Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Аз пък го виждам, че ако не изберат правителство на тези избори, следващите да бъдат организирани в най-кратки срокове. Не вярвам да чакат до септември за поправителен ако се налага.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Това е само пожелателно, но срока си отива точно натам.

Като мине 12.05 имаш срок, в който се обжалват резултати, сигнали за нарушения, съда ги разглежда и прочие.

Тоест отиде края на май.

Юни месец се започва връчването на мандатите на трите първи политически сили, като всяка от тях ще има 7-10 дни за консултации за съставяне на кабинет и по 3-4 дни сложи между тях - ето ти ги 40 дни.

Тоест към 20-ти юли президента ще насрочи нови избори за след два месеца.

Е, така как ти се вижда срока, който казах по-горе, а именно септември?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не спечели БСП, със сигурност ще го откараме до тогава.

Така като ги гледам са се коалирали със всичко само за да останат на власт. Накрая се получава, че или го ядем на ГЕРБ или на всики останали.

Българина е тарикат. Ние да крадем а те горе да са светци. Няма как да стане това. България е малка страна, която за съжаление няма производство , благодарение на "страхотните" приватизации, които се извършиха в годините на прехода. Това е лично мое мнение, но няма как всички да са в криза а ние да процъфтяваме. Няма как да се отворят едни 100к + работни места, няма как това, което всички обещавят да се случи. Бъдете реалисти, всички крадът и ще ни крадът. Който и да е на власт пак ще има шуробаджанащина, пак определени фирми ще печелят всички поръчки. Важното е да се случват нещата, по-голям процент от тези пари найстина да се изразходват според нуждите ни, а не всички да потъват и работата да е свършена по документи.

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гласувайте за бате ви Светльо Витков и "Глас Народен" :biggrin:

Редактирано от hidalgo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Прокуратурата разби печатница за нелегални бюлетини с 350 хиляди фалшиви бюлетини на ГЕРБ. Операцията е проведена в печатница в Костинброд.

Информацията беше потвърдена от пресцентъра на прокуратурата. В съобщението се казва, че са открити 350 000 отпечатани и готови за експедиция бюлетини в печатница "Мултипринт" – Костинброд. Количествата са извън договора с Министерски съвет за отпечатване на бюлетини.

Флейтистът Кристиян Коев, който добри популярност с активното си участие в гражданските протести, довели до предсрочното падане на ГЕРБ от власт, призова да не се гласува за партията, с която се явява на изборите. По думите му формацията се оказала схема на ГЕРБ за разсейване на гласове, подпомагана от бившия депутат и сочен за олигарх Емил Димитров.

"Нека хората не се подлъгват и не гласуват за партия "Средна европейска класа" ние се оказахме част от схема на ГЕРБ", призова пред Mediapool Кристиян Коев, известен като "Златната флейта".

Коев обясни, че формацията се финансира с пари на доскорошния депутат от ГЕРБ Емил Димитров, а по думите му е възможно пари да са давали и "други олигархични кръгове". "Партията се оказа патерица на ГЕРБ, а ние сме излъгани", обясни Коев пред Mediapool.

Тея п*дали колко още трябва да ги траеме мама им мръсна??? :swear:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да гласуваме всички за Светльо Витков, и никой от настоящите политици

да не влезе в следващият парламент. Нещо като наказателен вот. Определено съвсем се объркахме за кой да гласуваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става все по интересно. Цветанов обвини прокуратурата , че участвала в сценари за дестабилизация.

Стига де , как го виждате Витков премиер. Може да е пич ,но определено ще станем за смях.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще гласувам за Светльо, пък да става каквото ще. :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво очакваш да стане , смях в залата и забавен парламент , но това ще е и единственото хубаво нещо.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Витков е пичага, но отдруга страна ми е чудно като няма държавна субсидия, от къде идват парите за всичките тези билборди из цялата страна (друга партия няма толкова билборди), плакати, флаери и реклами в телевизиите. Да не са поредната партия създадена от герб за разсейване на гласове, каквато се оказа партия "Средна европейска класа". Спомням си, че Витков участваше в предизборен концерт на герб заедно с Бойко още през 2009. Цялата ситуация е толкова объркана и насрана, че хората не знаят какво да правят и за кой да гласуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По повод на тези, които няма да отидат и да упражнят правото си на глас:

dunequ8u.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, утре като ви дадат бюлетината я отворете пред членовете на секционната комисия и проверете дали предварително не е отбелязано нещо по нея! Има съмнения за предварително белязани бюлетини, за да могат лесно да бъдат обявени за невалидни и така вашия глас да бъде неутрализиран и подменен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е в такава тъпа безизходица, не сме били скоро. Винаги съм гласувал, бил съм и на барикадите през 97г.

