Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Политика - коментари и мнения


The Shaman

Recommended Posts

Според нова телевизия влизат 7 партии. Ще ги обявят след 11 минути.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    153

  • Alxx®

    137

  • The Shaman

    92

  • eek

    68

Има ги вече из нета. Страшни са тези 3, 4 по средата!

Оххх дано поне Атака не влязат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би като преброят Турция и АБВ да изпаднат. Дано наистина поне Атака не влезнат!

1412524954.jpg

905915d88cc74772.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прави силно впечатление, как една нова и миниатюрна партия, никой по телевизиите не я обсъжда, даже не й споменават името. Няма да го спомена и аз, но прави впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, излишно е да коментирам. При такава тихичка кампания беше ясно, че отдавна са се споразумели при кого ще отиде властта. Статуквото не се нарушава на никава цена - това показват събитията за последните 10 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Wayward стотинката има две страни. Над 10г. работя в сферата на строителството. Познавам много от така наречените български турци, както и помаци. Никога не съм видял лошо от тези хора дори обратното, научих много неща за културата и бита на тази етност. Научих и много неща в професионален аспект. И честно да ти кажа никой от тях никога не е имал мераци да управлява, но и никой от тях никога не е харесвал Ахмед Доган, Лютви Местан, Шерифе Мустафа,Касим Дал, Осман Октай и т.н. Това,което сме учили в училище е наша истинска история. Ако ти искаш да забравиш това и да си нахлупиш феса - твоя си работа, но аз няма да го направя, та ако ще Л.Местан да е 20000000000000 пъти по-умен от Бойко. Няма да го направя заради онези от Батак, заради Ботев и Левски и заради 3 Март!

А докато се кланяме на турци и цигани ще сме зле!

Човече ти сериозно не си добре и показваш, че си продукт на тази система за която писах.Това накрая с Батак и Левски ме уби.Няма да коментирам, защото в очите на всеки нормално мислещ човек ще те унижа. Редактирано от Wayward
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че има по-либерално не го прави мангал. И ако е такъв, какво адаш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера едно: защо повечето коментират различно мнение от тяхното разбиране, а не темата като цяло?

Винаги е имало и ще има хора, които не мислят като мен, но това не ги прави престъпници, мангали, турци, родоотстъпници и т.н.

Темта за футбол е друга и като имате желание да се псувате и да се хулите, вървете там.

Отдавна се каня да кажа нещо, което ми е на езика, но в името на културното общуване и уважението го премълчавах твърде дълго.

Явно дойде времето, обаче, да кажа тези думи, а именно: хора, заради такива теми като футболната отвреме навреме се отвращавам да отварям форума.

Знам какво ще кажете или поне така си мисля, че ще е нещо от сорта на Ами като не ти се влиза майната ти, не влизай.

Добре, но този форум не е на никой персонално и не виждам причина да се стига до псувни, хули, омраза, ненавист и т.н.

Както аз се съобразявам с вас, така и вие сте длъжни да се съобразявате с мен и хората като мен, които не искат да ви падат на нивото.

Повръща ми се, честно ви казвам.

Помията и навсякъде около нас, за да съм длъжен да я търпя и във форума.

Спрете се малко и разберете, че не сте сами тук.

А, да и не на последно място: модераторите много, ама адски много ви търпят и ви позволяват.

Аз ако бях на тяхно място отдавна 3-4 човека щяха да са с доживотна забрана да напишат дори една буква тук или най-малкото щях да въведа модераторски преглед за всяко едно тяхно мнение.

Ай сиктир, баси!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След преброяването на 50% от гласовете има промяна с процентите на гласовете, според който и Атака влиза в следващия парламент:

Според паралелното преброяване на „Алфа Рисърч” при обработени 50% процент от извадката ГЕРБ получават 33%, 15.2% е подкрепата за БСП. ДПС получават 14.2 на сто, 9.1% - за Реформаторския блок.

7.5% получават Патриотични фронт, подкрепата за „България без цензура” е 6.1%. АБВ и "Атака" се изравняват с по 4.4 на сто.

Източник: novanews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме и Турция. Там били гласували 38 000 души някъде. Да видим дали това няма да промени нещо и дали няма да премести ДПС на второ място. Не че за там има голямо значение, но може да свали процента на последните и да изпаднат. Ще чакаме утре сутринта за повече яснота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, като гледам пак са вътре...

Не знам с кой акъл на този етап и към днешна дата нормален човек може да гласува за Болен човек.

По-скоро бих дискутирал с някой, който каже, че е дал вота си за Атака на тема платформа, психическа стабилност на вожда, визия за бъдещето, градивност или пълна деградация е готовността да пристанат на всеки само и само началника да си пълни гушата...

И т.н. да не изреждам.

Същото е и с някой дал гласа си за ББЦ.

