.jpg

Голям карък ме гони в другите 3 фиша:

ave7yvyg.jpgume5e8yb.jpgpy5uqe5a.jpg

Ако Бейл не беше вкарал в края за 3:2, взимах близо 240 евро, сега трябва да се утеша с тези 66 поне не съм капо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Червените дяволи излизат днес на своя стадион Олд Трафорд да подпечатат 20-та си рекордна титла четири кръга преди края на първенството. В същото време съперника Астън Вила се бори със зъби и нокти да остане и следващия сезон във висшата лига на Англия.

Какъв ще е края - по ДиЛема от 22.00 часа.

Очаквам много хубав мач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах поне още гол-два през второто полувреме, но и на това съм доволен! До края на сезона ми е интересно дали Евътрън ще завършат над Ливърпул. Ако Суарез го накажат за канибалската проява надали ще минат Евъртън.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Not forever 19... :D

Честита 20 титла на всички фенове на отбора! Догодина пак + ШЛ! :)

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ШЛ малко трудно. Зависи де - групи, осмина финален жребии и т.н но пък от друга страна и късмета е фактор. Миналата година Челси на късмет го откараха цял сезон, пък направиха дубъл.

Аз бих се радвал на ВЛ + ФА Къп (крайно време е!) :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Публикувано (редактирано)

Битката за топ 4:

3. Челси - 69 точки

4. Арсенал - 67 точки

5. Тотнъм - 66 точки

Мачовете до края:

Астън Вила - Челси

Челси - Евертън

Арсенал - Уигън

Нюкясъл - Арсенал

Стоук сити - Тотнъм

Тотнъм - Съндерланд

Редактирано от Lyudmil
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стана страхотен мач. Лино аз съм раздвоен. Арсенал или Тотнъм в ШЛ. Арсенал не правят нищо. Съигнали са максимума с тия играчи и до там. От друга страна Тотнъм на моменти показва голяма класа и съм сигурен, че ще се представят по-добре от Арсенал

Не им се дават пари за класни играчи а билетите им са едни от най-скъпите в Англия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek недей да мислиш относно Арсенал, какъв максимум са били стигнали с играчи на по 21-24 години, които показват страхотно развитие и тепърва ще се види на какво са способни, както и такива взети миналото лято, които имат изигран само 1 сезон зад гърба си във Висшата Лига. Отделно лятото ще се вземат няколко играчи, така че тоя отбор има на къде да се развива. Относно Тотнъм каква класа видя там, имат един единствен играч - Гарет Бейл, който ще бъде продаден през лятото и край. Този отбор нито има манталитета, нито класата да играе в ШЛ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Казвам лично мое мнение. За мен тотнъм имат по добри играчи на всяка една позиция от арсенал. А относно Мертазакер, Подолски и Артета ги взехте на пожар, защото всички важни фигури напуснаха.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде,само за Арсенал,да не говорите за "манталитет и класа",за ШЛ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

eek, нищо против мнението на хората нямам, но просто това, което каза няма и грам истина. Арсенал е отборът с втората най-добра защита до момента в лигата след Ман.Сити, като е допуснал само 36 гола, Тотнъм са допуснали цели 45, Арсенал е вкарал 67 гола, а Тотнъм 63. Посочи ми на кои (всички) постове имат по-добри играчи от Арсенал, че освен един Гарет Бейл друга класа нямат. Той им бие фауловете, дузпите и им вкарва головете и затова за 31 мача има 20 гола и само 5 асистенции, един Уолкът например за 30 мача има 13 гола и 10 асистенции като не е играч за всичко, какъвто е Бейл. Пилетата са абсолютно средняшки отбор и сега като си продадат звездата нямат никъв шанс в групите на ШЛ, така че по-добре да си играят Лига Европа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Saturday 17 August 2013 shim.gif

15:00 Arsenal v Aston Villa

15:00 Chelsea v Hull shim.gif

15:00 Crystal Palace v Tottenham shim.gif

15:00 Liverpool v Stoke shim.gif

15:00 Man City v Newcastle shim.gif

15:00 Norwich v Everton shim.gif

15:00 Sunderland v Fulham shim.gif

15:00 Swansea v Man Utd shim.gif

15:00 West Brom v Southampton shim.gif

15:00 West Ham v Cardiff

пълната програма за сезона

http://www.premierle...iew=.dateSeason

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Макар и да няма попадения, Юнайтед и Евъртън правят най-зрелищния мач от началото на сезона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен важното е, че Арсенал са на 1-во място в лигата, другото е без значение. Но от друга страна хванах 2-ката на Евертън на 5.25 :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне Дейвид Мойс разбра как Евертън може да бие Ман Ю - като си тръгне. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мойс направи голяма грешка, когато махна целия щаб на Фъргюсън и докара неговия.

Сега това непознаване качествата на играчите и липса на опит да управлява отбор от ранга на Юнайтед може да ни коства мястото в шампионската лига догодина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Юнайтед без Перси е като Барселона без Меси. Каквото и да говорим, това е положението. Но нека не забравяме, че САФ също не се окичи с медал когато застана на волана. Трябва да му се даде време на Мойс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...