Винаги съм знаел за кой ще гласувам, но този път няколко часа преди изборите, да се чудиш какво да правиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боби, не е безизходица.

Има зелени, Костов, Кунева, СДС и още куп партии, та дори и Жорж Ганчев.

БСП и ДПС не ги споменавам, макар вече да съм наясно на 100%, че и те са по-добрия избор, като ги сравнявам с други.

Прословутия член 1 на Конституцията, който беше премахнат преди доста години, господата от ГЕРБ го върнаха със засилка.

Не ми се разказва половин час с писане как се агитира по предприятия да се гласува за ГЕРБ с имейли, листовки във фишовете за заплати, депеши от шефовете до подчинените в стил "Ръководството на едикоесипредприятие ще гласува за ГЕРБ и призовава служителите си да направят същото, защото това е единствено възможния правилен избор".

Мога да пиша с часове, но съм толкова отвратен, че ми се повръща, честно.

Толкова плютите от ГЕРБ комунисти не са стигали до такова положение в последните 24 години.

Това с печатницата днес го подочух още преди...а бе преди 10-ина дни.

Сега и кмета на въпросната община му пари под задника, защото и той по партийна заръка печатеше там всичко близо две години.

Понякога ми се иска да не знам толкова много и да не виждам всички тези неща с очите си.

Сигурно е по-добре да се чуят като разказ в някоя кръчма, но се погнусявам като ги видя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия алчните са готови на всичко само да се докопат до власта. Жалкото е, че пак ние ще страдаме. Как един не стана и да каже, какви са проблемите и какво ще се направи.някаква позитивна качпания вместо да плюе по другите. Тия предизборни популистки лозунги не вършат работа. Никой не вярва на 250000 работни места и на 450 лв мин. заплата а проблемите са толкова много. Трябва да се почне от дъното ама всички тия стари курви дето само партиите си менят и всяка година са на евтините кебапчета в парламента нещат и да чуят. Те са в схемите от дълги години и ще продължава да е така. Ебати шуробаджанашката държава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, пак същите компрометирани лица, същите лъжи за благоденствие, винаги съм гласувал за СДС, последния път пляснах за ГЕРБ, честно казано съм объркан, но трябва да се гласува иначе ще учим Турски.....хаха.....как не се появи един свестен, ама наистина честен човек да поведе стадото, абе аман вече, писна ми от тия лъжци и крадци, утре ще мисля на място к'во да пускам......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, адаш, прав си - важното е да се гласува.

Кефи ме, че в този форум повечето хора са мислещи, а и ще гласуват.

За кого - това си е тяхна работа и не е тема за форум. :smile:

----------------------------------------------------------------------------------------

Много неграмотно е списано, но като цяло е вярно и затова поствам долното.

253386_601593033193396_881254306_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимката малко по-нагоре е показателна, че трябва да се гласува. Относно възможностите за невалидни бюлетини, знайте че имате право на една смяна на бюлетината. В случай, че забележите нещо нередно, просто следващата я отваряте пред комисията и я гледате дали е ок. А и това едва ли ще бъде задействано в големите градове, но бъдете бдителни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах не че нещо ама във фенстраницата на партията на Витков "Глас народен" във фейсбук има близо 50 000 души. Тези като нищо могат да влязат в парламента, вече си го представям Витков зад трибуната как ги храни и си прави ташак. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще гласувам утре-не защото има за кой,а защото трябва!

Нямам желание 20 рейса пристигнали от Анадола и един тон цигани да решат кой ще ме управлява-предпочитам сам да съм си виновен.

Винаги съм бил на принципът-ако не гласуваш,после нямаш право да се оплакваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако влезе в парламента г-н Витков вероятно ще ги попсува някой друг месец и после ще стане един от тях. Дано ако влезне не съм прав ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките са еднакви...на 25 съм а съм се обезверил тотално в това,че някой ще дойде и ще ни оправи...

Промяната трябва да тръгне от нас-вълшебства не съществуват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...