Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Както писах по нагоре ние също не сме доволни от състоянието на бизнеса в момента , но имаше ли какво да се направи е въпросът.

Шамане ти не си споменал станишев , но нали някой трябваше да бъде а конкурент на Герб можеше да бъде само бсп.

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Виж аз не говоря за последствията от кризата върху бизнеса. Освен тях, всеки ден хиени от напове, риокози и т.н. мачкат хората допълнително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам само, че това което става в момента е по-страшно от това което стана с правителството на Ж. Виденов 1997г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добрият подарък за Рождения ми ден! :)

Много отдавна трябваше да се сложи край на тая полицейщина и на това тоталитарно управление! Демокрацията, за която се борихме беше грубо потъпкана, а малкия и среден бизнес докаран до просешка тояга. Да видим обаче какво ни очаква от тук на татък, защото светлина в другите политически сили не виждам. :unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С мъжа ми се сблъскахме и с управлението на 3-ната коалиция и със сегашното Наистина нещата са зле , но според мен нямаше как иначе. Според мен българите никога не сме искали правова държава не сме свикнали да спазваме закони и правила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има край този спор.

Отдавна не живея в България, но следя какво се случва и за жалост това, което става не е хубаво. ГЕРБ не са идеални, но бяха за предпочитани пред т.нар. тройна коалиция. Много от проблемите, които ги има сега са наследени.

Според мен, който и да дойде няма да е по-различен от предните. Всички са "пропити" от корупция и интереси. За съжаление народът ни е много беден, няма средна класа, никой не иска да плаща данъци. Всички фактори взети заедно, както културата водят до упадък.

Очаквам с любопитство и надежда развитието. Лошо е, че не виждам алтернатива на управление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички досегашни управляващи имат вина,за положението ни, в което сме сега,но ГЕРБ не са по-малко виновни,пълен провал,нямат си и "хаберие " от политика,като цяло.

Политика ли е : да "стягаш колана",като нямаш,какво да харчиш,та то и да не стягаш,няма какво да харчиш-НЕ Е

Политика ли е : да строиш магистрали и да се правиш,че вършиш нещо за народа,когато народа ти мизерствува и гладува-НЕ Е

За друго не се сещам,освен това,че постоянно бяха по сутрешните медии,за да си дигнат рейтинга ;)

Спасение за сега не виждам,идват лоши дни.Няма кой да ни спаси от това положение,поне за момента,ЗА- съм за нова конституция,изцяло променена...,а може и чужда намеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е имено в това , че никой не вижда решение. Кокала никой няма да пусне ,всички минали през власта им се услади и нямат намерение да се занимават с друго ( ако могат въобще).

Както винаги ще се спасяваме по еденично , което пак води до лоши резултати. Това което коментираме с моя е , че търпението ни ще стигне за още малко , после събираме активите и нанякъде.

Освен да си пожелаем успех от тук нататък друго не ни остава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще бъда кратък.

Само ГЕРБ!

Хах ! От кол и въже събрани най големите утрепки и прочие!,,Ок,видяхме какви сте .. ГРОБ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно съм сигурен: сега ще стане по-зле. Колкото и да сваляме правителства, следващите пак няма да имат страх от народа и пак ще си правят шашмите. Пак ще си взимат 4-5 цифрени заплати, пак ще са ниски пенсиите, детските и минималната и средната заплата.

Пак ще има шуробаджанащина. Така ще бъде докато.........е нека прозвучи по-културно - няма да е красива картинката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо захващаме подобни спорове!!

Всеки си има мнение и виждания за нещата. Момента никога не е подходящ, за такива рокади. Лошото е че само си плуят един други!

Тежко ни горко, от тук нататък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ако не друго поне при тези видяхме, че може да се строят магистрали, да се оправя инфраструктората на столицата и другите градове и т.н. и т.н. За съжаление сега няма алтернатива или по-точно има, но е в пъти по-лоша от текущата. Аз лично на следващите избори също ще подкрепя ГЕРБ. Останалите тройни и комунистически коалиции ще направят нещата още по зле ( а има още много на къде да е по-зле ). Както каза джони за съжаление до тука беше с магистралите. Дано поне тази довършат до Бургас, а не да остане в сегашния си вид без 30 км.

