Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Недей, че като чета по другите форуми как ги защитават направо се плаша колко е малоумен и наивен народа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българите са много прост и търпелив народ. Който иска да се обижда, ама това е истината. Това го няма никъде, даже в банановите републики, да не говорим за европа. Представете си щом са подслушвали и вожда, какво остава надолу по етажите или обикновенните хора... Ако пак изберат тия мафиоти аз лично, ще емигрирам. Както каза една жена по време на протестите - изгонихте ни децата. От това по-ясно няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за народа.

Гледам глупостите, ръсени из ФБ и как се опитват да извъртят нещата, че щом бил подслушван, Бойко не управлявал.

Е хич не управлява - цялата прокуратура му се поднася на тепсия и дела и сводки и решения и всичко и то преди да бъде обявено, ама за лумпените той не управлявал, горкия...

Всички имена, които се споменават в стенограмата са негови хора.

Абсолютно всички.

Повечето познавам лично, а и Найденов как се прави на ощипана госпожица направо съм в пОтрес.

Лично са ми предлагали схемите в МЗХ срещу 50% кеш бек от спечелената сума от даден проект.

На което сещате ли се какво съм отговарял?

Не сте?

А сега същия гъз се оправдава с хората около себе си, които той е упълномощил и овластил да се разпореждат с поръчките.

Хайде да не си отварям устата, че ако чете някой от прокуратурата утре са ме привикали, баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да седна на компютъра и ще открия темата от по- предишните избори :) Много хора ми наскачаха си спомням, когато плюех герб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е последният опит, да си "изплакне очите". Сега ще се изкара "многострадална Геновева" - невинен, бистър като...боза?! :tooth: И, най - голямата тъпотия, на която сигурно и недоклатените вече не се връзват: само грЪб можела да спре комунистите???!!! В България откога има двуполюсен модел? Няма други партии?

П.П. Откога комунисти, "спират" комунисти? Ами те са "спрели" всички бре?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Склонен съм да се съглася напълно с теб. Както и с Въргала. Много правелно е представил ситуацията ни в началото на филма си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Боже аз тотално се обърках за кого да си дам гласа. До скоро бях сигурна ,че ще отиде при герб , но вече се колебая. По принцип много харесвам Орешарски и заради него бих гласувала и за Бсп ( много добър ход направиха с него бсп)

За първи път досега не мога да кажа за кой ще отиде гласът ми. След всяко интервю което гледам с тоя или оня си меня решението. Ясно ми е , че всички са маскари , но

Някой гледа ли вчера Слави ? Записа който пуснаха където си говореха ББ и градския прукорор беше интересен. Кой кого е.. и колко гея има от заместниците.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е,то нали целта е да объркат хората!Кой иначе,щеше да гласува за комунистите!От 60г. нагоре;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Затова е най-добре масово да се бойкотират изборите. Но това ние българите не можем да го направим. Сърбите го правиха на едни техни избори доколкото си спомням, но ние не бихме могли. Българинът може и да не е сигурен за кой ИСКА да гласува, но ще иде да си даде гласа въпреки това. ... За да има за какво да псува 4 години след това. Аз ще си остана у дома!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То като си останеш във вас само ти се разпределя гласа , друго не постигаш.

Относно бойкотирането не виждам какво може да се постигне така , освен служебно правителство.

Наистина така объркана не съм била никога.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ayl, това не е решение и ще ти кажа защо:

Малцинствата съставляват 30-35% от населението с право на глас в момента. А, те, както знаеш гласуват по команда. Направи си извода - хората които те паразитират, да ти решават съдбата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нашата съдба е вече решена. Тя не се решава от малцинствата или от мнозинствата. Тя се решава или от онзи горе, ако го има (аз лично съм скептик за това) или от тези в сянката (тях със сигурност ги има). Не се заблуждавайте, нищо не решава вашия или моя глас. Малцинствата са поделени и техния глас е купен вече от същите, които сега са силните на деня. Така че не се заблуждавайте, циганите нищо не решават, те ядат кебапчетата и прибират по 50 лв за да гласуват за БСП или ГЕРБ в зависимост от това кой е чинил диван-чепраз пред местния цигански бабаит. Ако имаше опасност Сидеров да купи гласовете на малцинствата, тогава си струва да скочиме като един и да хукнеме към урните.

Аз не карам някой да си остане у тях и да не бъде част от този цирк. Казвам, че аз лично ще го направя и ще ви кажа защо. Защото според мен за изборите не важи олимпийския принцип. Трябва да гласуваш само за този, който припознаваш като човека или партията, която ти е на сърце. И най-важното - ТРЯБВА ДА ГЛАСУВАШ ЗА ЕДИН. Да гласуваш на всеки отделен изборен ден за различни е помиярщина. Аз винаги съм гласувал за сините и тъй като сега ги няма, ще се въздържа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но според теб, алтернативата е:

На изборите изберете между Lufthansa, Bulgaria Air, WizzAir(и т.н.) и последният да затвори границата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Оставаме тук да гледаме сеири от първия ред ;). Моят глас е или за СДС или за никой. В случая - за никой.

Само едно нещо искам да ви напомня, ако сте го пропуснали между останалия политически спам след оставката. ББ каза: правителството падна заради 100000 излезли на улицата. Ако имам милион и половина гласа на изборите следващите 4 години тия от улицата няма да пеят в хора. Т.е. Ако се чудите за кой измекяр да гласувате, гласувайте за мен, а аз ще ви покажа, ако пак излезете на улицата как тоя път вместо да ме освирквате ще ми го духате.

Ако изберете другия полюс - и те вече си имат номиниран премиер - същия хал. Готин бил, секси, гладко бил говорил, можел да чупи орехи ;). Абе, слезте на земята, тия ни загробват 24 години и 45 преди това, явно и задкулисно. Сега в момента Лильов и другите стратези в сянка редят пасианса за следващата петилетка, а вие си мислите, че всичко зависи от вас! Орешарски - политически ренеГАД от най-висока класа. Предаде СДС, или винаги е бил внедрен, изхарчи милиарди бюджетни излишъци в годините на балоните, а сега е най-великия. Марчинко има готин лаф, точно описващ го - куродъх педал (това за нечелите книгите на Свирепия е човек със силен дъх на к...р в устата).

Останалите - пълнеж, обслужващ комунягите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъжно е, но аз лично незнам за кого да гласувам. Досега все ни се представяше някой "месия". То не бяха сини, цар, пожарникар,.... каруцар. Имам чувството, че всички сме участвали в една умело режисирана постановка досега, като театъра продължава.

Смятам да се въздаржа от гласуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За който и да гласувате е все същия к*р, служебното правителство ми харесва повече от това на ББ. Няма го театъра, който се играеше през последните 3,5 години .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммм... дам, всичко е един фарс. Смятам да бойкотирам изборите с една невалидна бюлетина. Единственото разумно решение, което виждам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служебното правителство си знае, че е за 2 месеца максимум и затова се държи така. Ако бяха за 4 години съвсем друга песен щяха да пеят и щяха да бъдат част от 24-годишния цирк който ни предоставят ежедневно. Ясно е че всичките ни е*ат от всички страни, важното е кой прави нещо освен да краде. Ако не знаете за кого да гласувате, по-добре направете като последното мнение - пуснете невалидна бюлетина.

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В лека заблуда си - служебното правителство не е за два месеца, а ако нито една политическа сила след изборите не успее да състави кабинет, то същото правителство остава до провеждане на следващите избори.

Тоест президента насрочва нови избори и отново отиваме до урните, но примерно септември.

Аз лично виждам този служебен кабинет да го откара докъм нова година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...