Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

За ГЕРБ има новина -

казват, че била добра:

И в софийския затвор

има футболен отбор!

Бойко ще е капитан,

Цецко също ще е там.

Миро Мършата вратар,

той на плонжове е цар.

Лъчко Мозъка съдия,

ще им свири със уста.

Дянков май ще е защита,

та да брани тази свита.

Ляля Цецка с очилата,

влачи кофата с метлата.

А Фидоска мажоретка,

абе просто супер гледка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Всичките са еднакви...на 25 съм а съм се обезверил тотално в това,че някой ще дойде и ще ни оправи...

Промяната трябва да тръгне от нас-вълшебства не съществуват.

Тогава гласувай за промяна от там почни!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деня за размисъл приключи. Дойде времето за действията. Гласувайте!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичките са еднакви...на 25 съм а съм се обезверил тотално в това,че някой ще дойде и ще ни оправи...

Промяната трябва да тръгне от нас-вълшебства не съществуват.

Ти си на 25, аз съм на 18 и от 2 седмици се чудя за кой ще гласувам, обезверил съм се преди първите избори, на които ще имам право на глас. Преди наивно вярвах, че ГЕРБ ще променят нещата, но днес едва ли....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се радвам ,че тук има хора на 18 ,които мислят за гласуване , защото ако трябва да съм честна аз на тези години не ми е хрумвало за гласуване , въобще не ме интересуваше. Явно времената са други.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx 2-3 години съм руса. Не мога да хвана на къде биеш , но сигурно е заради светлия цвят.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майтап малко, по темата "18" и изборите ;) Нищо лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гнусна работа. А и бира няма да сервират днес ...

Бира се продава-дори в момента си пия една и след малко - беш да се гласува.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я свърших тая работа вече и ближа един бирошвепс с лимон :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък гласувах и след това пих един " бирошвепс с лимон ". Май няма особени проблеми с продажбата на алкохол. По стегнато е покрай стадионите като има мачове ;)

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Главната прокуратура пред bTV:

Бюлетините в "Мултипринт" не са технологичен брак

България, 12.05.2013 11:58

61123698.jpg

350-те хиляди бюлетини, които бяха открити в печатницата в Костинброд и които са извън необходимата бройка за парламентарния вот, не са технологичен брак, съобщиха за bTV от Главната прокуратура.

Държавното обвинение е открило в печатницата и 4 палети брак - намачкани и отделени бюлетини, но не опаковани за изнасяне. Записите от видеокамерите в печатницата са иззети и предстои разпит на всички работещи там.

От прокуратурата уточниха, че образуваното досъдебно производство е за престъпление по служба, но името на отговорното лице няма да бъде споменато до приключване на детайлния оглед, който ще започне утре.

Според българското законодателство, ако клаузите на договора за отпечатването на бюлетините не са спазени, отговорност носи министър-председателят. Тази отговорност не свършва на 8 май, когато е приключило отпечатването на бюлетините, допълниха още от прокуратурата, опровергавайки твърденията на Марин Райков, че отношенията между възложителя и изпълнителя на поръчката са приключили тогава.

http://btvnews.bg/bu...ri-2013-34.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле като чета какви наивни коментари се пишат по другите форуми и сайтове, направо се плаша за бъдещето на нацията. Толкова голям процент да са прости хора не го очаквах честно. Всяко нещо, което до сега е излязло срещу герб и показва ясно какви са ги правили през годините, биват с лека ръка превръщани в измислици, компромати, манипулации и т.н. Вече не знам какво трябва да излезе, за да се усетят хората какви престъпници ни управляваха през последните 4 години. Даже си мисля, че ако излезе запис, на който Бойко и Цецо уговарят чадър над канал за наркотици, тея герберасти пак ще напишат, че тва е манипулация на Станишев, Костов, КГБ, голямата стъпка и извънземните....

Освен след като гласувам, да отида, да запаля една свещичка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като прочетох последните няколко поста се почувствувах по-щастлив, пламна отново искрица надежда,която беше угаснала.

Все още се намират здраво мислещи,това е за добре.

Дано народът ни се вразуми .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам за какво вразумяване говориш. Спомни си БСП колко процента взеха на изборите през 1997 след като ни вкараха в последната национална катастрофа и ще разбереш колко рационален може да бъде народа и колко дълга му е паметта. След последвалото тотално разочарование от управлението на СДС, народа разчита на месии. Вразумяваме се на 4 години и така до откат. Мислех си, че всичко ще свърши когато ченгетата-кукловоди слязат от зад сцената поради старост или смърт, но не би - изглежда са подготвили достойна смяна комсомолци.

Моята прогноза: коалиция ГЕРБ - БСП в името и за благото на народа. Аз съм пас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисията изпълнена.

Остава да видим резултатите довечера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще видя, ще остана ли да живея в тъпата ни държава. Знам отговора вече де, ама айде, нали уж надеждата умирала последна. Ама и тя умря отдавна, така че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бягай момче,млад си. След няколко години,тук ще стане невъзможно да се живее нормално.

Освен мръсните политици,които съсипаха България,голям проблем са мръсните мангали.

В момента на 10 деца,се раждат 7 роми. Най-лошото е,че никой не говори за това.

На практика държавата ги развъжда. Това е по-лошо от война...войната свършва,но този генно обременен материал остава...

Редактирано от kokich777
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Spawn,как точно слагаш всички под общ знаменател?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...