А да видим сега всички ревящи против избора на Правителството за АЕЦ Белене, дали ако вземат властта ще направят нещо различно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, прави сте че това правителство не е много добро, но аз съм дистрибутор на големите

заводи за алкохол в България от доста години, и повярвайте за пръв път от две години виждам как всичко излиза с фактура и евентуално се плащат и данъците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е като темите за Андроид и iOS - много различни мнения и всеки си държи само на неговото.

Точно това ни е минусът-какво обединение,какви решения бихме взели,след като тук 20 човека не можем да сме на едно мнение,а представете си 7 милиона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, прави сте че това правителство не е много добро, но аз съм дистрибутор на големите

заводи за алкохол в България от доста години, и повярвайте за пръв път от две години виждам как всичко излиза с фактура и евентуално се плащат и данъците.

Не е важно да е с фактура а да е с ИСТИНСКА фактура!! Взимаш фактури, плащаш си като поп, идва насрещна проверка, проверява ти фактурите а те менте!!! Ебат те яко в дупето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повярвай ми истински са, при проверка в данъчното ако си запознат отляво съм аз, отдясно е завода, и когато някой не отчете фактурата там светва. Правили са ми проверка и всичко е отчетено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не говоря за твоите... Завод е друго, но при голям внос с каквото се занимавам и десетки (уж сигурни) вносители... Там мелето е ужасно. Имат чадър и производителя яде к*ра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За това съм съгласен с теб. Там и паралелният внос който уж не трябва да го има пречи много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим българина угодия няма. Аз не разбирам от политика, но виждам какво става около мен. Колкото и да плюете, че държават ви мачка със всичките си ресурси, истината е, че се промениха много неща, и всички в и терес на клиента. аз съм управител на верига магазини и трябва да ви кажа , че преди комисията за защита на потребители беше едно фективно звено. В България всеки гледа да излъже я клиента я закона я да крадне нещо. Обвиняваха правителството, че прибра престъпниците без да са осъдени реално. Е не ми пука! Важното е че бяха зад решетките. Изкарах всичко наяве, кой плащал, кой прибирал, проблема е, че не можаха да ги вкарат и тях на топло, трябваше. Колко картела икараха на яве? И все пак за неразбралите защото явно има още много такива, които си мислят че аджеба парите от европа стават за всичко, защо не ги дадете за пенсии? Тези пари са само и само за благоустройство и развитие. Стройш и развиваш - дават, не стройш - не дават. Не можеш да ги използваш за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, ще спомена само един дребен, незначителен факт: съществува такова понятие "механизми и зависимости на властта". В България това е доведено до такова ниво, че който и да управлява, ще играе по свирката на едрия капитал или ще си ходи, било с избори, било с предизвикани бунтове и т.н.

За герб мога да кажа само едно:

Да, нещата вече идват с фактури, но след като пазарът е разделен между две - три фирми, а малкият търговец отдавна е във финансова кома или напълно е фалирал. Тук визирам и себе си. Герб разсипа малкия бизнес и направи всички ни на роби в големите фирми. Добра дума няма да кажа ЗА НИТО ЕДИН "политик".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалко е само ,че сега излишно ще се смучат отново едни пари от "нови".

Никой не го €б€ за нас. Ние сме "обикновените хора". Те са необикновени. 240-те места ще се заемат от различни играчи със същата цел - техните гуши да се напълнят. Милеем за ЛЕВСКИ , БОТЕВ ...

Е няма, няма да има такива. Ще си се лутаме и все нас ще ни "оправят" а те ще си приписват заслугите на наш гръб. Който и да дойде- все тая. Дано , обаче, на изборите се явят повече хора от жалките проценти с които избираме управляващите от години.

Успех и късмет на всички!

Event from Iconoclast

Редактирано от sstavrov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...