Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Бях и гласувах, защото това е мое право (едно от малкото в тази държава). Защото не желая да оправдавам мързела си с фрази като "няма за кой да гласувам", "всички са маскари" и т.н. Осъзнавам, че гласа ми е глас в пустиня, но не съм сам нали?! Много сме! Трябва да сме много!

post-63-1412487571,6803_thumb.jpg

Умишлено позамъглих;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Българите сме си куц народ и има една оправия-бой.По-цивилизовано казано затвор и може би връщане на смъртната присъда за политическа корупция,като държавна измяна.С една работеща правосъдна система.Всеки политик трябва да живее в страх от това да прецака народа си.Защото в момента има чувство на тотална безнаказаност.Просто политик не е влизал никога в затвора,а сме на първо ниво по корупция.Ситуацията е страшна и трябват всякакви марки.Тук е форума на айфон-телефон който струва 3-4 работни заплати в България.От това следва че повечето хора тук се оправят някак,въпреки държавата.Така е като си силен,умен,можещ навсякъде ще се оправиш.Държавата ти създава пречки,но ги преодоляваш.Майка България е страшна за всички по-слаби.Все пак цивилизованоста на всяко едно общество се определя от отнешението му към по-слабите.А като знаете всеки един човек в неравностойно положение как се чувства в България ще разберете колко сме цивилизовани.

Аз продължавам да вярвм, че чужд контрол ще оправи много неща и много от големите хора ще са зад решетките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм разбран погрешно. Сега сме на нищото, което ще продължава и от утре, за жалост.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не почваме с безпочвени обвинения сега. Да обсъждаме като цивилизовани хора. А дали емирство, република или щат е все едно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах, за пръв път от години насам, защо ли и аз не знам...може би точно защото е мое право, може би точно защото си представих автобусите, което стоварват хора, които нямат нищо общо с живота ни, но ще определят с гласовете си кой да ни управлява, може би защото за пореден път се опитвам да взема собствения си живот в ръце и да не съжалявам за избора, направи във вече толкова далечната '89-та...гласувах, просто защото съм едно такова опъко животно, дето троши стената с глава и трябва само да се убеди в правотата и погрешността на действията си...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дочуват се идеИ за президентска република. Може би след толкова години простотии е време и за такова нещо да се помисли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е същото адаш. Искам хората, които ще ме управляват да носят имена като Георги, Васил, Иван, Асен, Калоян, а не Хасан. Ахмед, Юсуф, Джон, Пол, Степан,Григорий и т.н. За това отивам да гласувам.

Аз пък нямам нищо против имената на тези, които ще ме управляват, стига да правят това, за което съм ги избрал и да си изпълняват обещанията, дадени в кампанията.

Много е простичко: обещават и изпълняват - да стоят и 10 мандата в НС щом заслужават.

Не изпълняват и лъжат - хайде тия, които сме ги избрали да им потърсим сметка и да ги разкараме от топлото местенце в НС.

И още нещо: крайно време е в тази държава да се появи една дясна партия с дясна политика и ще видите как ще вземат над 60% още на първите избори.

Няма как да се променя каквото и да е, при положение, че всичко е ляво.

Затова и последните 8-10 години все се чудим кой да избираме и е все тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е същото адаш. Искам хората, които ще ме управляват да носят имена като Георги, Васил, Иван, Асен, Калоян, а не Хасан. Ахмед, Юсуф, Джон, Пол, Степан,Григорий и т.н. За това отивам да гласувам.
Най-безумния коментар.So much тесногръдие.Но най-вероятно ще ги получиш.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм за чисто българско управление.

И гласувах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма как да е чисто българско управление при условие, че има толкова голям брой турци и цигани с българско гражданство. За да са по-малко в управлението, трябва да се гласува.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

bgiphone доста расистки форум.Хайде награбете ме,но Лютви Местан ми изглежда околко 100 пъти по-интелигентен от Бойко,на когото помагате като гласувате.А кой е по-страшен не знам кой може да прецени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой говори за расизъм? Ако българите са мнозинство в България е редно да са мнозинство и в парламентта, нали така?

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно ни е по-добре,ако живеем зле заради Цецо,Иван,Пламен, но ако се казват Мюнюн и Мехмед ще е по-зле.Замислете се колко дълбоко в корените ни е ксенофобията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми обяснявай какво изкривявам.За теб името на един човек е по-голям проблем от всякакви други качества.Така го написа,значи така го мислиш.Ти си Мюмюн не вървиш.След като почнах да разсъждавам започнах да се опитвам да се променя към по-добро.И видях че в нас българите са насадили толкова предразсъдъци,че това е едно от най трудните неща за изкореняване.Още от началното училище,когато ти обясняват за турските зверства най-подробно.Кому е нужно да се насажда тази омраза още във 2-3 клас.Виж постнал съм една тема за подкасти-там имам едно предложение за един син на терорист как е възпитаван в омраза.Ами ние хич не сме далеч.Отиваме някъде по света и хленчим:Лошо се отнасят с нас емигрантите,у-а.А тук сме най-големите ксенофоби.Сега като се сетя и за онези гнусни селяни,които не искаха да пуснат дечицата на училище,защото били сириичета и бягат от най-големия ужас,а именно войната.Много сме зле.Това трябва да ни е първия урок в училище,а не да мразим турците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wayward, не става дума за омраза. Ако сме демократична държава, мнозинството управлява, съгласен ли си? След толкова години на лъжи и полотически игри на хората им омръзнаха празни обещания. Получава се еднин вакуум, който хората от малцинствата запълват и проблема е, че т. нар. мнозинство поради апатията се управлява от малцинството.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли предварителни данни вече, че не следя по ред причини?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам.Малцинства-мнозинства.Иска ми се да гласуваме за нова политическа система и екстрадация на всеки зает с политика последните 40-50 години.След това една напълно нова образователна система,която да не произвежда некадърници,като сегашнта и тогава може да се подобри обстановката.Иначе нали знаете:Пешо тая ли е новата,ами тя същата като старата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще те помоля да слагаш интервал след запетайките, иначе по темата...ние Арменците сме малцинство, нали така, ако спретнем една партия, к'во ще стане .......мазало....а....?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не им се връзвайте на идиотските внушения на някои сайтове, които дават резултати още в 9 сутринта!! Манипулират с малкото пари, останали им от мишките, които се изпокриха в Брюксел, Белград и некои хълмове около София!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сутринта Влади Въргала какво предложи, най на края на бюлетината да можем да задраскаме имена, които не искаме в парламента, и те повече да не могат да са депутати. Мисля че за едни избори няма да остане никой от старите муцуни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте до края на изборния ден да не обсъждаме кой, за кого е гласувал!

Работата е баш "манджа с грозде"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...