Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Имам нужда от съдействие за подмяна на iPhone 5


Pe6o666

Recommended Posts

Такова нещо се получава с email (на немски е - нямам време сега да го превеждам).

http://take.ms/Lv0HUC

С няколко думи - уведомяват, че телефона е сменен с друг (Ersatzprodukt iPhone 4).

Kутийки сега не намерих да снимам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само искам да споделя как е тука в Испания със смяната на Iphone .. Просто отиваш със фактурата без значение от оператор,страна,държава или каквото и да е,отиваш казваш за проблема като телефона се сканира с някакво си тяхно устройство и без въпроси или недоплъвки изкарват чисто нов телефон и ти го предоставят....вече съм сменил два 4S и един 5 бееез проблем... ако някой иска да праща и сменям :smile:

Редактирано от lomski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
И на този го има, ама нямам нерви вече да се занимавам...

Четох как един тип сменил седем телефона с green glow и се отказал да сменя повече.

На мен ми зеленее за сега само в офиса. Офисът е с мокет. :)

Проблемът изчезва с поставянето на антистатичен протектор на дисплея, но пък аз не понасям протектори и го преживях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета здравейте и от мене , купих си на лизинг 5тицата през Февруари от Глобул , понякога когато някой ми звънни , на него му дава , че телефона ми е изключен , а това не е така , и аз получавам смс след 30 сек , че са ме търсили ,а и понякога просто не иска да набира никой... това се случва рядко , но все пак се случва !

Вчера пък докато си стоеше мирно на леглото се спука дисплея !? ОМГ !?

Сега какво трябва да направя ;/ Ще ми го сменят ли с нов ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връщай го.

Това с дисплеят няма да мине...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е как се процедира в тази ситуация , отивам в Германос с телефона и гаранцията и кво да им кажа ... колко време чакам за нов.

- телефона е изпускан но преди 2-3 месеца и нямаше дори дръскотина , сега го пуснах на леглото от 30 санта , беше с калъфа как ще се спука толкова лесно ?Ю!

Редактирано от Dante123
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам , не знам какво да правя тогава колеги , говорих с оператора на Глобул той каза , че ще го заменят , в Германос ми казаха , че ако е застрахован ще го ремонтират ( не е у мен гаранция , а не помня дали имам застраховка) .. май ако ми откажат да го сменят ще спра да го плащам ! Ю!

Редактирано от Dante123
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Спри с тази глупост на края на постовете ти...

При спукан дисплей,няма да ти го подменят при никакви положения.

Ако имаш застраховка,ще извадиш късмет.

Като спреш да го плащаш,какво-няма да си вземат парите сигурно?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да няма да си ги вземат , дори и да се стигне до съд и т.н няма как , за всичко си има начини .

А някаква идея , ако реша случайно да го поправям сам , кой сервиз да посетя и колко ще ми струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.alekserviz.com/

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Някой знае ли как може да се провери в Глобул до къде е стигнал дефектирал телефон? Идеята да чакам 30 дена в неведение ме изнервя много?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дрънни на 123. Чакането 30 дни е максималното допустимо по закон при изпълнение на гаранция. След това, можеш да си искаш парите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Я да се допитам до вас, че не съм много наясно..

5-ца купена директно от apple store в UK има ли 2-годишна гаранция навсякъде в Европа? В този случай, Криейтив център ще поеме ли ремонта?

Или е 1-годишна международна, а втората година - само от страната, в която е закупен телефона? Ако е така - директно в магазин ли се носи или се праща по пощата?

Нямам проблеми с телефона, просто ми е интересно, понеже след 1 седмица му изтича 1-годишната Епълска гаранция, а имам идея да го продавам и да знам какво е положението...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 година е епълската. 2 години нямат ли само операторските? Криейтив май поддържат епълската гаранция.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение. Втора година получаваш само от оператор (изключвам Apple Care).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, а нали продават отключени телефони? За тях не важат ли европейските разпоредби / ЗЗП?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Епъл стор е представителен/собствен магазин на производител и задължението е минимум една година. Две години е търговската гаранция от който и да е друг продавач.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, сега разбрах "тънката" разлика :) Значи само Епъл кеър е вариант, но не си заслужава само за 1г. отгоре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да се отнесем до страниците на apple.com за съответните страни. Без да знам френски откривам разлики между френката и английската версия в частта касаеща гаранцията. Не съм специалист в тази област и се надявам някой по сведущ да ни осветли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През абсолютно същите адреси минах и аз преди да питам тук :)

Действително обаче никъде не видях, че има разлика в годините гаранция, когато става въпрос за производител и търговец.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от чисто любопитство, производителя след като извършва директно търговска дейност не е ли и търговец?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...