Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

И като заговорихме за събаряне, това нормално ли е според Вас?

http://dnes.dir.bg/n..._campaign=japan

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Глупости,както винаги от Сидеров...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, брате, не е нормално.

Това е трагично...

пп. Аз лично се запознах много подробно с тия срещи на инициативни групи в цяла България и мога да заявя отговорно:

Не се отъждествявам с тях, с другаря Слабаков и който и да е присъствал там.

Нямам нищо общо с тези хора и няма и да имам.

Ако така продължат, направо ще си поискам да се върне Бойко.

И на Станишев кандисвам.

Че и Доган ще ми е фаворит.

Само тия да не стигат до властта и да не влизат в нея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Болен Сидероff - какво друго да кажеме ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В древността философът Платон се е опитал да подреди финансите на Сиракуза и така се издънил, че бил продаден в робство. Или поне така се твърди.

Архимед, може би?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Протестът /не ми се търси друга дума сега/ изначало си тръгна не как си трЕбе. И вече или съвсем скоро съвсем ще се профанизира, за огромно съжаление. Само Йоло Денев ти стига да го видиш и още няколко типа и айдее.

Аз лично си имам възглед и той е, че в протести ще участвам само ако съм 100% сигурен, че не ме употребяват, че не са инспирирани и че ще има все пак читави хора, които знаят какво искат. Нито ЕДНО от тия условия ги няма, може би с изключение на Варна, но там не знам какво става.

Само на първите кадри по телевизиите като видях едни познати муцуни, как в затворени фейсбук страници си пускаха снимките хора от различни партии - е как да е надпартиен тоя протест. Отделно и едни дето са от една структура ме накараха да стоя настрани. И Те така. Ще видим.

Ето днес вече са три групи дето казват че са представители - ко праим след 10 дни!? 10 групи ли ще има! Че то няма да останат индианци, все вождове бе!

ПП - и какво всички са се вторачили в тия политици. Защо никой не пита за съдебната система. Че то тя, ако работи едни 70% от проблемите изчезват.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://youtu.be/Y6hLGiyzsSM

Целият политически елит от годините на прехода-архивни кадри !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко "мили" спомени от миналото:

Сретан Йоцич е кодовата дума, при която Бойко Борисов губи хладнокръвие и побледнява. Така се случи и в парламента, когато бе спомената разработката „Лале”, след което Борисов изтърва нерви и измисли „атентат”, който му готвел Ахмед Доган. В парламента Борисов на висок глас изтъкна как си рискувал кожата и живота, като „ги залавял”. Истината е печално зловеща обаче. Борисов е нямал хабер, когато Сретан Йоцич е бил задържан. НСБОП пазят тогава цялата информация от него в тайна, вероятно страхувайки се от изтичане на информация. Нищо, че е главен секретар на МВР.

През 2002 година Холандия дава съдебна поръчка за задържането на Сретан Йоцич, тъй като тамошните спецслужби получават информация, че Сретан е в България.

Поръчката е отправена до НСБОП.

Бопаджиите са имали засичане на обаждания на Сретан Йоцич от улични телефони, разполагат и със снимката му.

С много късмет, една седмица след дадената поръчка от Холандските служби, бопаджиите го засичат на пл. Славейков в столицата, докато Йоцич говори по уличен телефон.

И го задържат.

Холандците не могат да повярват на късмета. И моментално пристигат в България, заедно с прокурор.

ЕДВА ТОГАВА БОЙКО БОРИСОВ НАУЧАВА ЗА АРЕСТА НА СРЕТАН ЙОЦИЧ!

Борисов отива на среща в хотел „Хилтън” с холандците, където изяжда една купа с ягоди с тях и тогава разбира изобщо за какво става дума, защото задържането на Сретан Йоцич е изненада и за него.

СРС-та за засичането на Сретан може и да са минавали през главния секретар на МВР, но това е по процедура, след което са отивали за окончателен подпис при тогавашния вътрешен министър Георги Петканов.

Колкото Бойко Борисов на тази основа може да претендира, че знае нещо за задържането на Сретан и „си рискувал кожата по залавянето му”, толкова може и Георги Петканов.

А Бойко Борисов не е имал и хабер от това, което се случва около Сретан Йоцич и холандската поръчка.

До този момент НСБОП са държали в тайна цялата информация от него, вероятно защото са се страхували от изтичане на тази информация.

Така Борисов е рискувал „живота си и кожата си” по „залавянето” от него на Сретан Йоцич.

Иначе разработката „Лале” е срещу Сретан Йоцич. Образувана е през 2002 година точно в НСБОП.

В „Лале“ има запис на бай Миле, който казва: „Бойко взе парите и до Варненеца не стигна нищо.“

Говори се за пари, с които е трябвало да бъде освободен вече заловения Сретан Йоцич. Парите са взети, но поръчката за освобождането не е изпълнена.

Много по-късно Сретан Йоцич пред Белградския съд казва, че: „В България се чувствах сигурно, защото бях под защитата на разузнавателния сектор, на Бойко Борисов, който по-късно стана кмет на София“.

Онова, което са знаели бопаджиите обяснява защо Борисов не е бил държан в течение за холандската поръчка и научава за задържането на Йоцич от холандците пред купа ягоди в хотел „Хилтън”.

Afera.bg

Забележка: афера.бг са ...без коментар, но от написаното в текста съм видял лично последния цитат от Сретен Йосич, пред сръбския съд. Същото съм чул за потвърждение от господа, работещи в ГДБОП и пенсионирани служители на разузнаването.

