Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да синхронизираме контактите си с Outlook


mupo

Recommended Posts

Явно трябва да има ръководство и за тази очевидна и проста според мен операция....

Какво ви е нужно:

  • Microsoft Outlook от офис пакет на Microsoft
  • iTunes

Преди да започнете стартирайте Outlook и го конфигурирайте!

Ако не искате да ползвате email акаунт, то му задайте, че искате да го ползвате без email поддръжка.

Стартирането и конфигурирането на Outlook преди синхронизацията е важно, ако не го направите рискувате да закубите контактите си на телефона!

Запазване на контактите от iPhone към компютъра (Outlook)

1. Включвате телефона към компютъра и стартирате iTunes.

2. От таба Info намирате опцията Contact, слагате отметка на Sync contacts with: и от падащото меню избирате Outlook.

5x7wcp.jpg

3. Натискате бутона Apply и синхронизирате. След приключване на синхронизацията може да отворите Outlook, да изберете таба Contacts и да се уверите, че контактите ви са там.

Качване на контактите от компютъра (Outlook) към iPhone

За да направите това трябва вече да сте запазили контактите си в Outlook

1. Включвате телефона към компютъра и стартирате iTunes.

2. От таба Info намирате опцията Contact, слагате отметка на Sync contacts with: и от падащото меню избирате Outlook.

5x7wcp.jpg

3. Най-долу в таба Info намирате опцията Replace information on this iPhone: и слагате отметка на Contacts

16l8pt.jpg

3. Натискате бутона Apply и синхронизирате. След приключване на синхронизацията може да отворите Contacts.app на телефона си и да се уверите, че контактите ви са там.

По същия начин можете да синхронизирате календари и бележки от и към Outlook.

Този пост беше повишен в статия

Редактирано от mupo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    10

  • рени

    8

  • imanev

    4

  • Lubo_88

    4

Имаш ли идея как да реша следния проблем с Outlook. След сингронизация в Outlook когато си преглеждам контактите ми показва само някой номера към даденото име, а не всички и тези който са записани като ифон на тела не излизат в Outlook ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да! В телефона не ги записвай като iPhone или индивидуално направено поле. Оутлук показва само стандартните за него полета. Това важи за всички версии на Оутлук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

То че е лесно, е лесно. Обаче явно не е тоя начина, или аз съм объркал нещо. Направих т'ва нещо с реалното съзнание, че щом така пише във форума, е така. Да, обаче.. след синхронизирането, около 1017 контакта, липсваха на телефона. Нито спомен от тях и на компютъра.

Извод: Лесно, лесно ама не чак толкова или не е това начина, или аз нещо пропускам.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам. При 10000 човека е това начина, при теб не е!!! Кажи каква си я свършил за да ти дадем решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм го отварял Outlook, защото нямам както да правя с него. Офиса ми е нов и просто реших да синхронизирам телефона. Видях че прави backup или поне така пишеше в началото в тунето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Че ми е сложно, така е. Само немога да намеря тема да прочета как да върна с Itunes backup-а. Ще пробвам, ама искам първо да знам какво правя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

аз пък имам следния проблем имам добавена някаква група и немога да я изтрия ако може дами кажете как да я изтрия.Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Аз пък имам следния проблем . Направих сунг на контакт , но с windows contact , и после ми изчезнаха контактите от телефона а ги няма и на компа ... някой има ли представа как да ги върна ? направих го по същия начин по който е описано горе ,....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да беше прочел цялата тема, както и да беше използвал търсачката преди това....

http://bgiphone.com/topic/7234-проблем-със-синхронизирането-на-контакти-с-outlook/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Понякога записваме телефонни номера на контакти не като mobile или home, а като iPhone или нещо друго. По подразбиране обаче тези телефонни номера не се виждат в Outlook. За да се виждат трябва да се включи видимост на полето Other Phone.

А ето как става това:

http://www.youtube.com/watch?v=eKir_Gam620

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте!

Искам да попитам, има ли начин, контактите от телефона, да се запазят на компютъра с друга програма освен Оутлук?

Всъщност, в компютъра незнайно как, намерих папка с някой от контактите което много ми допадна, но идея си нямам как е станало. Ако някой знае, моля да обясни.

ето така изглеждат контактите в компютъра

8.5.2011%20%D0%B3.%2016-48-12%20%D1%87..jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато закачиш телефона към айтюнс и цъкнеш върху иконката му - появяват се няколко таб-а за настройка на синкването, кое с коя програма и пр. В таб-а info има опция за програмата с която да синкне контактите: Outlook или AdressBook(във Win7 е Contacts май...). Избери една от двете и дерзай, но внимавай с настройките , за да не ги "хване липсата".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато закачиш телефона към айтюнс и цъкнеш върху иконката му - появяват се няколко таб-а за настройка на синкването, кое с коя програма и пр. В таб-а info има опция за програмата с която да синкне контактите: Outlook или AdressBook(във Win7 е Contacts май...). Избери една от двете и дерзай, но внимавай с настройките , за да не ги "хване липсата".

Ммм даа,

ето така бяха настройките. Сега няма нито един контакт :sad:

8.5.2011%20%D0%B3.%2018-39-19%20%D1%87..jpg

М/у другото, преди да направя тоя гаф, си изтеглих FUNAMBOL, показа ми, че е синхронизирал контактите, но в сайта не ги виждам

Редактирано от рени
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво направи та изчезнаха?

пп: Регистрира ли се във funambol?

Натиснах Sync :unsure:

Да, регистрирах се.

8.5.2011%20%D0%B3.%2019-00-24%20%D1%87..jpg

Направете ми забележка, ако снимките са ми в повече

Редактирано от рени
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си влизала във фънамбол преди да синкнеш с контактс - айтюнс е възприел че телефонът е бил с друг синк акаунт и затова ги е изтрил. Сега влез пак във фънамбол и се опитай да настроиш да замести наличното в телефона и ползвай само него за синхронизация.

От фънамбол можеш да свалиш програма, която да синхронизира акаунта ти с някоя от програмите в компютъра и така ще ги имаш и там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох, много ми е сложно всичко. Имам над 200контакта, хубавото е, че ги пазя в картата от старият ми тел.Лошото е, че за да използвам Фънамбол, трябва да инсталирам Outlook, а никъде не го намирам... /безплатно/ <_<

Няма значение, ще видя какво ще правя.

Благодаря ви за вниманието все пак :) Рядко се среща форум с толкова отзивчиви хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, НЕ ЦИТИРАЙ ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ!!! Има бутон "Бърз отговор".

Съжалявам ако съм отнела времето на някой. Няма да ви притеснявам повече :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търпеливи сме: "Блага дума, желязна врата отваря".

По нашему: когато изложиш проблема детайлно - винаги ще получиш помощ. Няма значение дали е Рени, Гошо, Тошо и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...