Те поне си купиха гласовете, а и имат пари за поне още 3-4 избора да си бетонират присъствието в парламента, егаси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не друго, поне ще си направим опит с многопартиен парламент ( ако изобщо стартира ). Но на пръв поглед нито Реформаторите нито Патриотичния фронт са твърди, че няма да правят коалиция с ГЕРБ. Ако те не направят коалиция, аз лично ни виждам друга възможност за правителство. Поживьом увидим!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив - винаги съм казвал, че трябва да се говори за всичко в един форум, та затова не казвам, че темите трябва да бъдат изтрити.

Просто е добре да се научим всички да говорим без обиди, без хули, без етнически подмятания и намеци.

Няма значение един човек дали е от ЦСКА или Левски, дали е гласувал за БСП или ДПС и аз лично не правя извод за някой по тези критерии.

И пак повтарям от предното ми писание: имам чувството, че за всеки е въпрос на чест да намери мнение, противно на неговото и веднага да нападне и да захапе човека, за да се започне спора и кютека.

А и феномена е този, че пишейки тук се получават дрязги и разпри, а в момента в който същите тези хора седнат на една маса или се изправят очи в очи, всичко отива на майната си и се забравя.

С малко усилие може и тук да се постигне същото, ако не забравяме, че отсреща стои нормален човек, който диша, работи, живее и с iPhone работи тъй както умее.

Спирам с тези мнения, защото нямам какво повече да кажа, а и не искам да досаждам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Анонимността освобождава страстите, адаш. Ако утре ще сте по - добри хора навън, а тук си изкарвате лошотията, съм навит да го преглътна. Само да не ви става навик ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега и парламента стана като андроид - фрагментация и персонализация :)

И ква работа да върши..!?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бееее… недей тази тема, че и при Фюрера е било, като при Apple - никакъв избор и каква я свърши?

Ама май се усещат, че като гледам поеха в друга посока :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Активността по градове.

http://results.cik.bg/pi2014/aktivnost/index.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При обработени 94% протоколи на СИК в РИК партия ГЕРБ печели 32.60% процента от гласовете, "БСП лява България" взема - 15,29 на сто, а ДПС - 14,91 на сто, това съобщиха за Дарик от Централната избирателна комисия Александър Андреев.

Реформаторският блок според тази извадка получава 8,91 процента, Патриотичен фронт - 7,29 на сто от гласовете, "България без цензура" - 5,65 процента, "Атака" - 4,54 на сто и партия АБВ - 4,18 на сто.

Останалите участници в изборите са с резултат под 4%.

Източник: dariknews.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коментара оставям на вас...аз онемях !

http://www.youtube.com/watch?v=PANqX-FxdEs

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо онемявате, хора?

Какво по-различно виждаме от това, което зяпаме последните 25 години?

Заболя ме устата последната седмица да убеждавам хора около мен защо ТРЯБВА да гласуват задължително и как само така ще се променят нещата.

Или поне ще поставим началото към промяната.

Да, ама не!

Простата матиматика показва, че ДПС държат твърдо гласове в порядъка 380 - 500 000.

Олигофрените Бареков и Сидеров също имат купен и отчасти твърд електорат в порядъка на около 4-8 процента от вота.

Ха сега сметнете сами защо циганите и турците имат 95-99 процента избирателна активност, а българите имат 25-28 процента и какно ще стане, ако още един милион българи отидат до урните и си дадат гласа.

Без значение дали ще е за ГЕРБ, БСП, РБ и т.н.

По този начин ДПС ще се смъкнат до 5-6-7 процента, а олигофрените Бареков и Сидеров изобщо няма да влязат в парламента.

Глупости ли говоря?

Не ви се вярва?

Е то всеки вярва в това, което му е угодно.

Докато не уврат кухите и мързеливи тикви, че трябва да се гласува, нищо няма да се промени в държавата ни.

Липсата на поне една ясно изразена дясна партия (както писах някъде по-горе) също е проблем, но не е основния.

Основния проблем е, че българина не гласува.

Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor напълно съм съгласен с теб! Онемяването идва от друго...наглоста и дебелоочито на въпросния господин и бездействието на държава и институции относно поругаването на езика ни..., което е най-малкото в случая!

Колко изказвания от подобен тип са придобили публичност или просто заради имунитета, който имат всичко остава в небитието?! Жалкото е, че се мислят за недосегаеми..., за което сме допринесли и Ние в една или друга степен...Ние, като нация и народ ! Народ, който е свикнал да търпи и да бъде мачкан !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес, един мой приятел ми каза следното. "Гласувам от 25 години, а нещата стават все по-зле. Да гласуваш или да не гласуваш в България е като да дишаш или да не дишаш в газовата камера. Винаги губиш."

За съжаление, апатията нараства,а мнозинството става се по-тъмно и по-неграмотно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...