П.П. Крайно време е, "медиите" в България да се научат да му произнасят правилно името: Sreten Josic(Сретен Йосич).

Някои хора, искат да върнат ето такъв човек на власт - обикновен продажник със самочувствието на месия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаква се хиляди хора да излязат по улиците на столицата, където ще се проведат няколко протеста. В 11.00 часа пред сградата на Министерството на икономиката и енергетиката ще започне протест срещу монополите. В него ще се включат и гражданите, които организираха кръгла маса през вчерашния ден и настояват за участието на народа в управлението на държавата. Те ще настояват да не се разпуска 41-то Народното събрание, докато не се промени изборният кодекс и не се вземе решение за активното участие на гражданите в парламента. Протестиращите ще бъдат организирани в два лъча. Една част от недоволните ще тръгнат в същия час от Орлов мост, след което двата лъча ще се слеят пред сградата на парламента.

В 11.00 часа в София започва и национален протест пред БНБ срещу безхаберието и банковия произвол. Националният протест „На бунт срещу високите сметки" започва в 12. 00 часа от пилоните на НДК. Той е организиран от ВМРО и крайната точка на неговия маршрут е площад „България" между Министерски съвет и Президентството.

Четири протеста срещу високите цени на тока и монополите се очаква да се проведат вПловдив. В 10.00 часа студенти от града ще се съберат пред Ректората на Пловдивския университет, откъдето ще тръгнат на шествие. Пред сградата на Централна поща, младежите ще се присъединят към големия митинг, насрочен от пловдивчани за 11.00 часа. Също в 11.00 часа, но пред сградата на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма (МИЕТ), ще протестират представители на Движение за национално единство и спасение (ДНЕС). Няколко часа по-късно в Пловдив ще има още един протест - срещу високите цени на тока. Той ще бъде в ромския квартал „Столипиново" от 16.00 часа.

http://dariknews.bg/...icle_id=1045426

Извинявам се, но нещата станаха меко казано малоумни.

По няколко протеста в град и в рамките на няколко часа...

Ситуацията с президента няма какво да я коментираме.

Искат среща с него, човека излиза сред хората и иска да им каже пет думи, а те го освиркват.

Добавям и картинката от вчера с координационни срещи някакви, на които като разпознах 10-ина лица, направо ми идва да повръщам.

Аз ли съм идиот или все повече ме правят на идиот?!?!

Това не са моите протести...

Аман!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си изтъркате клавиатурите, а както разбрах снощи са скъпи, и нищо няма да направите.

По-добре излезте заедно с хората, много сте активни тук, но не решавате нищо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изляза,когато има смисъл-нямам никакво намерение да ме превръщат в политическа марионетка.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-лошият вариант, а като гледам май сме тръгнали натам е девалвация. Дупце да е яко на всички. Гледам и не вярвам не очите си! И това не е някаква патология, а съвсем нормалното следващо нещо. Кой утре ще иска да направи правителство!? НИКОЙ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз излязох по неволя. Така и не разбрах срещу какво се протестира. Единственото, което разбрах е че пияници и наркомани свалиха правителството. А сега на къде?

Тръгваме...по пътя на Гърция...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само едно уточнение - те са в Еврозоната и там ония хаховци продължават да наливат милиарди дори десетки милиарди. При нас - един голем @й.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз излязох по неволя. Така и не разбрах срещу какво се протестира. Единственото, което разбрах е че пияници и наркомани свалиха правителството. А сега на къде?

Доста общо определение, но дори и така да е, тогава къде са "съвестните" и "отговорни" граждани? Не виждаш ли, че по-нагоре има мнения от рода на "не искам да съм марионетка" и т.н....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази снимка казва всичко!

285313_552108251488925_805110897_n.jpg

За жалост много деца израснаха по този начин в тая скапана "държава"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добре излезте заедно с хората, много сте активни тук, но не решавате нищо. ;)

Ти излезе ли пред посолството, поне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази снимка аз няма да я коментирам.

Винаги съм бягал от евтиния популизъм и затова...

Интересно защо моите 4 деца не са с такава табела на гърдите по средата на протестите?!?!

Оставям този въпрос за домашно на който иска...

пп. Людма, поста ми не касае теб.

И детето също...

Сега ще постна тук нещо, защото ми е интересно вярвате ли в такива неща.

Програмен кабинет се подготвя на тайни срещи в къщата на Младен Михалев-Маджо. Групата заговорници включва бившия министър Виктор Вълков, екс-шефа на МВР Чавдар Чернев, Гриша Ганчев, Слави Бинев, още един бивш министър и настоящ червен депутат Румен Петков и бизнесмена Славчо Христов. Редовно на срещите идва и човек на Алексей Петров, защото Трактора е под домашен арест. Чернев и Ганчев дават пари за бунта на улицата, който не случайно извъртя десетки искания и извади като най-важно създаването на програмен кабинет и депутатите да не спират работа. Всички разходи се дават на Чернев. Схемата включва и Алексей Цветанов - шефа на банка Интернешънъл асет банк, зад която стои Маджо. Именно Цветанов държи връзката с Руското посолство. Следващите дни се очакват масирани атаки срещу банките. Крайната цел е Брюксел да ни спре парите и България да падне в лапите на Русия.

Според вас има ли истина в тези думи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо "За тях"?

Те няма да фигурират никъде, а просто дърпат/ще дърпат конците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои конци, на всички партии ли? едва ли.... Аз на медии въобще не вярвам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, също. Не забравяй обаче, на какво са способни упоменатите лица в текста. Разполагането със свободни за инвестиране мръсни пари(точно инвестиране е в случая) прави чудеса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...