Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Правителството подаде оставка! Дали е толкова хубаво това точно в момента!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

За народа със сигурност не е добре , настъпва мътилка и нестабилност от която ще се възползват именно тия които я предизвикаха - кумунягите и ДПС ! Жалко че Бойко им се върза на манипулациите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещата отиват от зле към по-зле. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега да видим, кой ще ни управлява. Дали тези дето скачаха и правеха зулуми по улиците, защото половината от тях бяха ей така за шоуто, за зулума, но си нямаха и хал-хабер за какво протестират, нито пък ги интересуваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Закъсня даже оставаката на Буда, ама стиска до последно говедото. Както винаги, ще ни се наложи да избираме по-малкото зло, ако има въобще такова. българия няма да се оправи, никога. Калпал мартр'ял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-гнусното правителство беше!!! Много ще ми е интересно да изровим темата, преди избора им, за изборите ;) Там доста хора ми се нахвърляха в подкрепа на вожда, но карай, стари работи. Та съгласен съм с теб... Какво идва обаче!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо бях против оставка на правителството.

Тя не решава нищо,просто е едно бягство от ситуацията.

Освен това няма и кой да изберем-едни и същи мутри вече години наред-Станишев,Костов,Доган,Сидеров....само царя ни липсва....

По-добре една тотална промяна на цялата ни измислена форма на управление-240 депутата,за чии са ни толкова хрантутници на наш гръб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си натрупам негативи тук , ще кажа , че пак бих гласувала за ГЕРБ. И на двете ни фирми оборотите ни спаднаха драстично ,НО ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миме,за политика каквото и да кажеш-винаги негативи се трупат :tooth:

Нали знаеш,ние българите разбираме от две неща - спорт и политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правителството на премиера Бойко Борисов подава оставка днес на обяд. Това стана ясно от думите на премиера Бойко Борисов днес в НС.

„Ние имаме достойнство, чест. Властта ни я е дал народа, днес му я връщаме, заяви Борисов.

ГЕРБ дойде на власт по демократичен път. Вчера направихме максимума, за да удовлетворя исканията на протестиращите. От днес на практика няма какво повече да направим, заяви премиерът Бойко Борисов.

Той благодари на парламентарната група на ГЕРБ, на независимите народни представители, че са подкрепяли правителството.

Министър-председателят допълни, че не желае кръв по улиците.

Не мога да гледам окървавен Орлов мост. Всяка капчица кръв за нас е петно. Аз не мога да гледам парламент, ограден с ограда. Нито ни е цел властта, заяви Борисов.

Дойдох да ви кажа лично. Държавата има нужда от нов кредит на доверие. Оттук натък българите да си избират, заяви Борисов.

"След като искат такова управление на държавата, да го имат. Аз няма да участвам в управпение, в което полицията ще се бие с хората и няма да има политически дебати, а ще се плашим с протести. Добре, щом народът иска по този начин улицата да управлява държавата, да го направи. Колеги, няма да правим структурни промени днес. На обед, г-жа Цачева, ще депозирам оставката на кабинета. Желая ви лек ден", бяха думите на Бойко Борисов.

В служебно правителство няма да участваме, категоричен беше той.

Почти цялото правителство, начело с премиера Бойко Борисов, дойде на днешното заседание на Народното събрание. Депутатите го изпратиха с бурни аплодисменти.

На днешното заседание на парламента трябваше да бъдат гласувани промените в Министерския съвет, предложени от министър-председателя. Борисов предлагаше министърът по еврофондовете Томислав Дончев да заеме и поста министър на финансите, а министърът на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова да стане вицепремиер.

Парламентът трябваше да гласува освобождаването на Симеон Дянков като вицепремиер и министър на финансите.

Парламентарната група на БСП не влезе в зала, както заплаши вчера. От НС отсъстват и народните представители на ”Атака”. Съвсем малка част от ДПС влезе в зала. Парламентарните групи на тези партии бойкотират заседанията.

И да се посмеем с Яне Янев:

Готов съм за министър-преседател. Това беше краткият коментар на лидера на РЗС Яне Янев в кулоарите на парламента на въпрос дали е готов да застане начело на държавата. Повече информация за момента Янев не дава.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще си дое@е мамата...

Ни магистрали ще има, ни дявол...

К'во ще направи станишеФ и ония... от дпс...

Скапана работа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де шамане виждаш ли алтернатива. За да има по генерални промени трябва нова конституция а за това велико събрание ,което смятам на този етап ,че няма как да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск и аз да си изпрося негативи , ще кажа , че алтернативата я изгонихме съвсем съзнателно на 24 юли 2001...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де шамане виждаш ли алтернатива. За да има по генерални промени трябва нова конституция а за това велико събрание ,което смятам на този етап ,че няма как да стане.

Не виждам естествено и не казвам, че това е правия път, но те съсипаха всичко. Щом споменаваш бизнеса, знаеш за какво говоря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда кратък.

Само ГЕРБ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента си прав, заради ситуацията Коле, но като цяло си в голяма грешка! Тотална.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли , че при друго правителство в тези условия на криза нещата щяха да са по добри. Поне аз за тези четири години видях да се прави много повече от колкото за последните 20. Бизнеса замря последните 3 години не само в България. Работим с германска фирма и трябва да ти кажа , че и при тях положението е много зле , вероятно имат по голяма резерва и за това не рефлектира толкова при тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига де... Те, правителството си прави бизнеса... После го отнасят малките и средни производители... Убиват и малкото производство което е останало. Да мрат!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, това, което стана не е предизвикано от това правителство. Всичко започна от Костов, Станишев и т.н. На Борисов се падна да ръководи държавата в този кризисен период. Който и да беше на власт, щеше да същото. БСП и другите мижитурки се възползваха от недоволството на народа да правят политически протести.

Напълно съм съгласен с mimeto83.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен разликата е най малко в това , че преди само се говореше а сега и се видя нещо. Проблема е в това , че няма как да сравним нещата как щяха да са ако станишев беше на власт през последните 4 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, вътре в кашата съм, за съжаление... Знам какво говоря. Знам как честни хора са смазвани всеки ден от машите на това правителство. Съгласен съм с теб, че не са единствените виновници, но са виновни. Както казах и по-горе, аз също не съм радостен от смутните времена, които ни очакват обаче...

Само не ми слагайте думи в устата ;) Никога не съм споменавал Стнишев или някоя друга алтернатива... Говоря само за настоящите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...