Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Сега да ви кажа моето мнение ако го интересува някой изобщо :) ГЕРБ ще ни оправи както четох по горе вече 95% от фирмите си плащат всичко няма тънта мънта няма мой твой всички си пазят фактурите !!! защото правят и насрещни проверки аз работя във фирма за цигари и искам да ви кажа че за 7-8 години докато са били БСП, ДПС, НДСВ и СДС който и да е бил не е имало насрещни проверки а от както са ГЕРБ поне 5-6 на година има +Всички фирми си пазят фактурите и си търсят кредитните известия и даже и в циганската махала едната циганка вика сега "това" вече трябва да го пазя нали щото съм със новата фирма и по ДДС и да не го хвърлям както до сега !!! Кой каквото иска да си мисли но малко или много прави се нещо по въпроса вярно не е лесно но се движи колелото. Преди два дена една позната данъчна ми се оплака че имали много работа и им паднали и заплатите и аз и казах ти сега ти падна заплатата а на хората дето от 3-4 години повече от 500 лв заплата не са виждали пък някой и 300 са мираж да не говорим и тя млъкна...... така че ГЕРБ е истината колкото и да не е добре по добре няма да стане със СТАНИШЕВ и ДОГАН :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Много тъпо от страна на ГЕРБ да бягат! Това явно показва, че не са на власт да оправят Българската държава и народ, а да си пълнят гушките....

Ето за това няма да се оправим никога и ако продължава така около 15-тина години, тука няма да останат Българи....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще се гласува за ГЕРБ.......не виждам друга алтернатива......пази Боже да спечелят комунягите или още по-лошия вариант....Турците.....ситуацията е изключително сложна и противоречива......бизнеса бил умрял......глупости, що на мен ми не е умрял, а, които е кадърен, си намира начина да се изхранва.......нещата стават бавно в тая нашата държавица.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ, трябва да останат и "поне" малко да се мъчат да оправят нещата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ГЕРБ? Демокрация, свобода на словото, арести за щяло и нещяло? Тц... А да и винаги друг им е виновен, знаете кой.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки, който казва, че Бойко Борисов е лош, да каже каква алтернатива съществува.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат, не казвам, че има алтернатива, не казвам, че това беше начина (даже напротив, виж ми мненията), но този е безподобен боклук и не само той де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези протести трябваха да станат преди 15 години, а не сега когато ГЕРБ са на власт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, говорим за работа брат :biggrin:

Жорка, има разлика, съгласен съм с теб, но когато си стигнал дъното един е пътя и тои е нагоре, пък макар и бавно, пенсиите, заплатите, всеобщата икономическа криза, трябва да се съгласиш с мен, че нещата ще станат бавничко, особено в БГ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бавничко?! Ние дали ще сме живи тогава?.... така с крадене ако продължава мислите ли, че ще се оправим..

Дано Бойко се съвземе и да седи здраво на стола си. Бягнето не е начина, ако наистина държи на Българския народ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В България всичко е ставало бавно и със закъснение от 15-20 години, важното е, че народа се събуди, а аз си мисля, че следващото правителство пак ще е сформирано от ГЕРБ . Няма друга алтернатива дано гласувалите поне да са повече от преди .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

този е безподобен боклук и не само той де.

Ако той е боклук, не знам какво са останалите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако този тъп чобанин Борисов и мършата Цветанов са единствената алтернатива на България, то бог да ни пази. По-добре да я закриваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли нещо предвид, Антъни, кажи ясна позиция, такава като моята???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да предрече как ще изглежда Б-я след 6 месеца. Просто предположение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еб*нето си е еба*не! Дали само главата или целия, все тая ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смятам да давам алтернативи на който и да било. Всеки си има глава на раменете. Аз лично никога не съм имал проблем с избора, гласувам последователно и само по един и същ начин последните 23 години, тъй като има само една партия, която е доказала, че може да ни измъкне от кризата и в чиято платформа аз припознавам собствените си убеждения и визия за бъдещето. Разбира се, много удобно се пропуска във всички коментари, а всеки убеждава, че изборът е само между оня олигофрен Пожарникаря и мършата Станишев. И преди някой да е задрънкал за Мариците - договорите за изкупуване ги подписа Мадридския мошеник - друг месия, за който може би много от вас са гласували. И понеже сега няма месия, то значи, че няма алтернатива. Докато има овце, ще има и чобани като Борисов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Антъни-от каква криза ни е измъквала СДС-то,малък съм и ми е интересно.Костов?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...